MECI
12.02.22 | Semifinală | Alexey Vatutin | Tim Handel | 4-6, 6-1, 6-3 | M15 Grenoble | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Alexey Vatutin | Tim Handel | |
Prima administrare % | 56/88 (64%) | 56/90 (62%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 40/56 (71%) | 32/56 (57%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 17/32 (53%) | 19/34 (56%) |
Break-ballurile câştigate | 5/15 (33%) | 2/6 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 39/90 (43%) | 31/88 (35%) |
Total puncte câştigate | 96/178 (54%) | 82/178 (46%) |
Greșeli duble | 1 | 2 |
ași | 5 | 14 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Alexey Vatutin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Tim Handel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexey Vatutin | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Tim Handel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alexey Vatutin | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Tim Handel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Alexey Vatutin | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Tim Handel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Alexey Vatutin | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Tim Handel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Alexey Vatutin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Tim Handel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexey Vatutin | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Tim Handel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexey Vatutin | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Tim Handel | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-40 | ||
Alexey Vatutin | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Tim Handel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexey Vatutin | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Tim Handel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexey Vatutin | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Tim Handel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexey Vatutin | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Tim Handel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexey Vatutin | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Tim Handel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Alexey Vatutin vs. Tim Handel - meciuri reciproce
28.10.23 | Semifinală | Alexey Vatutin | Tim Handel | 6-3, 6-1 | detaliu meci | M25 Sarreguemines | Carpet |
12.02.22 | Semifinală | Alexey Vatutin | Tim Handel | 4-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | M15 Grenoble | Indoor Hard |
13.04.21 | Calificare | Tim Handel | Alexey Vatutin | 4-1, Tim Handel - retragere | detaliu meci | M25 Meerbusch | Zgura |
Alexey Vatutin form & Tim Handel form
Alexey Vatutin - ultimele meciuri
M25 Saint - Indoor Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Raphael Collignon | 6-4, 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Alec Beckley | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Toulouse - Indoor Hard | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Fajing Sun | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Creteil - Indoor Hard | ||||
17.03.24 Finală | vs. Alexis Gautier | 1-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
16.03.24 Semifinală | vs. Fajing Sun | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Arthur Bouquier | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Hugo Pierre | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Poitiers - Indoor Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Trento - Indoor Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Daniil Glinka | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-73, 6-4 | detaliu meci | |
Cherbourg Challenger - Indoor Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Hazem Naow | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Grenoble - Indoor Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 7-62, 1-4, - Alexey Vatutin - retragere | detaliu meci | |
M15+H Bagnoles - Zgura | ||||
28.01.24 Finală | vs. Andrea Picchione | 7-5, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
27.01.24 Semifinală | vs. Corentin Denolly | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
26.01.24 Sfert de finală | vs. Gergely Madarasz | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
23.01.24 1-a rundă | vs. Matt Ponchet | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Guy Den Ouden | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
02.01.24 1-a rundă | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 1-a rundă | vs. Niels Visker | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Mark Wallner | 3-6, 7-66, 1-6 | detaliu meci | |
Maia Challenger - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-76 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Vale - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Leopold Zima | 3-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Loic Namigandet Tenguere | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
29.10.23 Finală | vs. Tom Paris | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.10.23 Semifinală | vs. Tim Handel | 6-3, 6-1 | detaliu meci |
Tim Handel - ultimele meciuri
M25 Saint - Indoor Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Samuel Brosset | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Tristan Berard | 6-2, 7-611 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
24.02.24 Semifinală | vs. Vilius Gaubas | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.02.24 Sfert de finală | vs. Nino Serdarusic | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Emilien Voisin | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Louroi Martinez | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
16.02.24 a 2-a rundă | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
15.02.24 1-a rundă | vs. Mika Lipp | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Cleveland Challenger - Indoor Hard | ||||
29.01.24 1-a rundă | vs. Tennys Sandgren | 7-66, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Andre Ilagan | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Matias Soto | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Thai Kwiatkowski | 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. James Tracy | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
04.01.24 a 2-a rundă | vs. Jacob Fearnley | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.01.24 1-a rundă | vs. Amaury Raynel | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
25.11.23 Semifinală | vs. Jay Clarke | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Nicholas David Ionel | 6-0, 3-6, 7-62 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Stefan Popovic | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
19.11.23 Finală | vs. Alexander Weis | 6-3, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
18.11.23 Semifinală | vs. Calin Manda | 6-4, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Stefan Popovic | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Sergey Fomin | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
11.11.23 Semifinală | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.11.23 Sfert de finală | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Gian Matias Di Natale | 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Deney Wassermann | 3-6, 7-610, 7-5 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Marius Copil | 4-6, 6-712 | detaliu meci | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
28.10.23 Semifinală | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 1-6 | detaliu meci |