MECI
12.02.20 | a 2-a rundă | Benjamin Bonzi | Nikola Milojevic | 6-4, 6-1 | Bengalaru Challenger | Hard |
STATISTICI MECI
Benjamin Bonzi | Nikola Milojevic | |
Prima administrare % | 25/43 (58%) | 24/56 (43%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 20/25 (80%) | 15/24 (63%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 12/18 (67%) | 13/32 (41%) |
Puncte câştigate din returnare | 28/56 (50%) | 11/43 (26%) |
Total puncte câştigate | 60/99 (61%) | 39/99 (39%) |
Greșeli duble | 0 | 5 |
ași | 2 | 5 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Nikola Milojevic | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Benjamin Bonzi | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Nikola Milojevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Benjamin Bonzi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Nikola Milojevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Benjamin Bonzi | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Nikola Milojevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Benjamin Bonzi | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Nikola Milojevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Benjamin Bonzi | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Nikola Milojevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Benjamin Bonzi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Nikola Milojevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Benjamin Bonzi | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Nikola Milojevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Benjamin Bonzi | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Nikola Milojevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Benjamin Bonzi vs. Nikola Milojevic - meciuri reciproce
12.02.20 | a 2-a rundă | Benjamin Bonzi | Nikola Milojevic | 6-4, 6-1 | detaliu meci | Bengalaru Challenger | Hard |
Benjamin Bonzi form & Nikola Milojevic form
Benjamin Bonzi - ultimele meciuri
Naples Challenger - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Matteo Gigante | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
New Delhi - Hard | ||||
28.02.24 a 2-a rundă | vs. Yuta Shimizu | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Enzo Couacaud | 6-76, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Pune Challenger - Hard | ||||
19.02.24 Calificare | vs. Raphael Collignon | 5-7, 7-66, 3-6 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Siddhant Banthia | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
14.02.24 a 2-a rundă | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Philip Sekulic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Marseille - Indoor Hard | ||||
05.02.24 1-a rundă | vs. Alexander Shevchenko | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
Montpellier - Indoor Hard | ||||
29.01.24 1-a rundă | vs. Michael Mmoh | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Ottignies Louvain - Indoor Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1-a rundă | vs. Lorenzo Musetti | 6-73, 6-74, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
Auckland - Hard | ||||
08.01.24 1-a rundă | vs. Alexandre Muller | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Hong Kong - Hard | ||||
01.01.24 1-a rundă | vs. Emil Ruusuvuori | 7-65, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Paris - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Dusan Lajovic | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Brest Challenger - Indoor Hard | ||||
29.10.23 Finală | vs. Pedro Martinez Portero | 6-76, 6-71 | detaliu meci | |
28.10.23 Semifinală | vs. Hugo Gaston | 3-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
27.10.23 Sfert de finală | vs. Arthur Fery | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
25.10.23 a 2-a rundă | vs. Calvin Hemery | 4-6, 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
23.10.23 1-a rundă | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Antwerp - Indoor Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Alexander Shevchenko | 7-65, 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Giulio Zeppieri | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Oscar Otte | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Bratislava 2 - Indoor Hard | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Norbert Gombos | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
Mouilleron Le - Indoor Hard | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Luca Nardi | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Illya Marchenko | 7-62, 7-63 | detaliu meci | |
Orleans Challenger - Indoor Hard | ||||
29.09.23 Sfert de finală | vs. Tomas Machac | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Benoit Paire | 6-3, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Antoine Escoffier | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Rennes Challenger - Indoor Hard | ||||
17.09.23 Finală | vs. Maxime Cressy | 3-6, 0-2, - Benjamin Bonzi - retragere | detaliu meci | |
16.09.23 Semifinală | vs. Matteo Martineau | 6-4, 6-4 | detaliu meci |
Nikola Milojevic - ultimele meciuri
Zadar Challenger - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Evan Furness | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Kaya Arinc | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Troyes Challenger - Zgura | ||||
04.07.23 1-a rundă | vs. Matteo Martineau | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Skopje Challenger - Zgura | ||||
23.05.23 1-a rundă | vs. Alexander Weis | 0-5, - Nikola Milojevic - retragere | detaliu meci | |
Roseto Degli - Zgura | ||||
18.04.23 1-a rundă | vs. Gianluca Mager | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Split Challenger - Zgura | ||||
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Girona Challenger - Zgura | ||||
26.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Maks Kasnikowski | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
Zadar Challenger - Zgura | ||||
21.03.23 1-a rundă | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
20.03.23 Calificare | vs. Jeremy Jahn | 6-3, 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Sodan | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Pune Challenger - Hard | ||||
01.03.23 a 2-a rundă | vs. Rio Noguchi | 6-2, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
28.02.23 1-a rundă | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-71, 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
27.02.23 Calificare | vs. Dayne Kelly | 7-60, 6-4 | detaliu meci | |
26.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Digvijaypratap Singh | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
21.02.23 1-a rundă | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.02.23 Calificare | vs. Yunseong Chung | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
19.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Kriish Tyagi | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
31.01.23 1-a rundă | vs. Raul Brancaccio | 6-0, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
17.01.23 1-a rundă | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Alejandro Tabilo | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Pune - Hard | ||||
01.01.23 Calificare | vs. Maximilian Marterer | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.12.22 1-a rundă de calif. | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Maia Challenger - Zgura | ||||
29.11.22 1-a rundă | vs. Goncalo Oliveira | 7-5, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Valencia Challenger - Zgura | ||||
26.11.22 Semifinală | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
25.11.22 Sfert de finală | vs. Adrian Andreev | 0-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
23.11.22 a 2-a rundă | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 5-7, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
21.11.22 1-a rundă | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Montevideo Challenger - Zgura | ||||
07.11.22 1-a rundă | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 2-6 | detaliu meci |