MECI
13.05.19 | Calificare | Antonin Stepanek | Patrik Hartmeier | 7-5, 6-1 | M15 Prague | Zgura |
STATISTICI MECI
Cehia
15.04.99, 24 Vârsta
15.04.99, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Elvetia
04.01.97, 27 Vârsta
04.01.97, 27 Vârsta
Antonin Stepanek vs. Patrik Hartmeier - meciuri reciproce
13.05.19 | Calificare | Antonin Stepanek | Patrik Hartmeier | 7-5, 6-1 | detaliu meci | M15 Prague | Zgura |
Antonin Stepanek form & Patrik Hartmeier form
Antonin Stepanek - ultimele meciuri
M25 Prague - Indoor Hard | ||||
03.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Ricany - Zgura | ||||
01.09.21 1-a rundă | vs. Uladzimir Ignatik | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.08.21 Calificare | vs. Noel Larwig | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
30.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Ivan Kazakov | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
29.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Bratislava - Zgura | ||||
24.08.21 Calificare | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-0, 4-6, 3-10 | detaliu meci | |
23.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Dominik Thuri Nagy | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Gdynia - Zgura | ||||
08.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Dominik Nazaruk | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Most - Zgura | ||||
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Antonin Bolardt | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Jablonec - Zgura | ||||
18.05.21 Calificare | vs. Titouan Droguet | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Daniel Paty | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Adam Januska | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Prague - Zgura | ||||
09.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Yann Wojcik | 6-4, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
M15 Milovice - Indoor Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Robin Stanek | 6-4, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.11.19 Calificare | vs. Egor Novikov | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
11.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Kristian Kubik | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Prague - Indoor Hard | ||||
04.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Marek Gengel | 7-63, 4-6, 2-10 | detaliu meci | |
M15 Opava - Carpet | ||||
31.10.19 a 2-a rundă | vs. Petr Michnev | 3-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
30.10.19 1-a rundă | vs. Daniel Siniakov | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
29.10.19 Calificare | vs. Dominik Rys | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
28.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Jaroslav Smedek | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Liberec - Carpet | ||||
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Michal Dembek | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.10.19 1-a rundă | vs. Martin Krumich | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Pardubice - Zgura | ||||
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Adam Pavlasek | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25+H Jablonec - Zgura | ||||
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Peter Torebko | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Prague - Zgura | ||||
15.05.19 1-a rundă | vs. Marek Gengel | 7-5, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.05.19 Calificare | vs. Patrik Hartmeier | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Czech Republic - Indoor Hard | ||||
29.11.18 a 2-a rundă | vs. Michal Konecny | 7-64, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.11.18 1-a rundă | vs. Jakob Aichhorn | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
27.11.18 Calificare | vs. Michal Bisko | 6-2, 6-4 | detaliu meci |
Patrik Hartmeier - ultimele meciuri
M25 Trimbach - Carpet | ||||
10.03.21 1-a rundă | vs. Marvin Moeller | 1-6, 7-64, 2-6 | detaliu meci | |
09.03.21 Calificare | vs. Luc Hoeijmans | 3-6, 6-3, 10-7 | detaliu meci | |
08.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Jip Van Assendelft | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
10.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Edoardo Graziani | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Stephanos Schinas | 4-6, 6-1, 13-11 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Stuart Parker | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Ioannis Xilas | 1-6, 6-3, 10-5 | detaliu meci | |
M15 Sarreguemines - Carpet | ||||
25.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Milan Welte | 6-2, 6-73, 5-10 | detaliu meci | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
28.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Lucas Magnaudet | 7-61, 6-1 | detaliu meci | |
28.09.20 Calificare | vs. Raphael Baltensperger | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
13.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Alessandro Coppini | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
12.01.20 1-a rundă de calif. | vs. David Martirosian | 6-2, 7-67 | detaliu meci | |
M25 Tavira - Hard | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Marat Deviatiarov | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-72 | detaliu meci | |
25.09.19 1-a rundă | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Pajulahti - Indoor Hard | ||||
17.09.19 1-a rundă | vs. Robert Strombachs | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Horgen - Zgura | ||||
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Jakub Paul | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.08.19 1-a rundă | vs. Jonas Schaer | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Schlieren - Zgura | ||||
21.08.19 1-a rundă | vs. Tobias Simon | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Trier - Zgura | ||||
13.08.19 1-a rundă | vs. Niklas Schell | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Bad - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Tim Handel | 4-6, 6-78 | detaliu meci | |
M15 Kramsach - Zgura | ||||
19.07.19 Sfert de finală | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.07.19 a 2-a rundă | vs. Mariano Kestelboim | 6-4, 7-61 | detaliu meci | |
17.07.19 1-a rundă | vs. Gabriel Donev | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Alkmaar - Zgura | ||||
25.06.19 Calificare | vs. Amadatus Admiraal | 6-1, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Igor Straatsma | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Reggio - Zgura | ||||
27.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Giacomo Dambrosi | 6-78, 6-73 | detaliu meci | |
M15 Prague - Zgura | ||||
13.05.19 Calificare | vs. Antonin Stepanek | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
15.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Vlad Victor Cornea | 1-6, 2-6 | detaliu meci |