MECI
18.07.21 | 1-a rundă de calif. | Francisco Andreu Garcia | Nikita Alosha Ushakov | 6-1, 6-2 | M25 Gandia | Zgura |
STATISTICI MECI
Spania
07.03.01, 23 Vârsta
07.03.01, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
17.04.00, 23 Vârsta
17.04.00, 23 Vârsta
Francisco Andreu Garcia vs. Nikita Alosha Ushakov - meciuri reciproce
18.07.21 | 1-a rundă de calif. | Francisco Andreu Garcia | Nikita Alosha Ushakov | 6-1, 6-2 | detaliu meci | M25 Gandia | Zgura |
26.04.21 | 2-a rundă de calif. | Francisco Andreu Garcia | Nikita Alosha Ushakov | 6-3, 6-1 | detaliu meci | M15 Las | Zgura |
Francisco Andreu Garcia form & Nikita Alosha Ushakov form
Francisco Andreu Garcia - ultimele meciuri
M15 Nules - Zgura | ||||
17.11.21 1-a rundă | vs. Franco Emanuel Egea | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Benicarlo - Zgura | ||||
07.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Pablo Carretero | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Madrid - Zgura | ||||
29.10.21 Sfert de finală | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.10.21 a 2-a rundă | vs. Stefan Micov | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
27.10.21 1-a rundă | vs. Pedro Rodenas | 7-64, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Platja - Zgura | ||||
06.10.21 1-a rundă | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Melilla - Zgura | ||||
25.09.21 a 2-a rundă | vs. Benjamin Winter Lopez | 7-68, 1-0, Benjamin Winter Lopez - retragere | detaliu meci | |
25.09.21 Sfert de finală | vs. Daniel Rincon | 2-6, 1-4, - Francisco Andreu Garcia - retragere | detaliu meci | |
21.09.21 1-a rundă | vs. Bruno Pujol Navarro | 5-7, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Madrid - Zgura | ||||
15.09.21 1-a rundă | vs. Miguel Damas | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
14.09.21 Calificare | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
13.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Pablo Carretero | 6-2, 5-7, 13-11 | detaliu meci | |
M25 Oviedo - Zgura | ||||
31.08.21 1-a rundă | vs. Julio Cesar Porras | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
30.08.21 Calificare | vs. Jesus Echevarri | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Xativa - Zgura | ||||
03.08.21 Calificare | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 2-5, - Francisco Andreu Garcia - retragere | detaliu meci | |
02.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Gonzalo Achondo | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
01.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Jose Miguel Schettkat | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Denia - Zgura | ||||
25.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Alexis Boureau | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Gandia - Zgura | ||||
23.07.21 Sfert de finală | vs. Alvaro Lopez San Martin | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.07.21 a 2-a rundă | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
21.07.21 1-a rundă | vs. Pol Toledo Bague | 2-6, 3-2, Pol Toledo Bague - retragere | detaliu meci | |
20.07.21 Calificare | vs. Javier Molino | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
19.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Iannis Miletich | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Nikita Alosha Ushakov | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Marbella - Hard | ||||
25.05.21 1-a rundă | vs. Yannick Mertens | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Valldoreix - Zgura | ||||
09.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Majadahonda - Zgura | ||||
03.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Las - Zgura | ||||
28.04.21 1-a rundă | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-72, 6-73 | detaliu meci | |
27.04.21 Calificare | vs. Lilian Marmousez | 4-6, 7-5, 10-7 | detaliu meci | |
26.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Nikita Alosha Ushakov | 6-3, 6-1 | detaliu meci |
Nikita Alosha Ushakov - ultimele meciuri
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Alessandro Bellifemine | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Uros Polic | 5-7, 6-1, 10-7 | detaliu meci | |
M25 Bielsko - Zgura | ||||
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Marcel Dzielo | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Osijek - Zgura | ||||
07.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Lukas Rohseano | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Wroclaw - Zgura | ||||
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Tanguy Genier | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Poprad - Zgura | ||||
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Peter Nad | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Radovan Michalik | 1-6, 0-2, - Nikita Alosha Ushakov - retragere | detaliu meci | |
M15 Osijek - Zgura | ||||
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Alen Bill | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Palmanova - Zgura | ||||
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Jiri Cizek | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
13.12.22 2-a rundă de calif. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.12.22 1-a rundă de calif. | vs. Mikel Aranzabal | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
05.12.22 2-a rundă de calif. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.12.22 1-a rundă de calif. | vs. Connor Thomas Doig | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
27.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Vasile Antonescu | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
20.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandr Lobanov | 5-7, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Federico Campana | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
06.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Viacheslav Ovchinnikov | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
30.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Simone Agostini | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sabadell - Zgura | ||||
25.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Parnu - Zgura | ||||
02.08.22 Calificare | vs. Tom Gentzsch | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandr Kvits | 4-6, 6-4, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Kottingbrunn - Zgura | ||||
24.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Adam Jurajda | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Kamen - Zgura | ||||
21.06.22 Calificare | vs. Yan Sabanin | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Nicholas Jovanovski | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Bytom - Zgura | ||||
06.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Jakub Kroslak | 7-63, 2-6, 11-13 | detaliu meci | |
M25 Prague - Zgura | ||||
08.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Jakub Novak (2003) | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Meerbusch - Zgura | ||||
02.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Alen Moritz Hodzic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Henrique Rocha | 1-6, 6-3, 10-5 | detaliu meci | |
M25 Santo - Hard | ||||
27.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Paul Valsecchi | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Santo - Hard | ||||
21.02.22 2-a rundă de calif. | vs. Collin Altamirano | 3-6, 1-6 | detaliu meci |