Alexandr Binda/Matvey Minin vs. Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk 07.04.2021

Alexandr Binda/Matvey Minin vs. Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk 07.04.2021 - M15 St. Petersburg - comparaţie

MECI

07.04.211-a rundăAlexandr Binda/Matvey Minin Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk 4-6, 7-5, 10-5 Russia M15 St. Indoor Hard

STATISTICI MECI

10-5

Alexandr Binda
Rusia
22.09.01, 19 Vârsta







Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Estonia
10.04.87, 34 Vârsta







Vladimir Ivanov
Matvey Minin
Rusia
28.06.01, 19 Vârsta




Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă

Ucraina
28.04.96, 24 Vârsta




Maxim Ratniuk
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului

Alexandr Binda/Matvey Minin vs. Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk - meciuri reciproce

07.04.211-a rundăAlexandr Binda/Matvey MininVladimir Ivanov/Maxim Ratniuk4-6, 7-5, 10-5 detaliu meciRussia M15 St. Indoor Hard

Alexandr Binda/Matvey Minin - ultimele meciuri

Russia M15 St. - Indoor Hard
08.04.21
Sfert de finală
vs. Jakub Paul/Yannik Steinegger0-6, 2-6 pierderedetaliu meci
07.04.21
1-a rundă
vs. Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk4-6, 7-5, 10-5 victoriedetaliu meci

Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk - ultimele meciuri

Russia M15 St. - Indoor Hard
07.04.21
1-a rundă
vs. Alexandr Binda/Matvey Minin6-4, 5-7, 5-10 pierderedetaliu meci
Russia M15 Kazan - Indoor Hard
11.03.21
Sfert de finală
vs. Bogdan Bobrov/Ivan Gakhov3-6, 2-6 pierderedetaliu meci
09.03.21
1-a rundă
vs. Sergey Bolotov/Ilia Simakin7-5, 6-4 victoriedetaliu meci
Kazakhstan M25 Aktobe - Indoor Hard
22.02.20
Finală
vs. Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov5-7, 6-75 pierderedetaliu meci
21.02.20
Semifinală
vs. Yunseong Chung/Djurabeck Karimov Yunseong Chung/Djurabeck Karimov - nu s-a prezentat victoriedetaliu meci
20.02.20
Sfert de finală
vs. Arjun Kadhe/Denis Yevseyev6-4, 7-61 victoriedetaliu meci
19.02.20
1-a rundă
vs. Dmitry Bezborodov/Danil Ozernoy6-3, 6-2 victoriedetaliu meci
Kazakhstan M25 Aktobe - Indoor Hard
11.02.20
1-a rundă
vs. Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov3-6, 7-66, 6-10 pierderedetaliu meci
Estonia M15 Parnu - Zgura
15.07.19
Semifinală
vs. Peter Goldsteiner/Eero Vasa6-4, 7-5 victoriedetaliu meci
15.07.19
Finală
vs. Kenneth Raisma/Jurgen Zopp3-6, 6-4, 10-5 victoriedetaliu meci
15.07.19
1-a rundă
vs. Kristofer Siimar/Mattias Siimar6-4, 6-0 victoriedetaliu meci
15.07.19
Sfert de finală
vs. Daniil Glinka/Johannes Seeman6-2, 6-4 victoriedetaliu meci
Russia M25 Kazan - Indoor Hard
21.01.19
1-a rundă
vs. Timur Kiuamov/Konstantin Kravchuk2-6, 5-7 pierderedetaliu meci
Estonia Estonia F3 - Indoor Hard
05.11.18
Semifinală
vs. Luca Castelnuovo/Vasko Mladenov6-4, 7-64 victoriedetaliu meci
05.11.18
Finală
vs. Janis Podzus/Martins Podzus3-6, 4-6 pierderedetaliu meci
05.11.18
1-a rundă
vs. Roni Mikael Hietaranta/Alexander Georg Mandma6-2, 6-4 victoriedetaliu meci
05.11.18
Sfert de finală
vs. Denys Klok/Joshua Paris6-4, 2-1, Denys Klok/Joshua Paris - retragerevictoriedetaliu meci
Estonia Estonia F2 - Carpet
29.10.18
Semifinală
vs. Daniil Glinka/Karl Kiur Saar6-2, 6-1 victoriedetaliu meci
29.10.18
Finală
vs. Luca Castelnuovo/Vasko Mladenov6-4, 1-6, 10-4 victoriedetaliu meci
29.10.18
1-a rundă
vs. Matvey Khomentovskiy/Alexander Vasilenko6-1, 6-2 victoriedetaliu meci
29.10.18
Sfert de finală
vs. Yanais Laurent/Lukas Mugevicius6-4, 3-6, 10-7 victoriedetaliu meci
Russia Russia F3 - Indoor Hard
12.03.18
Sfert de finală
vs. Alexander Igoshin/Yan Sabanin6-2, 6-2 victoriedetaliu meci
12.03.18
Semifinală
vs. Teimuraz Gabashvili/Roman Safiullin6-2, 4-6, 8-10 pierderedetaliu meci
12.03.18
1-a rundă
vs. Matvey Khomentovskiy/Lukas Ollert7-63, 6-3 victoriedetaliu meci
<