MECI
03.02.21 | Calificare | Gabriele Maria Noce | Admir Kalender | 6-3, 6-74, 10-8 | M15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Croatia
12.01.01, 23 Vârsta
17554 $
12.01.01, 23 Vârsta
17554 $
Gabriele Maria Noce vs. Admir Kalender - meciuri reciproce
03.02.21 | Calificare | Gabriele Maria Noce | Admir Kalender | 6-3, 6-74, 10-8 | detaliu meci | M15 Antalya | Zgura |
Gabriele Maria Noce form & Admir Kalender form
Gabriele Maria Noce - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Lucas Gerch | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Nikita Bilozertsev | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Hammamet - Zgura | ||||
23.02.24 a 2-a rundă | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Johan Nikles | 4-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Hammamet - Zgura | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Fernando Cavallo | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Charles Dossetter | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
19.12.23 1-a rundă | vs. Paul Woerner | 7-64, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Jay Clarke | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 San - Zgura | ||||
30.11.23 Sfert de finală | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Valerio Perruzza | 7-5, 7-65 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Giovanni Calvano | 5-2, Giovanni Calvano - retragere | detaliu meci | |
M15 Bad - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Tomas Lanik | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Arad - Zgura | ||||
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Jakub Nicod | 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
18.09.23 1-a rundă | vs. Daniel Michalski | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Arthur Fery | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Genova Challenger - Zgura | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Forli - Zgura | ||||
28.08.23 1-a rundă | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Lesa - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Dominik Recek | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Pescara - Zgura | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Massimo Giunta | 3-6, 7-62, 6-74 | detaliu meci | |
M15 Hyvinkaa - Zgura | ||||
03.08.23 1-a rundă | vs. Valerio Perruzza | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Perugia - Zgura | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Riccardo Balzerani | 6-3, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
26.07.23 1-a rundă | vs. Davide Galoppini | 2-6, 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Gubbio - Zgura | ||||
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Federico Arnaboldi | 6-73, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
18.07.23 1-a rundă | vs. Antonio Caruso | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.07.23 1-a rundă | vs. Kalman L. Boyd | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Bergamo - Zgura | ||||
01.07.23 Sfert de finală | vs. Valerio Aboian | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.06.23 a 2-a rundă | vs. Pietro Pampanin | 5-7, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
27.06.23 1-a rundă | vs. Luigi Sorrentino | 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Chieti - Zgura | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Andrea Picchione | 3-6, 3-6 | detaliu meci |
Admir Kalender - ultimele meciuri
M15 Bucharest - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Arthur Bonnaud | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Curtea - Zgura | ||||
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Cezar Cretu | 1-4, - Admir Kalender - retragere | detaliu meci | |
09.08.23 1-a rundă | vs. Vlad Andrei Dumitru | 3-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Celje - Zgura | ||||
28.06.23 1-a rundă | vs. Jonas Trinker | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Litija - Zgura | ||||
16.06.23 Sfert de finală | vs. Pawel Juszczak | 5-7, - Admir Kalender - retragere | detaliu meci | |
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Gal Emersic Potocnik | 3-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
13.06.23 1-a rundă | vs. Roko Horvat | 1-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Krsko - Zgura | ||||
19.05.23 a 2-a rundă | vs. Lucas Poullain | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.05.23 1-a rundă | vs. Lukas Palovic | 6-2, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Doboj - Zgura | ||||
08.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Daniele Minighini | 4-6, 6-3, 2-10 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
26.04.23 1-a rundă | vs. Petr Nesterov | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Karlo Cubelic | 1-6, 1-4, - Admir Kalender - retragere | detaliu meci | |
M15 Vilnius - Indoor Hard | ||||
16.01.23 Calificare | vs. Jesse De Jager | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Daniil Piatrouski | 6-2, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
20.10.22 a 2-a rundă | vs. Simeon Terziev | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.10.22 1-a rundă | vs. Calin Manda | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
12.10.22 1-a rundă | vs. Maks Kasnikowski | 1-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
04.10.22 1-a rundă | vs. Valentin Vanta | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Cengiz Aksu | 6-1, 3-6, 5-10 | detaliu meci | |
18.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Aaron Gil Garcia | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Maribor - Zgura | ||||
31.08.22 1-a rundă | vs. Valentin Royer | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Celje - Zgura | ||||
28.08.22 Finală | vs. Roko Horvat | 3-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
27.08.22 Semifinală | vs. Domagoj Biljesko | 6-2, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
26.08.22 Sfert de finală | vs. Adam Jurajda | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
25.08.22 a 2-a rundă | vs. Szymon Kielan | 7-64, 6-0 | detaliu meci | |
24.08.22 1-a rundă | vs. Jan Kupcic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.22 Calificare | vs. Maj Premzl | 3-6, 6-4, 11-9 | detaliu meci | |
21.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Gasper Bezjak | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Bad - Zgura | ||||
14.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Gregor Hausberger | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Litija - Zgura | ||||
10.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Igor Gimenez | 5-7, 6-73 | detaliu meci |