MECI
05.08.19 | 1-a rundă de calif. | Daniil Tsebrenko | Stepan Beresnev | 6-3, 6-2 | M15 Koszalin | Zgura |
STATISTICI MECI
Ucraina
24.05.99, 24 Vârsta
24.05.99, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
16.05.99, 24 Vârsta
16.05.99, 24 Vârsta
Daniil Tsebrenko vs. Stepan Beresnev - meciuri reciproce
05.08.19 | 1-a rundă de calif. | Daniil Tsebrenko | Stepan Beresnev | 6-3, 6-2 | detaliu meci | M15 Koszalin | Zgura |
Daniil Tsebrenko form & Stepan Beresnev form
Daniil Tsebrenko - ultimele meciuri
M15 Vyshkovo - Zgura | ||||
20.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Grygorii Kysilov | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
20.09.21 Calificare | vs. Leonardo Catani | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Trier - Zgura | ||||
23.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Tristan Reiff | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Denisov | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Oberhaching - Indoor Hard | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Petr Michnev | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Chornomorsk - Zgura | ||||
23.09.19 Calificare | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Dmitry Trunov | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Varna - Zgura | ||||
09.09.19 Calificare | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Martin Iliev | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Sao - Hard | ||||
03.09.19 Calificare | vs. Goncalo Falcao | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Jason Janis | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Irpin - Zgura | ||||
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Egor Baklanov | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Minsk - Hard | ||||
20.08.19 Calificare | vs. David Volfson | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Zurab Bahatrishvili | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Michal Skonieczny | 1-6, 6-2, 11-13 | detaliu meci | |
M15 Koszalin - Zgura | ||||
07.08.19 1-a rundă | vs. Robin Stanek | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.08.19 Calificare | vs. Michal Skonieczny | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Porto - Hard | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Filipe Brandao | 6-4, 2-6, 2-10 | detaliu meci | |
M15 Wroclaw - Zgura | ||||
01.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Piotr Grynkowski | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25+H Most - Zgura | ||||
27.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Krystof Zapsky | 3-6, 6-2, 8-10 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
07.05.19 Calificare | vs. Daniil Glinka | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Valentin Ivanov | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Germany F16 - Indoor Hard | ||||
21.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Germany F15 - Carpet | ||||
08.10.18 Calificare | vs. Egor Noskin | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Christian Braun | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Poland F8 - Zgura | ||||
18.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Tomasz Bednarek | 1-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci |
Stepan Beresnev - ultimele meciuri
M15 Kazan - Indoor Hard | ||||
20.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Kaan Cepel | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
22.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Anze Arh | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Berk Ilkel | 6-4, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
M15 Moscow - Zgura | ||||
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Koszalin - Zgura | ||||
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Daniil Tsebrenko | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Bad - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Roy De Valk | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Kramsach - Zgura | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Philip Bachmaier | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Almaty - Hard | ||||
09.07.19 Calificare | vs. Artsiom Bardzin | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Maksim Maslov | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
13.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Aleksei Khomich | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
29.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Philipp Dittmer | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Estonia F3 - Indoor Hard | ||||
03.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Kazakhstan F8 - Zgura | ||||
22.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-1, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Kazakhstan F7 - Zgura | ||||
17.09.18 Calificare | vs. Artsiom Bardzin | 6-3, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Egor Noskin | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
15.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Artem Zharkov | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Russia F8 - Zgura | ||||
25.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Anton Desyatnik | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Russia F7 - Zgura | ||||
18.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Vladimir Korolev | 6-0, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Russia F6 - Zgura | ||||
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Alan Bzarov | 5-7, 6-72 | detaliu meci | |
Russia F5 - Zgura | ||||
06.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Vladislav Gorshenin | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Georgia F3 - Zgura | ||||
23.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Petr Arkhipov | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Vadim Kutsenko | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Georgia F2 - Zgura | ||||
16.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Vadim Alekseenko | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Artem Dacenko | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Kazakhstan F5 - Zgura | ||||
22.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Mark Tryakshin | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Kazakhstan F4 - Zgura | ||||
14.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Vadim Kutsenko | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Russia F2 - Indoor Hard | ||||
03.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Ponomarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Russia F1 - Indoor Hard | ||||
24.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Vladimir Korolev | 6-71, 1-6 | detaliu meci |