MECI
05.06.22 | 1-a rundă de calif. | Alejandro Moro Canas | Lukas Neumayer | 4-6, 6-1, 6-4 | Bratislava Challenger | Zgura |
STATISTICI MECI
Alejandro Moro Canas | Lukas Neumayer | |
Prima administrare % | 52/80 (65%) | 49/82 (60%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 33/52 (63%) | 31/49 (63%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 15/28 (54%) | 11/33 (33%) |
Break-ballurile câştigate | 7/9 (78%) | 5/6 (83%) |
Puncte câştigate din returnare | 40/82 (49%) | 32/80 (40%) |
Total puncte câştigate | 88/162 (54%) | 74/162 (46%) |
Greșeli duble | 2 | 5 |
ași | 4 | 2 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Alejandro Moro Canas vs. Lukas Neumayer - meciuri reciproce
05.06.22 | 1-a rundă de calif. | Alejandro Moro Canas | Lukas Neumayer | 4-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | Bratislava Challenger | Zgura |
Alejandro Moro Canas form & Lukas Neumayer form
Alejandro Moro Canas - ultimele meciuri
Girona Challenger - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Joao Sousa | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Murcia Challenger - Zgura | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Matteo Gigante | 6-73, 5-7 | detaliu meci | |
28.02.24 a 2-a rundă | vs. Jules Marie | 6-4, 6-75, 6-3 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Oriol Roca Batalla | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
26.02.24 Calificare | vs. David Jorda Sanchis | 3-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Martin Damm | 6-2, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Pablo Llamas Ruiz | 7-5, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
Marseille - Indoor Hard | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. David Goffin | 1-6, 6-4, 6-72 | detaliu meci | |
Koblenz Challenger - Indoor Hard | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Ottignies Louvain - Indoor Hard | ||||
22.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Altug Celikbilek | 5-7, 7-5, 6-76 | detaliu meci | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Brandon Nakashima | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Pol Martin Tiffon | 7-63, 7-5 | detaliu meci | |
Oeiras 2 - Indoor Hard | ||||
11.01.24 Sfert de finală | vs. Marius Copil | 4-6, 7-66, 6-77 | detaliu meci | |
10.01.24 a 2-a rundă | vs. August Holmgren | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
08.01.24 1-a rundă | vs. Aidan Mayo | 2-6, 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
Maspalomas Challenger - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Sumit Nagal | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Valencia Challenger - Zgura | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Roberto Bautista Agut | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
22.11.23 a 2-a rundă | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Sumit Nagal | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-1, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Benicarlo - Zgura | ||||
11.11.23 Semifinală | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 6-2, 6-73 | detaliu meci | |
10.11.23 Sfert de finală | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Ortisei Challenger - Indoor Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Mirza Basic | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
13.10.23 Sfert de finală | vs. Emilio Nava | 6-2, 3-6, 5-7 | detaliu meci |
Lukas Neumayer - ultimele meciuri
Zadar Challenger - Zgura | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 6-1, 4-6 | detaliu meci | |
20.03.24 a 2-a rundă | vs. Dominic Thiem | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Mathys Erhard | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-1, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Martin Landaluce | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. August Holmgren | 6-3, 6-75, 6-4 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Stefano Travaglia | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Raul Brancaccio | 6-3, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
16.02.24 Sfert de finală | vs. Daniel Merida Aguilar | 1-6, 6-77 | detaliu meci | |
16.02.24 a 2-a rundă | vs. Svyatoslav Gulin | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
15.02.24 1-a rundă | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 5-7, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Punta Del - Zgura | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
Tigre Challenger - Zgura | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-1, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
10.01.24 a 2-a rundă | vs. Gianluca Mager | 6-3, 6-77, 4-6 | detaliu meci | |
08.01.24 1-a rundă | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-66, 6-3 | detaliu meci | |
Maspalomas Challenger - Zgura | ||||
27.11.23 1-a rundă | vs. Timo Stodder | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Guayaquil Challenger - Zgura | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Roman Andres Burruchaga | 7-5, 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-4, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
25.10.23 a 2-a rundă | vs. Roman Andres Burruchaga | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
23.10.23 1-a rundă | vs. Vit Kopriva | 6-0, 7-64 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Felipe Meligeni Alves | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Jozef Kovalik | 7-65, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Bad Waltersdorf - Zgura | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Ergi Kirkin | 5-7, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
Szczecin Challenger - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Flavio Cobolli | 3-6, 6-1, 6-74 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Facundo Diaz Acosta | 5-7, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Tulln Challenger - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Vitaliy Sachko | 6-72, 6-71 | detaliu meci | |
Como Challenger - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Thiago Seyboth Wild | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-3, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
Prague 3 - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Gabriel Debru | 6-2, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Cordenons Challenger - Zgura | ||||
13.08.23 Finală | vs. Matteo Gigante | 0-6, 2-6 | detaliu meci |