MECI
02.05.21 | 1-a rundă de calif. | Dominique Graf | Vasile Antonescu | 7-5, 6-4 | M15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Germania
21.05.99, 24 Vârsta
21.05.99, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Dominique Graf vs. Vasile Antonescu - meciuri reciproce
02.05.21 | 1-a rundă de calif. | Dominique Graf | Vasile Antonescu | 7-5, 6-4 | detaliu meci | M15 Antalya | Zgura |
Dominique Graf form & Vasile Antonescu form
Dominique Graf - ultimele meciuri
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Mark Neyelov | 6-3, 4-6, 9-11 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. David Quayle | 6-3, 5-7, 3-10 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ben Weintraub | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Villena - Hard | ||||
26.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Aydan Gomez Osorio | 7-5, 7-63 | detaliu meci | |
M15 Villena - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Kylian Collignon | 4-6, 0-3, - Dominique Graf - retragere | detaliu meci | |
M15 Oberhaching - Indoor Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Lorenzo Sciahbasi | 2-6, 7-64, 13-11 | detaliu meci | |
11.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.01.24 Calificare | vs. Matteo Morazzi | 6-2, Matteo Morazzi - retragere | detaliu meci | |
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Markus Malaszszak | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Josip Simundza | 3-6, 6-1, 11-9 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Nikolay Nedelchev | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
08.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Manas Manoj Dhamne | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Jamie Krattiger | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Adrian Bodmer | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
07.11.23 Calificare | vs. Mattia Ricci | 1-6, 0-2, - Dominique Graf - retragere | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Benjamin Pietri | 6-4, 6-73, 10-7 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-73, 10-4 | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Andrej Radojicic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Tavira - Hard | ||||
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Diego Fernandez Flores | 6-74, 0-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Mateusz Cislo | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Tavira - Hard | ||||
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Lars Aregger | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Sabadell - Zgura | ||||
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Noah Lopez | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Pardubice - Zgura | ||||
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Roman Postolka | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Buschhausen - Zgura | ||||
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Niccolo Ciavarella | 6-4, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Szczawno - Zgura | ||||
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Pietro Orlando Fellin | 3-6, 6-3, 6-10 | detaliu meci |
Vasile Antonescu - ultimele meciuri
M15 Constanta - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.09.23 Calificare | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 4-6, 6-4, 10-8 | detaliu meci | |
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Ryuhei Azuma | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 2-6, 7-65, 10-3 | detaliu meci | |
M15 Bucharest - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Targu - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Curtea - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Calin Manda | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Pitesti - Zgura | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Jakub Katuch | 6-2, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25+H Bacau - Zgura | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Cezar Cretu | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Brasov - Zgura | ||||
03.07.23 1-a rundă | vs. David Poljak | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Saarlouis - Zgura | ||||
19.06.23 Calificare | vs. Luca Staeheli | 6-74, 0-6 | detaliu meci | |
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Constanta - Zgura | ||||
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Luca Preda | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Bucharest - Zgura | ||||
23.05.23 Calificare | vs. Daniele Minighini | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Nicolas Hollender | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Vladimir Filip | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
17.05.23 1-a rundă | vs. Gabriele Pennaforti | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
09.05.23 Calificare | vs. Mikhail Gorokhov | 6-2, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
08.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Bora Sengul | 2-6, 6-1, 10-5 | detaliu meci | |
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
03.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Dario Huber | 4-6, 7-5, 3-10 | detaliu meci | |
02.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
29.03.23 1-a rundă | vs. Elgin Khoeblal | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
28.03.23 Calificare | vs. Manuel Plunger | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
27.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
26.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Zekai Li | 6-71, 2-6 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Fabio Renato Schueler | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
02.12.22 a 2-a rundă | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.11.22 1-a rundă | vs. Ivan La Cava | 6-3, 2-6, 6-2 | detaliu meci |