MECI
07.06.21 | 2-a rundă de calif. | Eduardo Cohen | Vladimir Uzhylovsky | 4-6, 7-5, 11-9 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTICI MECI
Israel
02.07.01, 22 Vârsta
02.07.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Eduardo Cohen vs. Vladimir Uzhylovsky - meciuri reciproce
07.06.21 | 2-a rundă de calif. | Eduardo Cohen | Vladimir Uzhylovsky | 4-6, 7-5, 11-9 | detaliu meci | M15 Heraklion | Hard |
Eduardo Cohen form & Vladimir Uzhylovsky form
Eduardo Cohen - ultimele meciuri
M25 Herzlia - Hard | ||||
07.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Mark Neyelov | 6-4, 4-6, 8-10 | detaliu meci | |
M15 Raanana - Hard | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Kyran Magimay | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Herzlia - Hard | ||||
09.08.22 Calificare | vs. Maceo Simpson | 2-6, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
08.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Omer Yeshaya | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
07.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Oryan Zohar | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Kfar - Hard | ||||
01.08.22 Calificare | vs. Shay Bar Menahem | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
31.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Tom Saporta | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Raanana - Hard | ||||
19.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Yoav Levy | 6-1, 2-6, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Raanana - Hard | ||||
14.06.22 Calificare | vs. Mattias Southcombe | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.06.22 2-a rundă de calif. | vs. Ofek Amoyal | 6-1, 4-6, 16-14 | detaliu meci | |
12.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Raz Haviv | 4-6, 7-65, 10-3 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
29.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Corban Crowther | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Netanya - Hard | ||||
23.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Gilad Tamar | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Zury Cohen | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Akko - Hard | ||||
18.05.22 1-a rundă | vs. Marko Stakusic | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
17.05.22 Calificare | vs. Lev Levyatov | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
16.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Ofer Hacohen | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
15.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Amit Shamash | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
28.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Jurriaan Bol | 7-5, 1-6, 6-10 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Dax Donders | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Constantinos Papavasiliou | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
15.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Preston Brown | 6-4, 3-6, 5-10 | detaliu meci | |
14.11.21 1-a rundă de calif. | vs. James Markiewicz | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Afula - Hard | ||||
07.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Amit Cohen | 4-6, 6-4, 11-13 | detaliu meci | |
M25 Meitar - Hard | ||||
02.11.21 1-a rundă | vs. Filip Peliwo | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.11.21 Calificare | vs. Sean Kamyshev | 2-6, 6-77 | detaliu meci | |
31.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Ofek Shimanov | 7-62, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Ricany - Zgura | ||||
30.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Lamin Lourenzo Da Silva | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Bratislava - Zgura | ||||
23.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Adria Soriano Barrera | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
09.06.21 1-a rundă | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 2-6 | detaliu meci |
Vladimir Uzhylovsky - ultimele meciuri
M15 Sharm - Hard | ||||
19.03.24 Calificare | vs. Cedric Stanke | 6-3, 5-7, 4-10 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Adam Bajurko | 3-6, 7-63, 10-8 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Martyn Pawelski | 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - retragere | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-72, 7-5 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 3-6, 10-8 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Sebastian Wojta | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Valentin Kopeikin | 7-62, 1-6, 2-10 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Minghui Zhang | 7-5, 3-0, - Vladimir Uzhylovsky - retragere | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Hayato Matsuoka | 6-76, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Valentin Kopeikin | 4-3, - Vladimir Uzhylovsky - retragere | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Nikita Ianin | - Vladimir Uzhylovsky - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Sergey Fomin | 2-5, - Vladimir Uzhylovsky - retragere | detaliu meci | |
10.10.23 Calificare | vs. Milos Mikovic | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
09.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Finn Murgett | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Jera Staley | 6-4, 5-7, 10-4 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Adam Jones | 3-6, 7-5, 8-10 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Sam Bird | 7-67, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Kursumlijska - Zgura | ||||
17.05.23 1-a rundă | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.05.23 Calificare | vs. Semen Voronin | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Kursumlijska - Zgura | ||||
08.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 6-1, 8-10 | detaliu meci | |
M25 Sharm - Hard | ||||
17.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Chukang Wang | 7-5, 5-7, 9-11 | detaliu meci | |
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Vasilios Caripi | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Sharm - Hard | ||||
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-3, 8-10 | detaliu meci | |
02.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Tuncay Duran | 4-6, 6-3, 5-10 | detaliu meci |