MECI
19.09.16 | 2-a rundă de calif. | Danila Arsenov | Ibrokhimjon Urinov | 6-0, 6-2 | Kazakhstan F5 | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Uzbekistan
20.07.02, 21 Vârsta
20.07.02, 21 Vârsta
Danila Arsenov vs. Ibrokhimjon Urinov - meciuri reciproce
19.09.16 | 2-a rundă de calif. | Danila Arsenov | Ibrokhimjon Urinov | 6-0, 6-2 | detaliu meci | Kazakhstan F5 | Zgura |
Danila Arsenov form & Ibrokhimjon Urinov form
Danila Arsenov - ultimele meciuri
Thailand F6 - Hard | ||||
27.12.16 1-a rundă | vs. Pruchya Isarow | 2-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
26.12.16 2-a rundă de calif. | vs. Patryk Krolik | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
26.12.16 Calificare | vs. Keisuke Numajiri | 4-1, Keisuke Numajiri - retragere | detaliu meci | |
Thailand F5 - Hard | ||||
19.12.16 1-a rundă | vs. Hyun-Woo Nam | 0-6, 0-2, - Danila Arsenov - retragere | detaliu meci | |
19.12.16 1-a rundă de calif. | vs. Andrey Yakovlev | 7-65, 7-65 | detaliu meci | |
19.12.16 2-a rundă de calif. | vs. Paramveer Singh Bajwa | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
19.12.16 Calificare | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 6-3, 7-66 | detaliu meci | |
Thailand F4 - Hard | ||||
13.12.16 1-a rundă | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 4-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
12.12.16 Calificare | vs. Keisuke Numajiri | 4-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
12.12.16 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandr Malyshev | 5-7, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Turkey F46 - Hard | ||||
16.11.16 1-a rundă | vs. Yankel Zemel | 4-6, 6-3, 6-76 | detaliu meci | |
14.11.16 2-a rundă de calif. | vs. Emiliano Franco Vecchia | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
14.11.16 Calificare | vs. Oezen Usakli | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Kazakhstan F5 - Zgura | ||||
22.09.16 Sfert de finală | vs. Sanjar Fayziev | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.09.16 a 2-a rundă | vs. George Tsivadze | 0-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
20.09.16 1-a rundă | vs. Dietrich Dernowski | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
19.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Sanetulla Kutybaev | 6-2, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
19.09.16 2-a rundă de calif. | vs. Ibrokhimjon Urinov | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
19.09.16 Calificare | vs. Dmytro Ishtuganov | 6-1, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Russia F3 - Indoor Hard | ||||
23.01.12 1-a rundă | vs. Sergei Krotiouk | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Bosnia & - Zgura | ||||
09.05.11 1-a rundă | vs. Kornel Bardoczky | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Ukraine F3 - Indoor Hard | ||||
14.03.11 1-a rundă | vs. Ivan Anikanov | 4-6, 3-5, - Danila Arsenov - retragere | detaliu meci | |
Ukraine F1 - Indoor Hard | ||||
28.02.11 1-a rundă | vs. Stanislav Poplavskyy | 4-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
St. Petersburg - Indoor Hard | ||||
23.10.10 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Sergeyev | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Kazakhstan F5 - Indoor Hard | ||||
11.10.10 Sfert de finală | vs. Denis Yevseyev | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
11.10.10 Finală | vs. Julien Dubail | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.10.10 Semifinală | vs. Jannick Lupescu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
11.10.10 1-a rundă | vs. Daniel Danilovic | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
11.10.10 a 2-a rundă | vs. Artem Pudovkin | 7-63, 7-5 | detaliu meci | |
Kazakhstan F4 - Indoor Hard | ||||
04.10.10 1-a rundă | vs. Vitali Reshetnikov | 6-3, 2-6, 2-6 | detaliu meci |
Ibrokhimjon Urinov - ultimele meciuri
M25 Nur - Hard | ||||
07.07.21 1-a rundă | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.07.21 Calificare | vs. Andrey Nelich | 4-6, 6-1, 10-4 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
31.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Denisov | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
26.05.21 1-a rundă | vs. Louroi Martinez | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.05.21 Calificare | vs. Pavel Verbin | 6-4, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
24.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Victor Gurevich | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
12.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Chernomaz | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
06.04.21 Calificare | vs. Federico Bertuccioli | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Bukhara - Hard | ||||
18.10.19 Sfert de finală | vs. Maxim Ratniuk | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Alexander Igoshin | 4-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Mirgiiaz Mirdzhaliev | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
15.10.19 Calificare | vs. Daniel Litvinov | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
14.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Maksim Shin | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Karshi - Hard | ||||
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Alexander Igoshin | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Vladislav Sveridenko | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Fergana Challenger - Hard | ||||
17.06.19 1-a rundă | vs. Teimuraz Gabashvili | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Namangan - Hard | ||||
29.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Shahbaaz Khan | 0-6, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
M25 Andijan - Hard | ||||
26.04.19 a 2-a rundă | vs. Tim Van Rijthoven | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
23.04.19 1-a rundă | vs. Manish Sureshkumar | 1-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Turkey F41 - Zgura | ||||
19.12.18 2-a rundă de calif. | vs. Gokberk Ergeneman | 6-3, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
16.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Turkey F40 - Zgura | ||||
08.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Gorazd Srbljak | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Uzbekistan F4 - Hard | ||||
05.06.18 1-a rundă | vs. Sharobiddin Abzalov | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Uzbekistan F2 - Hard | ||||
22.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Uzbekistan F2 - Hard | ||||
24.04.17 1-a rundă de calif. | vs. Azamat Lukmanov | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Uzbekistan F1 - Hard | ||||
17.04.17 1-a rundă de calif. | vs. Roman Blokhin | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Kazakhstan F5 - Zgura | ||||
19.09.16 2-a rundă de calif. | vs. Danila Arsenov | 0-6, 2-6 | detaliu meci |