MECI
28.03.18 | 1-a rundă | Alexander Weis | Federico Bertuccioli | 6-71, 6-4, 6-2 | Italy F5 | Zgura |
STATISTICI MECI
Alexander Weis | Federico Bertuccioli | |
Prima administrare % | 75/112 (67%) | 48/96 (50%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 41/75 (55%) | 27/48 (56%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 15/37 (41%) | 18/48 (38%) |
Break-ballurile câştigate | 9/14 (64%) | 6/13 (46%) |
Puncte câştigate din returnare | 51/96 (53%) | 56/112 (50%) |
Total puncte câştigate | 107/208 (51%) | 101/208 (49%) |
Greșeli duble | 5 | 4 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Italia
14.08.98, 25 Vârsta
20297 $
14.08.98, 25 Vârsta
20297 $
Alexander Weis vs. Federico Bertuccioli - meciuri reciproce
28.03.18 | 1-a rundă | Alexander Weis | Federico Bertuccioli | 6-71, 6-4, 6-2 | detaliu meci | Italy F5 | Zgura |
Alexander Weis form & Federico Bertuccioli form
Alexander Weis - ultimele meciuri
Sao Leopoldo - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Andrea Collarini | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Asuncion Challenger - Zgura | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Gustavo Heide | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Hugo Dellien | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Juan Bautista Torres | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Santiago Challenger - Zgura | ||||
11.03.24 1-a rundă | vs. Ignacio Buse | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Brian Bozemoj | 6-4, 3-5, - Alexander Weis - retragere | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
02.02.24 Sfert de finală | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-73, 6-74 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Punta Del - Zgura | ||||
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Orlando Luz | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Tigre Challenger - Zgura | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 7-5, 5-7 | detaliu meci | |
17.01.24 1-a rundă | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Hernan Casanova | 2-6, 6-71 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
26.11.23 Semifinală | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-710, 2-6 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Sandro Kopp | 6-4, 4-6, 6-0 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Kanan Gasimov | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
19.11.23 Finală | vs. Tim Handel | 3-6, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
18.11.23 Semifinală | vs. Jay Clarke | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Timo Stodder | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Yanaki Milev | 6-3, 4-6, 6-0 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Illya Beloborodko | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
28.10.23 Sfert de finală | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
28.10.23 Semifinală | vs. Oriol Roca Batalla | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.10.23 a 2-a rundă | vs. Gian Matias Di Natale | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
23.10.23 1-a rundă | vs. Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
09.10.23 1-a rundă | vs. Gabriele Pennaforti | 7-5, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Calvin Hemery | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.10.23 Calificare | vs. Henrique Rocha | 3-6, 7-66, 6-1 | detaliu meci |
Federico Bertuccioli - ultimele meciuri
Maia Challenger - Zgura | ||||
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Selva - Indoor Hard | ||||
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Lorenzo Rottoli | 3-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Gian Matias Di Natale | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Leonardo Taddia | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25+H Rodez - Indoor Hard | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Neil Oberleitner | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.10.23 Calificare | vs. Adam Panaras | 6-4, 3-6, 11-9 | detaliu meci | |
09.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Romain Vial | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Filippo Romano | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Hyvinkaa - Zgura | ||||
04.08.23 a 2-a rundă | vs. Amaury Raynel | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.08.23 1-a rundă | vs. Jasza Szajrych | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Perugia - Zgura | ||||
24.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Juan Cruz Martin Manzano | 5-7, 1-2, - Federico Bertuccioli - retragere | detaliu meci | |
M15 Gubbio - Zgura | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Niccolo Baroni | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Cattolica - Zgura | ||||
20.06.23 1-a rundă | vs. Pietro Marino | 6-2, 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Chieti - Zgura | ||||
16.06.23 a 2-a rundă | vs. Alessandro Cortegiani | 6-2, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.06.23 1-a rundă | vs. Alexandr Binda | 4-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Marko Topo | 1-6, 0-1 | detaliu meci | |
03.05.23 1-a rundă | vs. Gorazd Srbljak | 6-2, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
02.05.23 Calificare | vs. Marko Maksimovic | 6-2, 4-6, 11-9 | detaliu meci | |
01.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Matija Zugic | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
25.04.23 Calificare | vs. Aljaz Jeran | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Dan Radu Munteanu | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
17.04.23 Calificare | vs. Samuele Pieri | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Marco Dessi | 4-6, 6-1, 10-8 | detaliu meci | |
M25 Trento - Carpet | ||||
28.03.23 Calificare | vs. Alessandro Pecci | 6-70, 4-6 | detaliu meci | |
27.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Fiorentini | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Toulouse - Indoor Hard | ||||
22.03.23 1-a rundă | vs. Khumoun Sultanov | 6-70, 0-6 | detaliu meci | |
21.03.23 Calificare | vs. William Jucha | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
20.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Maxence Rivet | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Aktobe - Indoor Hard | ||||
09.03.23 a 2-a rundă | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-3, 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
08.03.23 1-a rundă | vs. Erik Arutiunian | 6-3, 6-3 | detaliu meci |