MECI
19.07.21 | 1-a rundă | Carlos Taberner | Nino Serdarusic | 6-2, 6-2 | Umag | Zgura |
STATISTICI MECI
Carlos Taberner | Nino Serdarusic | |
Prima administrare % | 33/49 (67%) | 27/43 (63%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 25/33 (76%) | 18/27 (67%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/16 (56%) | 6/16 (38%) |
Puncte câştigate din returnare | 19/43 (44%) | 15/49 (31%) |
Total puncte câştigate | 53/92 (58%) | 39/92 (42%) |
Greșeli duble | 1 | 1 |
ași | 3 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Nino Serdarusic | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Taberner | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Nino Serdarusic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Carlos Taberner | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Nino Serdarusic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Carlos Taberner | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Carlos Taberner | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Carlos Taberner | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Carlos Taberner | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Taberner | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Nino Serdarusic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Carlos Taberner | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Carlos Taberner vs. Nino Serdarusic - meciuri reciproce
19.07.21 | 1-a rundă | Carlos Taberner | Nino Serdarusic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | Umag | Zgura |
Carlos Taberner form & Nino Serdarusic form
Carlos Taberner - ultimele meciuri
Girona Challenger - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Radu Albot | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Daniel Rincon | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
Murcia Challenger - Zgura | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
18.03.24 Calificare | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Pablo Martinez Gomez | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Filip Krajinovic | 6-3, 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. August Holmgren | 2-6, 7-68, 4-6 | detaliu meci | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Glasgow Challenger - Indoor Hard | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. David Jorda Sanchis | 5-7, 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
Punta Del - Zgura | ||||
22.01.24 Calificare | vs. Gianluca Mager | 4-6, 6-72 | detaliu meci | |
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Tigre Challenger - Zgura | ||||
15.01.24 Calificare | vs. Damien Wenger | 7-64, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Martin Estevarena | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 6-70 | detaliu meci | |
Valencia Challenger - Zgura | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 6-72 | detaliu meci | |
Guayaquil Challenger - Zgura | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Max Houkes | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Alex Barrena | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Wilson Leite | 3-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Dalibor Svrcina | 2-6, 6-2, 6-76 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Gonzalo Villanueva | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
02.10.23 Calificare | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Braga Challenger - Zgura | ||||
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-1, 5-7 | detaliu meci | |
Sibiu Challenger - Zgura | ||||
18.09.23 1-a rundă | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
Szczecin Challenger - Zgura | ||||
11.09.23 Calificare | vs. Petr Nouza | 5-7, 4-6 | detaliu meci |
Nino Serdarusic - ultimele meciuri
M25 Santa - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Stefano Reitano | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
Zadar Challenger - Zgura | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Jozef Kovalik | 6-3, 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
11.03.24 Calificare | vs. Cezar Cretu | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Edas Butvilas | 6-2, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
23.02.24 Sfert de finală | vs. Tim Handel | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Svyatoslav Gulin | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Nikola Milojevic | 4-6, 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 1-a rundă | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-3, 6-71 | detaliu meci | |
Ottignies Louvain - Indoor Hard | ||||
22.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
15.01.24 Calificare | vs. Valentin Royer | 6-1, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Auckland - Hard | ||||
06.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Alexandre Muller | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Champaign Challenger - Indoor Hard | ||||
17.11.23 Sfert de finală | vs. Ethan Quinn | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.11.23 a 2-a rundă | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
13.11.23 1-a rundă | vs. Aidan Mayo | 6-3, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
Knoxville Challenger - Indoor Hard | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Charlottesville Challenger - Indoor Hard | ||||
03.11.23 Sfert de finală | vs. Beibit Zhukayev | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Martin Damm | 7-65, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
30.10.23 1-a rundă | vs. Eliot Spizzirri | 6-1, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Mate Valkusz | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Telavi - Zgura | ||||
14.10.23 Semifinală | vs. Martin Krumich | 3-6, 7-64, 6-74 | detaliu meci | |
13.10.23 Sfert de finală | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Denys Klok | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Nikoloz Gurgenidze | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Sibiu Challenger - Zgura | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Andrew Paulson | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Genova Challenger - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Federico Coria | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Augsburg Challenger - Zgura | ||||
24.08.23 Sfert de finală | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 4-6 | detaliu meci |