MECI
24.04.17 | 1-a rundă de calif. | Dmitry Mnushkin | Damir Makhmudov | 6-3, 6-0 | Kazakhstan F5 | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Kazahstan
05.06.99, 24 Vârsta
05.06.99, 24 Vârsta
Dmitry Mnushkin vs. Damir Makhmudov - meciuri reciproce
24.04.17 | 1-a rundă de calif. | Dmitry Mnushkin | Damir Makhmudov | 6-3, 6-0 | detaliu meci | Kazakhstan F5 | Zgura |
Dmitry Mnushkin form & Damir Makhmudov form
Dmitry Mnushkin - ultimele meciuri
Russia F7 - Zgura | ||||
21.08.18 1-a rundă | vs. Mikalai Haliak | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Russia F6 - Zgura | ||||
13.08.18 1-a rundă | vs. Mikhail Fufygin | 0-1, - Dmitry Mnushkin - retragere | detaliu meci | |
Uzbekistan F2 - Hard | ||||
23.04.18 Calificare | vs. Shahbaaz Khan | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
22.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 6-2, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
Uzbekistan F1 - Hard | ||||
16.04.18 1-a rundă | vs. Luca Margaroli | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Russia F3 - Indoor Hard | ||||
11.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Semen Pankin | 2-6, 7-64, 2-4, - Dmitry Mnushkin - retragere | detaliu meci | |
Russia F2 - Indoor Hard | ||||
06.03.18 1-a rundă | vs. Dimitriy Voronin | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Russia F1 - Indoor Hard | ||||
02.03.18 Sfert de finală | vs. Denis Matsukevitch | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.02.18 a 2-a rundă | vs. Richard Muzaev | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
26.02.18 1-a rundă | vs. Wassily Philip Leon Moritz | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Israel F18 - Hard | ||||
14.12.17 Sfert de finală | vs. Alon Elia | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.12.17 a 2-a rundă | vs. Yuichi Ito | 5-7, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
12.12.17 1-a rundă | vs. Alexis Canter | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
Israel F17 - Hard | ||||
05.12.17 1-a rundă | vs. Giorgio Ricca | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Estonia F4 - Indoor Hard | ||||
06.11.17 1-a rundă | vs. Markus Eriksson | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
Estonia F3 - Indoor Hard | ||||
31.10.17 1-a rundă | vs. Maxime Authom | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Anton Pavlov | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
30.10.17 Calificare | vs. Manuel Bellutti | 6-4, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
Estonia F2 - Carpet | ||||
24.10.17 1-a rundă | vs. Christian Samuelsson | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Turkey F33 - Zgura | ||||
06.09.17 1-a rundă | vs. Renta Tokuda | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
Turkey F32 - Zgura | ||||
29.08.17 1-a rundă | vs. Caio Silva | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.08.17 Calificare | vs. Cesar Antonio Gomez Diaz | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
28.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Filippo Mora | 6-4, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
Russia F7 - Zgura | ||||
14.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Vitalii Shcherba | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Russia F6 - Zgura | ||||
09.08.17 1-a rundă | vs. Vladimir Polyakov | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Oleg Kurbatov | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
07.08.17 Calificare | vs. Tikhon Markov | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Russia F5 - Hard | ||||
05.08.17 Finală | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.08.17 Semifinală | vs. Maxim Ratniuk | 7-5, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
03.08.17 Sfert de finală | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci |
Damir Makhmudov - ultimele meciuri
M25 Monastir - Hard | ||||
22.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Dusan Rsovac | 2-6, 6-2, 5-10 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
08.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Marco Berti | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Gunjan Jadhav | 5-7, 6-70 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Andrej Krajcik | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Christian Saidi Otupio | 6-3, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Filippo Tonnicchi | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Matthew Stubbings | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Andrej Krajcik | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Tomohiro Masabayashi | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Alexandre Aubriot | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
31.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Antonio Campo | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
24.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Yaraslav Shyla | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
12.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Oleg Syrovatskiy | 5-7, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
05.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Oleg Syrovatskiy | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Nur - Indoor Hard | ||||
08.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Francesco Maestrelli | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Nur - Indoor Hard | ||||
01.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Yaraslav Shyla | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Aktobe - Indoor Hard | ||||
17.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Federico Arnaboldi | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Aktobe - Indoor Hard | ||||
10.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Egor Noskin | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Bukhara - Hard | ||||
14.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Bekhzod Rasamatov | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Karshi - Hard | ||||
07.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Egor Noskin | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Almaty - Hard | ||||
23.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Zaytsev | 6-4, 5-7, 4-10 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
16.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Igor Shrolik | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Bekzat Usipbekov | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Ust - Hard | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Shokhrukh Gayratov | 2-6, 6-4, 4-10 | detaliu meci | |
M15 Almaty - Hard | ||||
09.07.19 Calificare | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Adil Karakayev | 6-3, 4-6, 14-12 | detaliu meci | |
M25 Shymkent - Zgura | ||||
15.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Shymkent - Zgura | ||||
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Dostanbek Tashbulatov | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Kristian Lozan | 1-6, 0-6 | detaliu meci |