MECI
15.08.19 | a 3-a rundă | Andrea Collarini | Orlando Luz | 7-5, 6-4 | Cordenons Challenger | Zgura |
STATISTICI MECI
Andrea Collarini | Orlando Luz | |
Prima administrare % | 54/69 (78%) | 39/64 (61%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 37/54 (69%) | 26/39 (67%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 7/15 (47%) | 10/25 (40%) |
Break-ballurile câştigate | 4/8 (50%) | 2/5 (40%) |
Puncte câştigate din returnare | 28/64 (44%) | 25/69 (36%) |
Total puncte câştigate | 72/133 (54%) | 61/133 (46%) |
Greșeli duble | 3 | 2 |
ași | 1 | 4 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Andrea Collarini | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andrea Collarini | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Andrea Collarini | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrea Collarini | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrea Collarini | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrea Collarini | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Andrea Collarini | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Collarini | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Collarini | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andrea Collarini | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Andrea Collarini | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Andrea Collarini vs. Orlando Luz - meciuri reciproce
03.10.23 | 1-a rundă | Orlando Luz | Andrea Collarini | 6-3, 6-2 | detaliu meci | Campinas Challenger | Zgura |
15.08.19 | a 3-a rundă | Andrea Collarini | Orlando Luz | 7-5, 6-4 | detaliu meci | Cordenons Challenger | Zgura |
15.06.17 | Sfert de finală | Andrea Collarini | Orlando Luz | 6-2, 6-2 | detaliu meci | Italy F17 | Zgura |
10.06.17 | Finală | Andrea Collarini | Orlando Luz | 6-4, 6-4 | detaliu meci | Italy F16 | Zgura |
14.12.16 | a 2-a rundă | Orlando Luz | Andrea Collarini | 2-6, 7-64, 7-5 | detaliu meci | Uruguay F3 | Zgura |
Andrea Collarini form & Orlando Luz form
Andrea Collarini - ultimele meciuri
San Miguel - Zgura | ||||
16.04.24 1-a rundă | vs. Tomas Farjat | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Sao Leopoldo - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Enzo Couacaud | 1-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Asuncion Challenger - Zgura | ||||
18.03.24 1-a rundă | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Santiago Challenger - Zgura | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Gustavo Heide | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
04.03.24 1-a rundă | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Cordoba - Zgura | ||||
04.02.24 Calificare | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Gakhov | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
Punta Del - Zgura | ||||
22.01.24 1-a rundă | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Harold Mayot | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
Tigre Challenger - Zgura | ||||
19.01.24 Sfert de finală | vs. Dmitry Popko | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Hernan Casanova | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
Montevideo Challenger - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Tomas Barrios Vera | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Franco Roncadelli | 5-7, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
09.10.23 1-a rundă | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antofagasta Challenger - Zgura | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
16.09.23 Semifinală | vs. Francisco Comesana | 7-5, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.09.23 Sfert de finală | vs. Facundo Mena | 6-3, 7-66 | detaliu meci | |
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Juan Ignacio Londero | Juan Ignacio Londero - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
11.09.23 1-a rundă | vs. Hugo Dellien | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Cordenons Challenger - Zgura | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 0-2, - Andrea Collarini - retragere | detaliu meci | |
San Marino - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Fabio Fognini | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Hamburg - Zgura | ||||
22.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Bastad - Zgura | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Enzo Couacaud | 6-77, 6-72 | detaliu meci | |
Salzburg Challenger - Zgura | ||||
11.07.23 1-a rundă | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 2-6 | detaliu meci |
Orlando Luz - ultimele meciuri
Oeiras 3 - Zgura | ||||
14.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Valentin Royer | 6-75, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
Florianopolis Challenger - Zgura | ||||
05.04.24 Sfert de finală | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-1, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
03.04.24 a 2-a rundă | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
02.04.24 1-a rundă | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Sao Leopoldo - Zgura | ||||
29.03.24 Sfert de finală | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Asuncion Challenger - Zgura | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
20.03.24 a 2-a rundă | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Liam Draxl | 6-71, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Santiago Challenger - Zgura | ||||
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-2, 6-73 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Renzo Olivo | 6-3, 2-1 | detaliu meci | |
11.03.24 Calificare | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Felix Gill | 6-73, 6-75 | detaliu meci | |
Punta Del - Zgura | ||||
22.01.24 Calificare | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Tigre Challenger - Zgura | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
15.01.24 Calificare | vs. Ernesto Escobedo | 6-77, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-63, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Dmitry Popko | 7-5, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Cristian Garin | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Montevideo Challenger - Zgura | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Renzo Olivo | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
13.11.23 Calificare | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
06.11.23 Calificare | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-66, 3-6 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-78, 6-4 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
28.10.23 Sfert de finală | vs. Luciano Darderi | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Francisco Comesana | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-1, 7-5 | detaliu meci |