MECI
02.12.20 | a 2-a rundă | Duje Ajdukovic | Arthur Rinderknech | 6-2, 2-6, 6-1 | Maia Challenger | Zgura |
STATISTICI MECI
Duje Ajdukovic | Arthur Rinderknech | |
Prima administrare % | 62/89 (70%) | 55/93 (59%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 37/62 (60%) | 31/55 (56%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 12/27 (44%) | 16/38 (42%) |
Break-ballurile câştigate | 6/17 (35%) | 4/10 (40%) |
Puncte câştigate din returnare | 46/93 (49%) | 40/89 (45%) |
Total puncte câştigate | 95/182 (52%) | 87/182 (48%) |
Greșeli duble | 6 | 3 |
ași | 1 | 3 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Duje Ajdukovic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Duje Ajdukovic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Duje Ajdukovic | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-4 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Duje Ajdukovic | 0-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-5 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Duje Ajdukovic vs. Arthur Rinderknech - meciuri reciproce
02.12.20 | a 2-a rundă | Duje Ajdukovic | Arthur Rinderknech | 6-2, 2-6, 6-1 | detaliu meci | Maia Challenger | Zgura |
18.08.18 | Semifinală | Arthur Rinderknech | Duje Ajdukovic | 6-1, 6-4 | detaliu meci | Serbia F2 | Zgura |
Duje Ajdukovic form & Arthur Rinderknech form
Duje Ajdukovic - ultimele meciuri
Miami - Hard | ||||
18.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 6-72, 6-75 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Zachary Svajda | 6-2, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Pune Challenger - Hard | ||||
24.02.24 Semifinală | vs. Adam Walton | 5-7, 6-76 | detaliu meci | |
23.02.24 Sfert de finală | vs. Alexey Zakharov | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Tristan Boyer | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
12.02.24 1-a rundă | vs. Moez Echargui | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
04.02.24 | vs. Zizou Bergs | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
03.02.24 | vs. Joris De Loore | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Quimper Challenger - Indoor Hard | ||||
28.01.24 Finală | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.01.24 Semifinală | vs. Harold Mayot | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
26.01.24 Sfert de finală | vs. Maxime Cressy | 6-4, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Aziz Dougaz | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Calvin Hemery | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Dino Prizmic | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
19.01.24 Sfert de finală | vs. Matteo Gigante | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Thanapet Chanta | 6-76, 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Stefano Travaglia | 7-5, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 1-a rundă | vs. Michael Mmoh | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Kobe Challenger - Indoor Hard | ||||
19.11.23 Finală | vs. Sho Shimabukuro | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
18.11.23 Semifinală | vs. Tung-Lin Wu | 7-5, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Jurij Rodionov | 7-65, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Rio Noguchi | 6-0, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Menelaos Efstathiou | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
11.11.23 Sfert de finală | vs. August Holmgren | 5-7, 6-3, 6-75 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Sho Shimabukuro | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Brest Challenger - Indoor Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Zsombor Piros | 6-2, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-2 | detaliu meci |
Arthur Rinderknech - ultimele meciuri
Miami - Hard | ||||
19.03.24 Calificare | vs. Diego Sebastian Schwartzman | 6-3, 3-6, 6-71 | detaliu meci | |
18.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Blaise Bicknell | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Thanasi Kokkinakis | 1-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Rinky Hijikata | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Lille Challenger - Indoor Hard | ||||
03.03.24 Finală | vs. Joris De Loore | 6-4, 3-6, 7-68 | detaliu meci | |
02.03.24 Semifinală | vs. Otto Virtanen | 6-4, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Billy Harris | 4-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Lucas Pouille | 6-78, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Leandro Riedi | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Pau Challenger - Indoor Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Hazem Naow | 6-72, 7-63, 2-6 | detaliu meci | |
Rotterdam - Indoor Hard | ||||
10.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Maxime Cressy | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
Marseille - Indoor Hard | ||||
09.02.24 Sfert de finală | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Jiri Lehecka | 7-5, 7-65 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Maxime Cressy | 6-76, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Quimper Challenger - Indoor Hard | ||||
26.01.24 Sfert de finală | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-76, 7-5 | detaliu meci | |
23.01.24 1-a rundă | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1-a rundă | vs. Pavel Kotov | 5-7, 1-6, 7-66, 7-65, 3-6 | detaliu meci | |
Adelaide - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.01.24 Calificare | vs. James McCabe | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1-a rundă | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
Helsinki Challenger - Indoor Hard | ||||
11.11.23 Semifinală | vs. Corentin Moutet | 7-5, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
10.11.23 Sfert de finală | vs. Alexandre Muller | 6-77, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Damir Dzumhur | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
06.11.23 1-a rundă | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
Paris - Indoor Hard | ||||
28.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
Basel - Indoor Hard | ||||
22.10.23 Calificare | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
21.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Antwerp - Indoor Hard | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Hugo Gaston | 6-77, 4-6 | detaliu meci |