MECI
03.02.20 | Calificare | Franco Agamenone | Nicolas Alberto Arreche | 6-2, 4-6, 10-6 | M25 Lima | Zgura |
STATISTICI MECI
Franco Agamenone | Nicolas Alberto Arreche | |
Prima administrare % | 54/59 (92%) | 47/74 (64%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 34/54 (63%) | 27/47 (57%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 4/5 (80%) | 13/27 (48%) |
Break-ballurile câştigate | 3/9 (33%) | 2/5 (40%) |
Puncte câştigate din returnare | 34/74 (46%) | 21/59 (36%) |
Total puncte câştigate | 72/133 (54%) | 61/133 (46%) |
Greșeli duble | 1 | 2 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Franco Agamenone | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Nicolas Alberto Arreche | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Franco Agamenone | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Nicolas Alberto Arreche | |
Franco Agamenone | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Nicolas Alberto Arreche | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
6-2 |
2 | ||
Franco Agamenone | 0-0 | |
0-0 | ||
Franco Agamenone | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Nicolas Alberto Arreche | |
0-0 | ||
Franco Agamenone | 2-2 | |
Franco Agamenone | 3-3 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
3-4 | Nicolas Alberto Arreche | |
0-0 | ||
Franco Agamenone | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-5 | Nicolas Alberto Arreche | |
0-0 | ||
4-6 |
3 | ||
Franco Agamenone | 0-0 | |
10-6 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Franco Agamenone vs. Nicolas Alberto Arreche - meciuri reciproce
03.02.20 | Calificare | Franco Agamenone | Nicolas Alberto Arreche | 6-2, 4-6, 10-6 | detaliu meci | M25 Lima | Zgura |
07.12.15 | 1-a rundă | Franco Agamenone | Nicolas Alberto Arreche | 6-1, 6-4 | detaliu meci | Chile F9 | Zgura |
Franco Agamenone form & Nicolas Alberto Arreche form
Franco Agamenone - ultimele meciuri
Naples Challenger - Zgura | ||||
28.03.24 1-a rundă | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Titouan Droguet | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Nerman Fatic | 4-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă | vs. Abedallah Shelbayh | 7-62, 6-0 | detaliu meci | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Mikhail Kukushkin | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Henrique Rocha | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Steven Diez | 7-5, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
Koblenz Challenger - Indoor Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
29.01.24 Calificare | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Mika Lipp | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Ottignies Louvain - Indoor Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Edward Winter | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
15.01.24 1-a rundă | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Montevideo Challenger - Zgura | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Elias Ymer | 6-3, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Guayaquil Challenger - Zgura | ||||
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Federico Coria | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Oliver Crawford | 6-3, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Jozef Kovalik | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
13.10.23 Sfert de finală | vs. Mariano Navone | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Gonzalo Villanueva | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
07.10.23 Semifinală | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Riccardo Bonadio | 7-65, 7-5 | detaliu meci | |
04.10.23 a 2-a rundă | vs. Luka Mikrut | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă | vs. Matteo Gigante | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
Braga Challenger - Zgura | ||||
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Titouan Droguet | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
25.09.23 1-a rundă | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Bad Waltersdorf - Zgura | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Petr Nouza | 5-7, 7-63, 3-6 | detaliu meci | |
Genova Challenger - Zgura | ||||
06.09.23 a 2-a rundă | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 2-6 | detaliu meci |
Nicolas Alberto Arreche - ultimele meciuri
M15 Cordoba - Zgura | ||||
08.04.21 a 2-a rundă | vs. Tomas Farjat | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.04.21 1-a rundă | vs. Juan Bautista Torres | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Villa - Zgura | ||||
31.03.21 1-a rundă | vs. Benjamin Dhoe | 6-73, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Hurlingham - Zgura | ||||
06.03.20 Sfert de finală | vs. Hernan Casanova | 6-4, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.03.20 a 2-a rundă | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
04.03.20 1-a rundă | vs. Tomas Farjat | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Cordoba - Zgura | ||||
26.02.20 1-a rundă | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
19.02.20 1-a rundă | vs. Juan Manuel Cerundolo | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Lima - Zgura | ||||
14.02.20 Sfert de finală | vs. Tomas Barrios Vera | 6-72, 0-6 | detaliu meci | |
13.02.20 a 2-a rundă | vs. Matias Zukas | 6-73, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
11.02.20 1-a rundă | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-65, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Lima - Zgura | ||||
03.02.20 Calificare | vs. Franco Agamenone | 2-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
03.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Martin Pestana | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Weston - Zgura | ||||
28.01.20 Calificare | vs. Alan Kohen | 3-6, 6-1, 9-11 | detaliu meci | |
28.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Sebastian Murillo | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
27.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
23.01.20 1-a rundă | vs. Simon Carr | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
15.01.20 1-a rundă | vs. David Fox | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
21.11.19 a 2-a rundă | vs. Duje Ajdukovic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.11.19 1-a rundă | vs. George Loffhagen | 6-75, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Vladislav Ivanov | 6-74, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
08.11.19 Sfert de finală | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Jonathan Eysseric | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Dragos Dima | 2-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
29.10.19 1-a rundă | vs. Mariano Navone | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
26.10.19 a 2-a rundă | vs. Benjamin Dhoe | 3-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
22.10.19 1-a rundă | vs. Lorenzo Bocchi | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
19.10.19 Semifinală | vs. Pol Toledo Bague | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.10.19 Sfert de finală | vs. Octavio Volpi | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Daniele Capecchi | 6-2, 6-1 | detaliu meci |