Franta
30.03.97, 27 Vârsta
30.03.97, 27 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Arthur Bonnaud vs. Alexander Cozbinov - meciuri reciproce
nu a fost găsit nici un meci |
Arthur Bonnaud form & Alexander Cozbinov form
Arthur Bonnaud - ultimele meciuri
M25 Naples - Zgura | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Blaise Bicknell | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
20.02.24 Calificare | vs. Juan Sebastian Gomez | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
19.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Andres Urrea | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Palm - Zgura | ||||
13.02.24 Calificare | vs. Patrick Maloney | 3-6, 6-2, 8-10 | detaliu meci | |
12.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Rudy Quan | 6-74, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
M15 Sunrise - Zgura | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Bruno Kuzuhara | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Jacob Brumm | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Oren Vasser | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
06.02.24 Calificare | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
16.01.24 Calificare | vs. Richard Zusman | 6-3, 1-6, 10-6 | detaliu meci | |
15.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Darius Florin Pop | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Felix Mischker | 5-7, 6-2, 10-6 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
09.01.24 Calificare | vs. Kenneth Raisma | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Alejandro Arcila | 6-74, 6-1, 10-6 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Mats Bredschneijder | 4-6, 6-4, 10-3 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
15.12.23 Sfert de finală | vs. Aleksandre Bakshi | 7-5, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Hussen Alshati | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
12.12.23 Calificare | vs. Artem Podorozhnyi | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
11.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Adrian Arcon | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Zura Tkemaladze | 6-72, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
05.12.23 Calificare | vs. Zach Stephens | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
04.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Giles Hussey | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Jack Loge | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
28.11.23 Calificare | vs. Glib Sekachov | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Hussen Alshati | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Sabadell - Zgura | ||||
26.09.23 Calificare | vs. John Sperle | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Ivan Kazakov | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 6-3 | detaliu meci |
Alexander Cozbinov - ultimele meciuri
M15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Saba George Nanobashvili | 4-6, 1-4, - Alexander Cozbinov - retragere | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Nicola Kuhn | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Emilien Demanet | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Luca Matteo Sobbe | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.12.23 1-a rundă | vs. Axel Garcian | 6-1, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.12.23 Finală | vs. Omni Kumar | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
23.12.23 Sfert de finală | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
23.12.23 Semifinală | vs. Mariano Tammaro | 6-1, 2-0, Mariano Tammaro - retragere | detaliu meci | |
22.12.23 a 2-a rundă | vs. Louis Tessa | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
21.12.23 1-a rundă | vs. Ammar Elamin | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Christoph Negritu | 3-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
Champaign Challenger - Indoor Hard | ||||
13.11.23 Calificare | vs. Alfredo Perez | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. William Mroz Mroz | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Knoxville Challenger - Indoor Hard | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
06.11.23 Calificare | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 6-76 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Ezekiel Clark | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Charlottesville Challenger - Indoor Hard | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Dylan Dietrich | 4-6, 7-64, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Las - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Shunsuke Mitsui | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Fairfield Challenger - Hard | ||||
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Stefan Dostanic | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
02.10.23 Calificare | vs. Garrett Johns | 4-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. August Holmgren | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
St. Tropez - Hard | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Peter Gojowczyk | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Mark Lajal | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Enzo Wallart | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Daniel Khazime | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Ryan Seggerman | 6-711, 6-75 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Benjamin Loccisano | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Younes Lalami Laaroussi | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.09.23 Sfert de finală | vs. Alexandros Skorilas | 5-7, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Seydina Andre | 6-2, 7-5 | detaliu meci |