MECI
26.04.21 | 2-a rundă de calif. | Eduardo Ribeiro | Niklas Gruenefeldt | 6-2, 6-4 | M15 Cairo | Zgura |
STATISTICI MECI
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Austria
20.07.01, 22 Vârsta
20.07.01, 22 Vârsta
Eduardo Ribeiro vs. Niklas Gruenefeldt - meciuri reciproce
26.04.21 | 2-a rundă de calif. | Eduardo Ribeiro | Niklas Gruenefeldt | 6-2, 6-4 | detaliu meci | M15 Cairo | Zgura |
Eduardo Ribeiro form & Niklas Gruenefeldt form
Eduardo Ribeiro - ultimele meciuri
M25 Feira - Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Rayane Oumaouche | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Recife - Zgura | ||||
09.03.24 Semifinală | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-79, 4-6 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Joao Menezes | 6-4, 2-6, 7-65 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Lucio Ratti | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Enzo Camargo Lima | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Guido Ivan Justo | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Rafael Tosetto | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Ivan Gakhov | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
20.11.23 1-a rundă | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 7-5, 5-7 | detaliu meci | |
Montevideo Challenger - Zgura | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Francisco Llanes | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Mateus Alves | 2-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
23.10.23 1-a rundă | vs. Hugo Dellien | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Lajeado - Zgura | ||||
13.10.23 a 2-a rundă | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
13.10.23 Sfert de finală | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Mateo Barreiros Reyes | 6-1, 6-74, 6-4 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Hugo Dellien | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Gustavo Heide | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.09.23 1-a rundă | vs. Hugo Dellien | 6-3, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
Antofagasta Challenger - Zgura | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Luciano Darderi | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.09.23 1-a rundă | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
11.09.23 1-a rundă | vs. Francisco Comesana | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sao - Zgura | ||||
27.08.23 Finală | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
26.08.23 Semifinală | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
25.08.23 Sfert de finală | vs. Joao Eduardo Schiessl | 7-66, 6-4 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Luis Ferraz Sandoval Carvalho | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Santo Domingo - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Felipe Meligeni Alves | 4-6, 6-78 | detaliu meci | |
Los Cabos - Hard | ||||
29.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Luis Carlos Alvarez Valdes | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Zug Challenger - Zgura | ||||
24.07.23 Calificare | vs. Tim Handel | 6-74, 6-73 | detaliu meci |
Niklas Gruenefeldt - ultimele meciuri
M15 Monastir - Hard | ||||
20.12.21 2-a rundă de calif. | vs. Matas Vasiliauskas | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
19.12.21 1-a rundă de calif. | vs. Wenbo Bai | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.12.21 1-a rundă de calif. | vs. Marcel Politowicz | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
28.11.21 1-a rundă de calif. | vs. William Mclennaghan | 3-6, 7-5, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
21.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Gian Luca Tanner | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
31.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Laelson Rodrigues | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Lucas Ernst | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Cairo - Zgura | ||||
26.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Yuttana Charoenphon | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Cairo - Zgura | ||||
19.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Magd Abou El Ezz | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Bad - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Ondrej Horak | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Warmbad - Zgura | ||||
16.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Matic Dimic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Kottingbrunn - Zgura | ||||
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Francisco Tomas Geschwind | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Sibenik - Zgura | ||||
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Federico Marchetti | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Cairo - Zgura | ||||
26.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Yassine El Kansouli | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
26.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Anif - Zgura | ||||
23.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Lenny Hampel | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Vogau - Zgura | ||||
17.08.20 2-a rundă de calif. | vs. Lenny Hampel | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Leonid Parchomovskij | 6-2, 6-75, 10-7 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Michael Gloeckler | 1-6, 1-6 | detaliu meci |