MECI
17.01.21 | 1-a rundă de calif. | Arthur Rinderknech | Zdenek Kolar | 6-4, 6-3 | Istanbul Challenger | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Arthur Rinderknech | Zdenek Kolar | |
Prima administrare % | 35/51 (69%) | 52/67 (78%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 28/35 (80%) | 32/52 (62%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 7/16 (44%) | 5/15 (33%) |
Break-ballurile câştigate | 4/10 (40%) | 1/1 (100%) |
Puncte câştigate din returnare | 30/67 (45%) | 16/51 (31%) |
Total puncte câştigate | 65/118 (55%) | 53/118 (45%) |
Greșeli duble | 3 | 2 |
ași | 7 | 2 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Arthur Rinderknech vs. Zdenek Kolar - meciuri reciproce
17.01.21 | 1-a rundă de calif. | Arthur Rinderknech | Zdenek Kolar | 6-4, 6-3 | detaliu meci | Istanbul Challenger | Indoor Hard |
Arthur Rinderknech form & Zdenek Kolar form
Arthur Rinderknech - ultimele meciuri
Miami - Hard | ||||
19.03.24 Calificare | vs. Diego Sebastian Schwartzman | 6-3, 3-6, 6-71 | detaliu meci | |
18.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Blaise Bicknell | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Thanasi Kokkinakis | 1-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Rinky Hijikata | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Lille Challenger - Indoor Hard | ||||
03.03.24 Finală | vs. Joris De Loore | 6-4, 3-6, 7-68 | detaliu meci | |
02.03.24 Semifinală | vs. Otto Virtanen | 6-4, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Billy Harris | 4-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Lucas Pouille | 6-78, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Leandro Riedi | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Pau Challenger - Indoor Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Hazem Naow | 6-72, 7-63, 2-6 | detaliu meci | |
Rotterdam - Indoor Hard | ||||
10.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Maxime Cressy | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
Marseille - Indoor Hard | ||||
09.02.24 Sfert de finală | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Jiri Lehecka | 7-5, 7-65 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Maxime Cressy | 6-76, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Quimper Challenger - Indoor Hard | ||||
26.01.24 Sfert de finală | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-76, 7-5 | detaliu meci | |
23.01.24 1-a rundă | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1-a rundă | vs. Pavel Kotov | 5-7, 1-6, 7-66, 7-65, 3-6 | detaliu meci | |
Adelaide - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.01.24 Calificare | vs. James McCabe | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1-a rundă | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
Helsinki Challenger - Indoor Hard | ||||
11.11.23 Semifinală | vs. Corentin Moutet | 7-5, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
10.11.23 Sfert de finală | vs. Alexandre Muller | 6-77, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Damir Dzumhur | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
06.11.23 1-a rundă | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
Paris - Indoor Hard | ||||
28.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
Basel - Indoor Hard | ||||
22.10.23 Calificare | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
21.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Antwerp - Indoor Hard | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Hugo Gaston | 6-77, 4-6 | detaliu meci |
Zdenek Kolar - ultimele meciuri
Zadar Challenger - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Nino Serdarusic | 6-2, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 6-74, 6-3 | detaliu meci | |
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Franco Agamenone | 6-4, 6-71, 3-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Manuel Guinard | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Filip Misolic | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Lille Challenger - Indoor Hard | ||||
26.02.24 1-a rundă | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Pau Challenger - Indoor Hard | ||||
19.02.24 1-a rundă | vs. Jurij Rodionov | 5-7, 6-74 | detaliu meci | |
Cherbourg Challenger - Indoor Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Hazem Naow | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Nottingham Challenger - Indoor Hard | ||||
09.02.24 Sfert de finală | vs. Matteo Martineau | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Marvin Moeller | 6-4, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Remy Bertola | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
Koblenz Challenger - Indoor Hard | ||||
02.02.24 Sfert de finală | vs. Hazem Naow | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Tristan Lamasine | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. Charles Broom | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Zizou Bergs | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
03.01.24 a 2-a rundă | vs. Brandon Holt | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
02.01.24 1-a rundă | vs. Kasidit Samrej | 5-7, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
29.11.23 a 2-a rundă | vs. August Holmgren | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Mathys Erhard | 6-1, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. James Duckworth | 2-6, 7-64, 2-6 | detaliu meci | |
Kobe Challenger - Indoor Hard | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Jason Jung | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Gilles Arnaud Bailly | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Braga Challenger - Zgura | ||||
25.09.23 1-a rundă | vs. Geoffrey Blancaneaux | 5-7, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
Bad Waltersdorf - Zgura | ||||
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Jan Choinski | 6-2, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Sebastian Sorger | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
Szczecin Challenger - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Hugo Gaston | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Tulln Challenger - Zgura | ||||
04.09.23 1-a rundă | vs. Vit Kopriva | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
26.08.23 Calificare | vs. Jakub Mensik | 5-7, 4-6 | detaliu meci |