MECI
14.10.21 | a 2-a rundă | Daniel Michalski | Lukas Hellum Lilleengen | 6-2, 2-0, - retragere | M15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Daniel Michalski | Lukas Hellum Lilleengen | |
Prima administrare % | 12/24 (50%) | 24/39 (62%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 11/12 (92%) | 10/24 (42%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 10/12 (83%) | 9/15 (60%) |
Puncte câştigate din returnare | 20/39 (51%) | 3/24 (13%) |
Total puncte câştigate | 41/63 (65%) | 22/63 (35%) |
Greșeli duble | 0 | 1 |
ași | 2 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Lukas Hellum Lilleengen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Daniel Michalski | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Lukas Hellum Lilleengen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniel Michalski | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Lukas Hellum Lilleengen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniel Michalski | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Lukas Hellum Lilleengen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daniel Michalski | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Lukas Hellum Lilleengen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniel Michalski | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Lukas Hellum Lilleengen | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 |
3 | ||
- retragere |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Norvegia
15.11.00, 23 Vârsta
15.11.00, 23 Vârsta
Daniel Michalski vs. Lukas Hellum Lilleengen - meciuri reciproce
14.10.21 | a 2-a rundă | Daniel Michalski | Lukas Hellum Lilleengen | 6-2, 2-0, Lukas Hellum Lilleengen - retragere | detaliu meci | M15 Antalya | Zgura |
Daniel Michalski form & Lukas Hellum Lilleengen form
Daniel Michalski - ultimele meciuri
Zadar Challenger - Zgura | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Zsombor Piros | 6-70, 2-6 | detaliu meci | |
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Francesco Maestrelli | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Cezar Cretu | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Dominic Thiem | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
11.03.24 Calificare | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 6-73, 7-65 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Evan Furness | 6-1, 5-7, 7-65 | detaliu meci | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Martin Damm | 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
19.02.24 Calificare | vs. David Jorda Sanchis | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Sergi Perez Contri | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.24 1-a rundă de calif. | vs. David Pichler | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Koblenz Challenger - Indoor Hard | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Valentin Royer | 7-63, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.01.24 Calificare | vs. Kenny de Schepper | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Mats Rosenkranz | 7-67, 6-3 | detaliu meci | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Yan Bai | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Dennis Novak | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Stefan Popovic | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
29.10.23 Finală | vs. Oriol Roca Batalla | 6-2, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.10.23 Sfert de finală | vs. Giovanni Oradini | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
28.10.23 Semifinală | vs. Luciano Carraro | 6-0, 3-0, Luciano Carraro - retragere | detaliu meci | |
25.10.23 a 2-a rundă | vs. Fausto Tabacco | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
23.10.23 1-a rundă | vs. Benjamin Loccisano | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
19.10.23 Sfert de finală | vs. Oriol Roca Batalla | 7-5, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Stefano Reitano | 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Pietro Marino | 6-74, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Tommaso Compagnucci | 3-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Dax Donders | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
23.09.23 Finală | vs. Federico Arnaboldi | 2-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
22.09.23 Semifinală | vs. Gabriele Piraino | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
21.09.23 Sfert de finală | vs. Antonio Caruso | 6-2, 6-1 | detaliu meci |
Lukas Hellum Lilleengen - ultimele meciuri
M25 Faro - Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Matej Vocel | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Vila - Hard | ||||
20.02.24 Calificare | vs. Osgar O'Hoisin | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Afonso Portugal | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Darius Florin Pop | 6-73, 6-2, 4-10 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
12.12.23 Calificare | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
11.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Alex Knaff | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.23 Calificare | vs. Rashed Nawaf | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
04.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Jack Loge | 3-6, 6-3, 10-2 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Sidane Pontjodikromo | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Naples - Zgura | ||||
01.03.23 1-a rundă | vs. Zhengqing Ji | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
28.02.23 Calificare | vs. Arthur Bonnaud | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
27.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Carlos Silvestre | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Naples - Zgura | ||||
20.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Oren Vasser | 3-6, 6-0, 2-10 | detaliu meci | |
M15+H Bagnoles - Zgura | ||||
25.01.23 1-a rundă | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
23.01.23 Calificare | vs. Maxence Rivet | 6-3, 2-6, 10-7 | detaliu meci | |
22.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Louis Larue | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Vilnius - Indoor Hard | ||||
15.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Henrik Bladelius | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.10.22 Calificare | vs. Ye Cong Mo | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Youssef Labbene | 5-7, 6-2, 11-13 | detaliu meci | |
M25 Falun - Indoor Hard | ||||
27.09.22 1-a rundă | vs. Vito Tonejc | 6-3, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Danderyd - Indoor Hard | ||||
21.09.22 1-a rundă | vs. Benjamin Hannestad | 7-65, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
17.09.22 | vs. Sumit Nagal | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Budapest - Hard | ||||
07.09.22 1-a rundă | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Malmo - Zgura | ||||
18.08.22 a 2-a rundă | vs. Filip Bergevi | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.08.22 1-a rundă | vs. Arslanbek Temirhanov | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Ystad - Zgura | ||||
11.08.22 a 2-a rundă | vs. Louis Wessels | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.08.22 1-a rundă | vs. Jesper Klov Nilsson | 6-4, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Parnu - Zgura | ||||
03.08.22 1-a rundă | vs. Vilius Gaubas | 7-5, 5-7, 5-7 | detaliu meci |