MECI
15.08.22 | 2-a rundă de calif. | Aleksander Chayka | Gabriele Pennaforti | 6-3, 1-6, 11-9 | M15 Cairo | Zgura |
STATISTICI MECI
Rusia
06.10.04, 19 Vârsta
06.10.04, 19 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Aleksander Chayka vs. Gabriele Pennaforti - meciuri reciproce
15.08.22 | 2-a rundă de calif. | Aleksander Chayka | Gabriele Pennaforti | 6-3, 1-6, 11-9 | detaliu meci | M15 Cairo | Zgura |
Aleksander Chayka form & Gabriele Pennaforti form
Aleksander Chayka - ultimele meciuri
M15 Monastir - Hard | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Marco Furlanetto | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Tommaso Vola | 2-6, 6-3, 10-4 | detaliu meci | |
18.03.24 Calificare | vs. Loan Lestir | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Lucas Andriamasilalao | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
11.03.24 Calificare | vs. Sven Corbinais | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Jakub Paul | 4-6, 6-2, 5-7 | detaliu meci | |
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Gianluca Carlini | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
19.02.24 Calificare | vs. Roland Stuurman | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Pietro Mugelli | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Benoit Torcq | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Andres Fernandez Canovas | 5-7, 6-74 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
20.12.23 1-a rundă | vs. Pietro Pampanin | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.12.23 Calificare | vs. Nikola Puntaric | 2-2, Nikola Puntaric - retragere | detaliu meci | |
18.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Mikhail Rimskii | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
17.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Yuriy Rogusskiy | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Evgeny Philippov | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Andrea Fiorentini | 3-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
12.12.23 Calificare | vs. Rostislav Galfinger | 6-73, 7-5, 10-8 | detaliu meci | |
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Enrico Baldisserri | Enrico Baldisserri - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
10.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Egor Matvievici | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Sergo Sikharulidze | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Andrea Fiorentini | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Tibo Colson | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Elmar Ejupovic | 6-75, 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
07.11.23 Calificare | vs. Michael Gloeckler | 6-3, 6-73, 10-7 | detaliu meci | |
06.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Leopold Zima | 2-6, 7-63, 10-5 | detaliu meci | |
M25 Sharm - Hard | ||||
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Yuquan Jin | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.10.23 Calificare | vs. Jakub Kroslak | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Andriy Poritskyy | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Pazardzhik - Zgura | ||||
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Pavel Marinov | 4-6, 6-1, 10-12 | detaliu meci |
Gabriele Pennaforti - ultimele meciuri
M25 Santa - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Elmer Moller | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
25.03.24 1-a rundă | vs. Daniel Bagnolini | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Alaminos - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Stefan Palosi | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Menelaos Efstathiou | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Kigali 2 - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Benjamin Lock | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
Kigali 1 - Zgura | ||||
28.02.24 a 2-a rundă | vs. Corentin Denolly | 6-1, 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă | vs. Ivan Gakhov | 5-7, 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
M25 Hammamet - Zgura | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Dominik Kellovsky | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 San - Zgura | ||||
01.12.23 Semifinală | vs. Pol Martin Tiffon | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
30.11.23 Sfert de finală | vs. Stefano Reitano | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Giannicola Misasi | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Jeremy Gschwendtner | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-77, 4-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Ioan Alexandru Chirita | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
12.11.23 Finală | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.11.23 Semifinală | vs. Matyas Fuele | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
10.11.23 Sfert de finală | vs. Evgenii Tiurnev | 7-65, 4-1, Evgenii Tiurnev - retragere | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Tuncay Duran | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Kuzey Cekirge | 6-1, 4-1, Kuzey Cekirge - retragere | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Max Houkes | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
13.10.23 Semifinală | vs. Marcello Serafini | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.10.23 Sfert de finală | vs. Timo Stodder | 0-6, 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Alessandro Bellifemine | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
09.10.23 1-a rundă | vs. Alexander Weis | 5-7, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Zaragoza - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Felix Gill | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Sander Jong | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
25.09.23 Calificare | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Biagio Gramaticopolo | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
15.09.23 Sfert de finală | vs. Francesco Ferrari | 3-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Sasa Markovic | 6-4, 6-4 | detaliu meci |