MECI
14.10.20 | 1-a rundă | Alexandar Lazarov | Benjamin Lock | 6-2, 6-3 | M15 Sharm | Hard |
STATISTICI MECI
Alexandar Lazarov | Benjamin Lock | |
Prima administrare % | 36/49 (73%) | 28/46 (61%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 31/36 (86%) | 20/28 (71%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 7/13 (54%) | 7/18 (39%) |
Puncte câştigate din returnare | 19/46 (41%) | 11/49 (22%) |
Total puncte câştigate | 57/95 (60%) | 38/95 (40%) |
Greșeli duble | 3 | 0 |
ași | 6 | 3 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexandar Lazarov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandar Lazarov | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandar Lazarov | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexandar Lazarov | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandar Lazarov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandar Lazarov | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandar Lazarov | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexandar Lazarov | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Alexandar Lazarov vs. Benjamin Lock - meciuri reciproce
14.10.20 | 1-a rundă | Alexandar Lazarov | Benjamin Lock | 6-2, 6-3 | detaliu meci | M15 Sharm | Hard |
Alexandar Lazarov form & Benjamin Lock form
Alexandar Lazarov - ultimele meciuri
Sofia - Indoor Hard | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Pavel Kotov | 6-3, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Mauthausen Challenger - Zgura | ||||
09.05.23 1-a rundă | vs. Sandro Kopp | 6-1, 3-2, - Alexandar Lazarov - retragere | detaliu meci | |
Prague 1 - Zgura | ||||
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Rudolf Molleker | 5-7, 6-4, 6-75 | detaliu meci | |
Oeiras 3 - Zgura | ||||
18.04.23 1-a rundă | vs. Adrian Mannarino | 7-5, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Split Challenger - Zgura | ||||
10.04.23 Calificare | vs. Elias Ymer | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Milojevic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Marrakech - Zgura | ||||
02.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Vavassori | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
Biel Challenger - Indoor Hard | ||||
22.03.23 1-a rundă | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 7-65, 3-6 | detaliu meci | |
Dubai - Hard | ||||
28.02.23 1-a rundă | vs. Alexander Bublik | 1-6, 0-1, - Alexandar Lazarov - retragere | detaliu meci | |
26.02.23 Calificare | vs. Francesco Passaro | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
25.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Zhizhen Zhang | 6-1, 7-65 | detaliu meci | |
Davis Cup - Hard | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Ajeet Rai | 7-61, 6-2 | detaliu meci | |
Auckland - Hard | ||||
07.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Maia Challenger - Zgura | ||||
01.12.22 a 2-a rundă | vs. Luca Van Assche | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.11.22 1-a rundă | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
28.11.22 Calificare | vs. Henrique Rocha | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
27.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
Andria Challenger - Indoor Hard | ||||
21.11.22 1-a rundă | vs. Vitaliy Sachko | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Roanne Challenger - Indoor Hard | ||||
08.11.22 1-a rundă | vs. Hugo Gaston | 4-6, 2-4, - Alexandar Lazarov - retragere | detaliu meci | |
07.11.22 Calificare | vs. Mark Lajal | 6-2, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
06.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Elliot Benchetrit | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Bergamo Challenger - Indoor Hard | ||||
30.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Jason Murray Kubler | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
23.10.22 Finală | vs. Maks Kasnikowski | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
22.10.22 Semifinală | vs. Alexander Donski | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
21.10.22 Sfert de finală | vs. Valentin Vanta | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
20.10.22 a 2-a rundă | vs. Jasza Szajrych | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
19.10.22 1-a rundă | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
16.10.22 Semifinală | vs. Maks Kasnikowski | 6-76, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
16.10.22 Finală | vs. Vladyslav Orlov | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
14.10.22 Sfert de finală | vs. Alexander Donski | 6-72, 6-3, 6-4 | detaliu meci |
Benjamin Lock - ultimele meciuri
San Luis - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Matias Soto | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Kigali 2 - Zgura | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Stefan Kozlov | 6-72, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
Kigali 1 - Zgura | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
Glasgow Challenger - Indoor Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Elmar Ejupovic | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Burnie 2 - Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Luke Saville | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Yshai Oliel | 6-3, 6-73, 0-6 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.01.24 1-a rundă | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Renzo Olivo | 6-74, 6-75 | detaliu meci | |
Drummondville Challenger - Indoor Hard | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Benjamin Thomas George | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Calgary Challenger - Indoor Hard | ||||
06.11.23 1-a rundă | vs. Zizou Bergs | 7-63, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Ryan Seggerman | 3-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Tsung-Hao Huang | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
09.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Zhe Li | 1-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Shanghai - Hard | ||||
03.10.23 Calificare | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Lorenzo Giustino | 7-67, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-2, 6-77 | detaliu meci | |
Chengdu - Hard | ||||
21.09.23 1-a rundă | vs. Miomir Kecmanovic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.09.23 Calificare | vs. Rio Noguchi | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Linang Xiao | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Kigali - Zgura | ||||
09.09.23 Semifinală | vs. Damien Wenger | 2-6, 6-711 | detaliu meci | |
08.09.23 Sfert de finală | vs. Atharva Sharma | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Guy Orly Iradukunda | 1-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Porto Challenger - Hard | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Jules Marie | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Astana Challenger - Hard | ||||
28.07.23 Sfert de finală | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Islam Orynbasar | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
25.07.23 1-a rundă | vs. Yusuke Takahashi | 7-5, 6-4 | detaliu meci |