MECI
30.05.21 | 1-a rundă de calif. | Caspar Schuetze | Kaya Arinc | 6-73, 7-5, 10-5 | M15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Germania
28.07.93, 30 Vârsta
28.07.93, 30 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
USA
30.09.99, 24 Vârsta
30.09.99, 24 Vârsta
Caspar Schuetze vs. Kaya Arinc - meciuri reciproce
30.05.21 | 1-a rundă de calif. | Caspar Schuetze | Kaya Arinc | 6-73, 7-5, 10-5 | detaliu meci | M15 Antalya | Zgura |
Caspar Schuetze form & Kaya Arinc form
Caspar Schuetze - ultimele meciuri
M25 Hammamet - Zgura | ||||
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Simone Agostini | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Luke Jensen | Luke Jensen - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
M25 Hammamet - Zgura | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Johan Nikles | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Maxwell Weishan | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Hammamet - Zgura | ||||
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Francesco Ferrari | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Yannick Penkner | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Hammamet - Zgura | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Lorenzo Gallo | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
11.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
04.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Arthur Bonnaud | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Gabriel Elicha Navas | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Melilla - Zgura | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Tancredi Alfano | 6-71, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Buschhausen - Zgura | ||||
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Kazakov | 6-2, 1-6, 8-10 | detaliu meci | |
M15 Huy - Zgura | ||||
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Andrej Krajcik | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Wetzlar - Zgura | ||||
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 6-1, 3-6, 5-10 | detaliu meci | |
M25 Brasov - Zgura | ||||
05.07.23 1-a rundă | vs. Gian Matias Di Natale | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
03.07.23 Calificare | vs. Leonardo Taddia | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Laurent Julia Calac | 6-3, 4-6, 10-3 | detaliu meci | |
M15 Cluj - Zgura | ||||
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Luzhou - Hard | ||||
04.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Shiyou Liu | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
10.05.23 1-a rundă | vs. Simon Beaupain | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 7-5, 1-6, 12-14 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
05.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandar Mitric | 6-72, 6-75 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
26.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Jan Kobierski | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Cairo - Zgura | ||||
23.01.23 2-a rundă de calif. | vs. Zelimir Rudan | 6-72, 6-3, 6-10 | detaliu meci | |
22.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Tom Neylon | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Dwaine Duncan | 6-79, 6-2, 9-11 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Vitali Chvets | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
28.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Gabriele Camilli | 7-63, 4-6, 11-13 | detaliu meci | |
28.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-0, 6-2 | detaliu meci |
Kaya Arinc - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura | ||||
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Kanan Gasimov | 6-3, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Zaytsev | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Lorenzo Leti Messina | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Nikola Milojevic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Giuseppe La Vela | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.02.24 Calificare | vs. Simon Knezevic | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Axel Herberg | 6-72, 6-3, 10-8 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Shenglin Zhuo | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
06.02.24 Calificare | vs. Gabriel Elicha Navas | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Gabriele Volpi | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Puntaric | 7-66, Nikola Puntaric - retragere | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
30.01.24 Calificare | vs. Stefano D'Agostino | 6-4, 4-6, 3-10 | detaliu meci | |
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Umut Akkoyun | 7-5, 3-6, 10-4 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
22.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-4, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Valerio Perruzza | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
12.01.24 a 2-a rundă | vs. Niccolo Catini | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.01.24 1-a rundă | vs. Nikita Repkin | 7-5, 4-6, 7-66 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
17.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Puntaric | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
12.12.23 Calificare | vs. Federico Campana | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
12.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Lawrence Bataljin | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
10.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Nicolas Garcia Longo | 6-2, 4-0, Nicolas Garcia Longo - retragere | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Berk Ilkel | 4-6, 6-3, 2-10 | detaliu meci | |
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Tarik Bajrovic | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Justin Engel | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.11.23 Calificare | vs. Filip Avdeev | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Jordi Garcia Mestre | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Yakup Uzunel | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
21.11.23 Calificare | vs. Kanan Gasimov | 6-1, 1-6, 7-10 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Daniil Bogatov | 6-3, 6-2 | detaliu meci |