Kazahstan
04.03.04, 20 Vârsta
04.03.04, 20 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Arslanbek Aitkulov vs. Aleksandr Braynin - meciuri reciproce
nu a fost găsit nici un meci |
Arslanbek Aitkulov form & Aleksandr Braynin form
Arslanbek Aitkulov - ultimele meciuri
M15 Aktobe - Indoor Hard | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Egor Agafonov | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Aristarkh Safonov | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Alexander Zgirovsky | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Aktobe - Indoor Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Guy Den Heijer | 6-2, 4-6, 6-72 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Zhenxiong Dong | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Zheng Baoluo | 4-6, 6-3, 10-5 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Pavel Verbin | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
13.02.24 Calificare | vs. Milan Drinic | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
12.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Runyu Zhao | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Pepijn Bastiaansen | 4-6, 6-4, 11-9 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Peter Nad | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Lilian Marmousez | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.01.24 Calificare | vs. Peter Nad | 3-6, 6-4, 7-10 | detaliu meci | |
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Max Van Nunen | 3-6, 6-3, 13-11 | detaliu meci | |
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Julian Peter | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Pierre Delage | 6-4, 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
09.01.24 Calificare | vs. Matthieu Chambonniere | 3-6, 6-4, 10-6 | detaliu meci | |
08.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Bikramjeet Singh Chawla | 6-1, 3-6, 10-7 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Yurii Dzhavakian | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Vadym Ursu | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
07.11.23 Calificare | vs. Sander Jong | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Xavier Jakubovic | 4-6, 7-5, 10-3 | detaliu meci | |
M15 Selva - Indoor Hard | ||||
30.10.23 Calificare | vs. Alberto Morolli | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Pablo Trochu | 4-6, 2-2, - Arslanbek Aitkulov - retragere | detaliu meci | |
M25 Astana - Hard | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.08.23 Calificare | vs. Iliyas Maratuly | 7-64, 3-6, 10-7 | detaliu meci | |
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Alan Zhanabilov | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Astana Challenger - Hard | ||||
24.07.23 Calificare | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Denis Istomin | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Nakhon - Hard | ||||
13.06.23 1-a rundă | vs. Daisuke Sumizawa | 2-6, 0-1, - Arslanbek Aitkulov - retragere | detaliu meci |
Aleksandr Braynin - ultimele meciuri
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Matyas Cerny | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Federico Arnaboldi | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 1-a rundă | vs. Adriano Dzhenev | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Emilien Demanet | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Dax Donders | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Alex Knaff | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Maia Challenger - Zgura | ||||
27.11.23 Calificare | vs. Karl Friberg | 7-5, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Tiago Silva | 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Vale - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Elliot Benchetrit | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Vale - Hard | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 6-77 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Karl Friberg | 6-3, 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
07.11.23 Calificare | vs. Roman Postolka | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
06.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Serafin Zund | 6-72, 6-1, 10-1 | detaliu meci | |
Ortisei Challenger - Indoor Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Picchione | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Tavira - Hard | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Jaime Faria | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.10.23 a 2-a rundă | vs. Valentin Royer | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Francisco Rocha | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Tavira - Hard | ||||
13.10.23 Sfert de finală | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Simon Freund | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. David Pichler | 7-66, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Falun - Indoor Hard | ||||
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Max Dahlin | 6-3, 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
25.09.23 1-a rundă | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Bad Waltersdorf - Zgura | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Marcello Serafini | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Cukierman | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
M25 Oldenzaal - Zgura | ||||
01.09.23 Sfert de finală | vs. Oliver Crawford | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Adam Panaras | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Guy Den Heijer | 4-6, 7-62, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Poznan - Zgura | ||||
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 4-6 | detaliu meci |