MECI
10.06.21 | a 2-a rundă | Francisco Comesana | Joao Lucas Reis Da Silva | 6-4, 7-65 | M15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Francisco Comesana | Joao Lucas Reis Da Silva | |
Prima administrare % | 57/81 (70%) | 54/85 (64%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 36/57 (63%) | 36/54 (67%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/24 (54%) | 13/31 (42%) |
Break-ballurile câştigate | 4/11 (36%) | 3/5 (60%) |
Puncte câştigate din returnare | 36/85 (42%) | 32/81 (40%) |
Total puncte câştigate | 85/166 (51%) | 81/166 (49%) |
Greșeli duble | 1 | 3 |
ași | 7 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Joao Lucas Reis Da Silva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Francisco Comesana | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Joao Lucas Reis Da Silva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Francisco Comesana | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Joao Lucas Reis Da Silva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Francisco Comesana | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Joao Lucas Reis Da Silva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Francisco Comesana | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Joao Lucas Reis Da Silva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Francisco Comesana | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Joao Lucas Reis Da Silva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Francisco Comesana | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Joao Lucas Reis Da Silva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Francisco Comesana | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Joao Lucas Reis Da Silva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Francisco Comesana | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Joao Lucas Reis Da Silva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Francisco Comesana | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Joao Lucas Reis Da Silva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Francisco Comesana | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Joao Lucas Reis Da Silva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Francisco Comesana | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Joao Lucas Reis Da Silva | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Francisco Comesana vs. Joao Lucas Reis Da Silva - meciuri reciproce
17.06.22 | Sfert de finală | Francisco Comesana | Joao Lucas Reis Da Silva | 6-1, 6-2 | detaliu meci | Corrientes Challenger | Zgura |
10.06.21 | a 2-a rundă | Francisco Comesana | Joao Lucas Reis Da Silva | 6-4, 7-65 | detaliu meci | M15 Antalya | Zgura |
30.03.21 | 1-a rundă | Joao Lucas Reis Da Silva | Francisco Comesana | 6-4, 6-3 | detaliu meci | M15 Villa | Zgura |
04.02.20 | 1-a rundă | Francisco Comesana | Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 6-2 | detaliu meci | M15 Cancun | Hard |
Francisco Comesana form & Joao Lucas Reis Da Silva form
Francisco Comesana - ultimele meciuri
Santa Cruz - Zgura | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Renzo Olivo | - | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Philip Sekulic | 6-75, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Santiago - Zgura | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Juan Pablo Varillas | 2-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
25.02.24 Calificare | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ignacio Buse | 6-1, 5-7, 7-62 | detaliu meci | |
Rio de - Zgura | ||||
19.02.24 1-a rundă | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
18.02.24 Calificare | vs. Andrea Pellegrino | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
17.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
11.02.24 Calificare | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
10.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Tomas Barrios Vera | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Cordoba - Zgura | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Thiago Agustin Tirante | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
Punta Del - Zgura | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Gianluca Mager | 6-78, 4-6 | detaliu meci | |
23.01.24 1-a rundă | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Mate Valkusz | 6-2, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Yuta Shimizu | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Li Tu | 6-71, 7-5, 6-73 | detaliu meci | |
Montevideo Challenger - Zgura | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, - Francisco Comesana - retragere | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
11.11.23 Semifinală | vs. Mariano Navone | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.11.23 Sfert de finală | vs. Daniel Elahi Galan | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Elias Ymer | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
06.11.23 1-a rundă | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Orlando Luz | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Nicolas Zanellato | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Mariano Navone | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
13.10.23 Sfert de finală | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-75, 6-4, 6-73 | detaliu meci | |
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Jozef Kovalik | 6-73, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Jose Pereira | 4-3, - Francisco Comesana - retragere | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă | vs. Nick Hardt | 7-5, 0-6, 6-2 | detaliu meci |
Joao Lucas Reis Da Silva - ultimele meciuri
Sao Leopoldo - Zgura | ||||
25.03.24 1-a rundă | vs. Goncalo Oliveira | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Asuncion Challenger - Zgura | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Hugo Dellien | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Santiago Challenger - Zgura | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Juan Manuel Cerundolo | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Rio de - Zgura | ||||
17.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Gonzalo Villanueva | 6-0, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Juan Bautista Torres | 4-6, 6-2, 6-75 | detaliu meci | |
Punta Del - Zgura | ||||
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Felix Gill | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Tigre Challenger - Zgura | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Liam Draxl | 7-65, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
13.01.24 Semifinală | vs. Gonzalo Bueno | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.01.24 Sfert de finală | vs. Mateus Alves | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Pedro Sakamoto | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă | vs. Gonzalo Lama | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
22.11.23 a 2-a rundă | vs. Cristian Garin | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Gonzalo Bueno | 7-62, 7-67 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Juan Pablo Varillas | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Valentin Vacherot | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
06.11.23 Calificare | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-2, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Guayaquil Challenger - Zgura | ||||
30.10.23 1-a rundă | vs. Camilo Ugo Carabelli | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
25.10.23 a 2-a rundă | vs. Hugo Dellien | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Federico Coria | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Facundo Bagnis | 6-75, 7-5, 7-62 | detaliu meci | |
09.10.23 Calificare | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-65, 7-63 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Sebastian Prechtel | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
02.10.23 1-a rundă | vs. Jan Choinski | 6-4, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
25.09.23 1-a rundă | vs. Viktor Durasovic | 3-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
Antofagasta Challenger - Zgura | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Tristan Boyer | 6-76, 2-6 | detaliu meci |