MECI
17.04.22 | Calificare | Egor Gerasimov | Andrea Pellegrino | 6-2, 6-3 | Barcelona | Zgura |
STATISTICI MECI
Egor Gerasimov | Andrea Pellegrino | |
Prima administrare % | 30/42 (71%) | 29/49 (59%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 30/30 (100%) | 17/29 (59%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 6/12 (50%) | 10/20 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 22/49 (45%) | 6/42 (14%) |
Total puncte câştigate | 58/91 (64%) | 33/91 (36%) |
Greșeli duble | 0 | 4 |
ași | 6 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Egor Gerasimov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Egor Gerasimov | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Egor Gerasimov | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Egor Gerasimov | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Egor Gerasimov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Egor Gerasimov | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Egor Gerasimov | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Egor Gerasimov | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Egor Gerasimov | 6-3 | |
6-3 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Egor Gerasimov vs. Andrea Pellegrino - meciuri reciproce
17.04.22 | Calificare | Egor Gerasimov | Andrea Pellegrino | 6-2, 6-3 | detaliu meci | Barcelona | Zgura |
Egor Gerasimov form & Andrea Pellegrino form
Egor Gerasimov - ultimele meciuri
Gwangju Challenger - Hard | ||||
16.04.24 1-a rundă | vs. Ricardas Berankis | 6-76, 1-6 | detaliu meci | |
15.04.24 Calificare | vs. Paul Jubb | 6-4, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Busan Challenger - Hard | ||||
07.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Fajing Sun | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Lugano Challenger - Indoor Hard | ||||
04.03.24 Calificare | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Luca Margaroli | 4-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Lille Challenger - Indoor Hard | ||||
26.02.24 Calificare | vs. Henri Squire | 3-6, 7-65, 6-73 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Pau Challenger - Indoor Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Clement Chidekh | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
19.02.24 Calificare | vs. Ricardas Berankis | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Louis Dussin | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Glasgow Challenger - Indoor Hard | ||||
14.02.24 a 2-a rundă | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Mohamed Safwat | 6-1, 7-62 | detaliu meci | |
Nottingham Challenger - Indoor Hard | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Petr Nouza | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Koblenz Challenger - Indoor Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Hazem Naow | 6-2, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Oeiras 2 - Indoor Hard | ||||
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Sebastian Fanselow | 6-710, 4-6 | detaliu meci | |
Oeiras 1 - Indoor Hard | ||||
06.01.24 Semifinală | vs. Gastao Elias | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
05.01.24 Sfert de finală | vs. Thai Kwiatkowski | 6-72, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
03.01.24 a 2-a rundă | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
02.01.24 1-a rundă | vs. Tiago Pereira | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
01.01.24 Calificare | vs. Garrett Johns | 1-6, 6-3, 7-61 | detaliu meci | |
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
18.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
Kobe Challenger - Indoor Hard | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Andrew Fenty | 3-6, - Egor Gerasimov - retragere | detaliu meci | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
06.11.23 Calificare | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Andrew Fenty | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Justin Barki | 7-5, 6-1 | detaliu meci |
Andrea Pellegrino - ultimele meciuri
Munich - Zgura | ||||
14.04.24 Calificare | vs. Francesco Passaro | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Michael Geerts | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
Girona Challenger - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Jesper De Jong | 1-4, - Andrea Pellegrino - retragere | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Murcia Challenger - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 6-74, 6-3 | detaliu meci | |
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Francesco Maestrelli | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă | vs. Timofey Skatov | 6-72, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Santiago - Zgura | ||||
24.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
Rio de - Zgura | ||||
18.02.24 Calificare | vs. Francisco Comesana | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Thiago Agustin Tirante | 1-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
10.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-71 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Zsombor Piros | 7-65, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Valencia Challenger - Zgura | ||||
22.11.23 a 2-a rundă | vs. Roberto Bautista Agut | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
21.10.23 Finală | vs. Mariano Navone | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.10.23 Semifinală | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
19.10.23 Sfert de finală | vs. Federico Coria | 6-0, 3-2, Federico Coria - retragere | detaliu meci | |
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
16.10.23 1-a rundă | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-0, Jan Choinski - retragere | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Juan Manuel Cerundolo | 2-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Guido Andreozzi | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
08.10.23 Semifinală | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Orlando Luz | 6-3, 0-6, 6-3 | detaliu meci | |
04.10.23 a 2-a rundă | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 1-0, Marco Trungelliti - retragere | detaliu meci | |
Bad Waltersdorf - Zgura | ||||
25.09.23 Finală | vs. Dennis Novak | 1-6, 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
24.09.23 Semifinală | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
22.09.23 Sfert de finală | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Francesco Passaro | 2-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci |