MECI
05.11.19 | Calificare | Daniel Siniakov | Federico Arnaboldi | 6-4, 6-1 | M15 Prague | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Daniel Siniakov | Federico Arnaboldi | |
Prima administrare % | 31/49 (63%) | 27/48 (56%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 28/31 (90%) | 18/27 (67%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/18 (61%) | 8/21 (38%) |
Break-ballurile câştigate | 3/7 (43%) | 0/1 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 22/48 (46%) | 10/49 (20%) |
Total puncte câştigate | 61/97 (63%) | 36/97 (37%) |
Greșeli duble | 0 | 6 |
ași | 8 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Federico Arnaboldi | |
0-0 | ||
Daniel Siniakov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
Daniel Siniakov | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Daniel Siniakov | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Daniel Siniakov | 3-3 | |
0-0, 15-0 | ||
4-3 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Daniel Siniakov | 4-4 | |
0-0, 15-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Daniel Siniakov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 15-0 | ||
Daniel Siniakov | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniel Siniakov | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Federico Arnaboldi | |
0-0 | ||
Daniel Siniakov | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
Cehia
15.01.03, 21 Vârsta
23818 $
15.01.03, 21 Vârsta
23818 $
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Daniel Siniakov vs. Federico Arnaboldi - meciuri reciproce
05.11.19 | Calificare | Daniel Siniakov | Federico Arnaboldi | 6-4, 6-1 | detaliu meci | M15 Prague | Indoor Hard |
Daniel Siniakov form & Federico Arnaboldi form
Daniel Siniakov - ultimele meciuri
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
26.03.24 Calificare | vs. Piotr Grynkowski | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Xavier Jakubovic | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Pardubice - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Maxim Mrva | 6-4, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Jablonec - Zgura | ||||
01.09.23 Sfert de finală | vs. Hynek Barton | 6-70, 6-71 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Adam Jurajda | 7-63, 7-5 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Andrew Paulson | 5-7, 7-66, 6-4 | detaliu meci | |
Prague 3 - Zgura | ||||
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Jaime Faria | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Bielsko - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Olaf Pieczkowski | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Yshai Oliel | 6-3, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
Liberec Challenger - Zgura | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Alex Marti Pujolras | 6-1, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Telfs - Zgura | ||||
21.07.23 Sfert de finală | vs. Peter Heller | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Juan Bautista Otegui | 2-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
19.07.23 1-a rundă | vs. Timofey Stepanov | 4-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
M25+H Kassel - Zgura | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Facundo Yunis | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.07.23 Calificare | vs. Taym Alazmeh | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
10.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Vojtech Mares | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Marburg - Zgura | ||||
04.07.23 1-a rundă | vs. Max Wiskandt | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Prostejov Challenger - Zgura | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Roman Andres Burruchaga | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Jablonec - Zgura | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Stuart Parker | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Most - Zgura | ||||
24.05.23 1-a rundă | vs. Patrik Rikl | 3-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
23.05.23 Calificare | vs. Samuel Puskar | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
22.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Nicolo Toffanin | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Prague - Zgura | ||||
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Stepan Mruzek | 7-64, 4-6, 9-11 | detaliu meci | |
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Martin Machala | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
28.03.23 Calificare | vs. Mikolaj Lis | 4-6, 6-2, 8-10 | detaliu meci | |
27.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Andriy Poritskyy | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Trnava - Indoor Hard | ||||
08.12.22 a 2-a rundă | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-0, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.12.22 1-a rundă | vs. Kai Lemstra | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
06.12.22 Calificare | vs. Federico Bertuccioli | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
05.12.22 1-a rundă de calif. | vs. Maxim Mrva | 7-64, 6-1 | detaliu meci |
Federico Arnaboldi - ultimele meciuri
M15 Opatija - Zgura | ||||
24.03.24 Finală | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
23.03.24 Semifinală | vs. Mili Poljicak | 1-6, 7-66, 6-4 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Giovanni Oradini | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Noah Thurner | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Michiel De Krom | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Rovinj - Zgura | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Matej Dodig | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Stefano D'Agostino | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Porec - Zgura | ||||
09.03.24 Semifinală | vs. Luka Pavlovic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Michele Ribecai | 4-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Lilian Marmousez | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Alen Bill | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Mert Alkaya | 5-3, - Federico Arnaboldi - retragere | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
19.01.24 Sfert de finală | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Calin Manda | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
17.01.24 1-a rundă | vs. Aleksandr Braynin | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 San - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Ioan Alexandru Chirita | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. David Fix | 3-4, - Federico Arnaboldi - retragere | detaliu meci | |
Bergamo Challenger - Indoor Hard | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Ortisei Challenger - Indoor Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Lukas Klein | 1-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
04.10.23 a 2-a rundă | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Lorenzo Carboni | 2-6, 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
23.09.23 Finală | vs. Daniel Michalski | 6-2, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.09.23 Semifinală | vs. Giovanni Oradini | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
21.09.23 Sfert de finală | vs. Carlos Lopez Montagud | 4-6, 6-4, 7-61 | detaliu meci | |
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Fabrizio Andaloro | 6-4, 6-77, 6-2 | detaliu meci | |
18.09.23 1-a rundă | vs. Giorgio Tabacco | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Riccardo Balzerani | 3-6, 4-6 | detaliu meci |