MECI
25.10.20 | 1-a rundă de calif. | Arjun Kadhe | Leonid Sheyngezikht | 6-2, 4-6, 15-13 | M15 Sharm | Hard |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Arjun Kadhe vs. Leonid Sheyngezikht - meciuri reciproce
25.10.20 | 1-a rundă de calif. | Arjun Kadhe | Leonid Sheyngezikht | 6-2, 4-6, 15-13 | detaliu meci | M15 Sharm | Hard |
Arjun Kadhe form & Leonid Sheyngezikht form
Arjun Kadhe - ultimele meciuri
Quimper Challenger - Indoor Hard | ||||
23.01.24 Calificare | vs. Moez Echargui | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
22.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Mikalai Haliak | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Yusuke Takahashi | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Filip Peliwo | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Jimmy Yang | 3-6, 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Antoine Bellier | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
04.09.23 Calificare | vs. Linang Xiao | 7-5, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Xiaofei Wang | 6-4, 3-6, 7-65 | detaliu meci | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 3-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
Blois Challenger - Zgura | ||||
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Lille Challenger - Indoor Hard | ||||
26.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Cukierman | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Pune Challenger - Hard | ||||
28.02.23 1-a rundă | vs. Maximilian Neuchrist | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Vilnius Challenger - Indoor Hard | ||||
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
20.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Koki Matsuda | 5-7, 7-64, 2-6 | detaliu meci | |
Kobe Challenger - Indoor Hard | ||||
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Shintaro Mochizuki | 7-5, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
06.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Koki Matsuda | 6-71, 2-6 | detaliu meci | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
29.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Naru Shirafuji | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
11.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
05.09.22 Calificare | vs. Terence Atmane | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Filip Peliwo | 6-74, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Toulouse Challenger - Zgura | ||||
28.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 0-1, - Arjun Kadhe - retragere | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
21.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
24.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 7-65, 3-6 | detaliu meci | |
Pozoblanco Challenger - Hard | ||||
17.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Dali Blanch | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Perugia Challenger - Zgura | ||||
05.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Prostejov Challenger - Zgura | ||||
29.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Calvin Hemery | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Shymkent 2 - Zgura | ||||
17.05.22 1-a rundă | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci |
Leonid Sheyngezikht - ultimele meciuri
Girona Challenger - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Gastao Elias | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
M25 Badalona - Zgura | ||||
19.03.24 Calificare | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Raul De La Vega | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Grigory Kuklin | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Kigali 2 - Zgura | ||||
04.03.24 Calificare | vs. Thomas Fancutt | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Claude Ishimwe | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Kigali 1 - Zgura | ||||
26.02.24 Calificare | vs. Alafia Ayeni | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Junior Hakizumwami | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Ceuta - Hard | ||||
14.12.23 a 2-a rundă | vs. John Echeverria | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.12.23 1-a rundă | vs. Rayane Oumaouche | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Madrid - Zgura | ||||
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Mikel Martinez | 6-3, 5-7, 16-18 | detaliu meci | |
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Angel Fonseca Garcia | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Maspalomas Challenger - Zgura | ||||
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Vito Tonejc | 3-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Gabriele Camilli | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Hugo Soares | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Clement Tabur | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Castellon - Zgura | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Guido Ivan Justo | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
17.10.23 Calificare | vs. Vito Dell'Elba | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Nil Regas Luis | 3-6, 6-2, 10-2 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Jorge Prats Navarrete | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Vigo - Zgura | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Miguel Damas | 4-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Zaragoza - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-2, 7-67 | detaliu meci | |
02.10.23 Calificare | vs. Nil Regas Luis | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Amaan Siddiqui | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Sabadell - Zgura | ||||
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Aaron Gil Garcia | 5-7, 6-0, 7-10 | detaliu meci | |
Rennes Challenger - Indoor Hard | ||||
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Kacper Zuk | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.08.23 Calificare | vs. Matthew Christopher Romios | 6-4, 3-6, 6-4 | detaliu meci |