MECI
15.05.21 | Semifinală | Alexander Erler | Orlando Luz | 4-6, 7-65, 6-2 | M15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Alexander Erler | Orlando Luz | |
Prima administrare % | 63/89 (71%) | 58/97 (60%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 48/63 (76%) | 39/58 (67%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/26 (50%) | 21/39 (54%) |
Break-ballurile câştigate | 3/7 (43%) | 2/4 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 37/97 (38%) | 28/89 (31%) |
Total puncte câştigate | 98/186 (53%) | 88/186 (47%) |
Greșeli duble | 5 | 3 |
ași | 6 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexander Erler | 1-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alexander Erler | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Erler | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Alexander Erler | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Erler | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexander Erler | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexander Erler | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Erler | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Erler | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexander Erler | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Erler | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Orlando Luz | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
3 | ||
Alexander Erler | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexander Erler | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Erler | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexander Erler | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-2 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Alexander Erler vs. Orlando Luz - meciuri reciproce
15.05.21 | Semifinală | Alexander Erler | Orlando Luz | 4-6, 7-65, 6-2 | detaliu meci | M15 Antalya | Zgura |
08.05.21 | Semifinală | Alexander Erler | Orlando Luz | 7-5, 7-63 | detaliu meci | M15 Antalya | Zgura |
Alexander Erler form & Orlando Luz form
Alexander Erler - ultimele meciuri
Sofia - Indoor Hard | ||||
04.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Marc-Andrea Huesler | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Vienna - Indoor Hard | ||||
21.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Emil Ruusuvuori | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Cagliari Challenger - Zgura | ||||
02.05.23 Calificare | vs. Alessandro Giannessi | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
01.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-3, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
Helsinki Challenger - Indoor Hard | ||||
14.11.22 Calificare | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Gauthier Onclin | 7-68, 7-63 | detaliu meci | |
Vienna - Indoor Hard | ||||
22.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Joao Sousa | 6-75, 5-7 | detaliu meci | |
Antwerp - Indoor Hard | ||||
17.10.22 Calificare | vs. Tim Van Rijthoven | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Sibiu Challenger - Zgura | ||||
19.09.22 Calificare | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Marko Topo | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Tulln Challenger - Zgura | ||||
04.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Filip Horansky | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
14.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Iasi Challenger - Zgura | ||||
10.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Prostejov Challenger - Zgura | ||||
31.05.22 1-a rundă | vs. Lukas Klein | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
30.05.22 Calificare | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
29.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Juncheng Shang | 4-6, 7-67, 6-4 | detaliu meci | |
Tunis Challenger - Zgura | ||||
18.05.22 a 2-a rundă | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 6-72 | detaliu meci | |
17.05.22 1-a rundă | vs. Kimmer Coppejans | 7-65, 7-61 | detaliu meci | |
16.05.22 Calificare | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 6-75, 7-62 | detaliu meci | |
15.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Youssef Labbene | 6-74, 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
M15 Cairo - Zgura | ||||
11.05.22 1-a rundă | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Mauthausen Challenger - Zgura | ||||
01.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Lukas Klein | 6-4, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Ostrava Challenger - Zgura | ||||
25.04.22 Calificare | vs. Lukas Rosol | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Ondrej Horak | 6-75, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Prague 1 - Zgura | ||||
17.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Biel Challenger - Indoor Hard | ||||
20.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Andrew Paulson | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Bengalaru 2 - Hard | ||||
13.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Dominik Palan | 6-73, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
Bengalaru 1 - Hard | ||||
07.02.22 Calificare | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-4 | detaliu meci |
Orlando Luz - ultimele meciuri
Oeiras 3 - Zgura | ||||
14.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Valentin Royer | 6-75, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
Florianopolis Challenger - Zgura | ||||
05.04.24 Sfert de finală | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-1, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
03.04.24 a 2-a rundă | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
02.04.24 1-a rundă | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Sao Leopoldo - Zgura | ||||
29.03.24 Sfert de finală | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Asuncion Challenger - Zgura | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
20.03.24 a 2-a rundă | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Liam Draxl | 6-71, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Santiago Challenger - Zgura | ||||
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-2, 6-73 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Renzo Olivo | 6-3, 2-1 | detaliu meci | |
11.03.24 Calificare | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Felix Gill | 6-73, 6-75 | detaliu meci | |
Punta Del - Zgura | ||||
22.01.24 Calificare | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Tigre Challenger - Zgura | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
15.01.24 Calificare | vs. Ernesto Escobedo | 6-77, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-63, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Dmitry Popko | 7-5, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Cristian Garin | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Montevideo Challenger - Zgura | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Renzo Olivo | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
13.11.23 Calificare | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
06.11.23 Calificare | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-66, 3-6 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-78, 6-4 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
28.10.23 Sfert de finală | vs. Luciano Darderi | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Francisco Comesana | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-1, 7-5 | detaliu meci |