MECI
24.01.20 | Sfert de finală | Dragos Nicolae Madaras | Gonzalo Lama | 6-4, 6-3 | M15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Dragos Nicolae Madaras | Gonzalo Lama | |
Prima administrare % | 49/66 (74%) | 49/64 (77%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 29/49 (59%) | 19/49 (39%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 7/17 (41%) | 8/15 (53%) |
Break-ballurile câştigate | 6/11 (55%) | 4/9 (44%) |
Puncte câştigate din returnare | 37/64 (58%) | 30/66 (45%) |
Total puncte câştigate | 73/130 (56%) | 57/130 (44%) |
Greșeli duble | 3 | 4 |
ași | 4 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Gonzalo Lama | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dragos Nicolae Madaras | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Gonzalo Lama | |
0-0 | ||
Dragos Nicolae Madaras | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, A-40 | ||
2-2 | Gonzalo Lama | |
0-0 | ||
Dragos Nicolae Madaras | 3-2 | |
4-2 | Gonzalo Lama | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dragos Nicolae Madaras | 4-3 | |
0-0 | ||
4-4 | Gonzalo Lama | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Dragos Nicolae Madaras | 5-4 | |
0-0, 15-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Gonzalo Lama | |
0-0 | ||
Dragos Nicolae Madaras | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Gonzalo Lama | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Dragos Nicolae Madaras | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Gonzalo Lama | |
0-0 | ||
Dragos Nicolae Madaras | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Gonzalo Lama | |
0-0 | ||
Dragos Nicolae Madaras | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Gonzalo Lama | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Dragos Nicolae Madaras vs. Gonzalo Lama - meciuri reciproce
24.01.20 | Sfert de finală | Dragos Nicolae Madaras | Gonzalo Lama | 6-4, 6-3 | detaliu meci | M15 Antalya | Zgura |
Dragos Nicolae Madaras form & Gonzalo Lama form
Dragos Nicolae Madaras - ultimele meciuri
Banja Luka - Zgura | ||||
09.08.23 a 2-a rundă | vs. Marko Topo | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Marco Cecchinato | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
San Marino - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Zug Challenger - Zgura | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Jurij Rodionov | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.07.23 1-a rundă | vs. Remy Bertola | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Bastad - Zgura | ||||
17.07.23 1-a rundă | vs. Luca Van Assche | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
Iasi Challenger - Zgura | ||||
11.07.23 1-a rundă | vs. Cristian Garin | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Brasov - Zgura | ||||
08.07.23 Finală | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
07.07.23 Semifinală | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
07.07.23 Sfert de finală | vs. David Poljak | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Nikos Lehmann | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
04.07.23 1-a rundă | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
28.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Michael Mmoh | 6-3, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Dane Sweeny | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Blois Challenger - Zgura | ||||
20.06.23 1-a rundă | vs. Kyrian Jacquet | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Lyon Challenger - Zgura | ||||
13.06.23 1-a rundă | vs. Michael Geerts | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Nyiregyhaza - Zgura | ||||
11.06.23 Finală | vs. Peter Fajta | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.06.23 Semifinală | vs. Tadeas Paroulek | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
09.06.23 Sfert de finală | vs. Jakob Schnaitter | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
09.06.23 a 2-a rundă | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-60, 0-6, 6-0 | detaliu meci | |
07.06.23 1-a rundă | vs. Attila Boros | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Skopje Challenger - Zgura | ||||
26.05.23 Semifinală | vs. Mate Valkusz | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
25.05.23 Sfert de finală | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
24.05.23 a 2-a rundă | vs. Steven Diez | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
23.05.23 1-a rundă | vs. Maks Kasnikowski | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
21.05.23 Finală | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
20.05.23 Semifinală | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
19.05.23 Sfert de finală | vs. Jaime Caldes | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
18.05.23 a 2-a rundă | vs. Paul Woerner | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
17.05.23 1-a rundă | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-0, 4-0, Mubarak Shannan Zayid - retragere | detaliu meci |
Gonzalo Lama - ultimele meciuri
Indian Wells - Hard | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Edan Leshem | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
20.11.23 Calificare | vs. Wilson Leite | 6-710, 5-7 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Ignacio Carou | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
16.10.23 Calificare | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Facundo Juarez | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
09.10.23 Calificare | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 7-62, 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Hernan Casanova | 6-3, 0-2, Hernan Casanova - retragere | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 6-75 | detaliu meci | |
Antofagasta Challenger - Zgura | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Luciano Darderi | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Maxime Janvier | 6-4, 1-6, 7-66 | detaliu meci | |
M25 Oviedo - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Lima Challenger - Zgura | ||||
24.08.23 Sfert de finală | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
23.08.23 a 2-a rundă | vs. Juan Bautista Otegui | 7-68, 6-4 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-74, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Santo Domingo - Zgura | ||||
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Fernando Verdasco | 6-1, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Los Cabos - Hard | ||||
31.07.23 1-a rundă | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
30.07.23 Calificare | vs. Luis Carlos Alvarez Valdes | 7-5, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
29.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Salinas Challenger - Hard | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Emilio Gomez | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Francisco Comesana | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.07.23 1-a rundă | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-3, 6-72, 6-4 | detaliu meci | |
Medellin Challenger - Zgura | ||||
28.06.23 a 2-a rundă | vs. Patrick Kypson | 6-77, 1-6 | detaliu meci | |
27.06.23 1-a rundă | vs. Alex Barrena | 6-73, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Cali Challenger - Zgura | ||||
20.06.23 1-a rundă | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
19.06.23 Calificare | vs. Tristan Mccormick | 6-3, 6-72, 6-3 | detaliu meci | |
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Lyon Challenger - Zgura | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Manuel Guinard | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci |