Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Belarus
06.03.02, 22 Vârsta
06.03.02, 22 Vârsta
Blake Ellis vs. Danila Moroz - meciuri reciproce
31.08.21 | Calificare | Blake Ellis | Danila Moroz | 6-1, 6-3 | detaliu meci | M15 Monastir | Hard |
Blake Ellis form & Danila Moroz form
Blake Ellis - ultimele meciuri
M25 Swan - Iarbă | ||||
23.03.24 Semifinală | vs. Alex Bolt | 6-75, 6-77 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Thomas Braithwaite | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Blake Bayldon | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Jarrod Joyce | 7-65, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Mildura - Iarbă | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Alex Bolt | 6-75, 6-71 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Hayden Jones | 6-76, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Jesse Delaney | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. James Watt | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Alex Bolt | 1-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Seon Yong Han | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Matthew Hulme | 6-1, 7-66 | detaliu meci | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
23.02.24 Sfert de finală | vs. Alex Bolt | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Moerani Bouzige | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Hanyi Liu | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Burnie 2 - Hard | ||||
05.02.24 1-a rundă | vs. James McCabe | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Burnie 1 - Hard | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Philip Sekulic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Adelaide - Hard | ||||
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Bernabe Zapata Miralles | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Tomas Machac | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
26.11.23 Finală | vs. Shintaro Imai | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
25.11.23 Semifinală | vs. Emile Hudd | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Moerani Bouzige | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Matthew Dellavedova | 7-66, 7-64 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Hanyi Liu | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Kobe Challenger - Indoor Hard | ||||
13.11.23 Calificare | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Naoki Nakagawa | 6-2, 6-76, 7-64 | detaliu meci | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Benjamin Hassan | 6-1, 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. James Kent Trotter | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
06.11.23 Calificare | vs. Rio Noguchi | 6-4, 0-6, 7-5 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Jie Cui | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
30.10.23 1-a rundă | vs. Luke Saville | 5-7, 2-6 | detaliu meci |
Danila Moroz - ultimele meciuri
M15 Monastir - Hard | ||||
13.06.22 2-a rundă de calif. | vs. Nikita Sidorov | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Kuang Chen Lin | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Alexey Dubinin | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Ryuki Matsuda | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Rayen Hermassi | 2-6, 7-5, 10-7 | detaliu meci | |
M15 Kazan - Indoor Hard | ||||
22.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Viacheslav Ovchinnikov | 1-6, 6-0, 9-11 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Adrian Arcon | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.08.21 Calificare | vs. Blake Ellis | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Credit Chaiyarin | 6-4, 3-6, 10-8 | detaliu meci | |
30.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 1-6, 7-5, 10-7 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Seita Watanabe | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Theo Arribage | 7-64, 1-6, 4-10 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Wissam Abderrahman | 3-6, 7-64, 2-10 | detaliu meci | |
M15 Minsk - Hard | ||||
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Maxim Tybar | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Belarus F3 - Hard | ||||
20.08.18 Calificare | vs. George Tsivadze | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
19.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Pavel Liavonchyk | 4-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Belarus F2 - Hard | ||||
11.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Sagadat Ayap | 7-65, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Belarus F1 - Hard | ||||
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Andrei Molyak | 5-7, 3-6 | detaliu meci |