MECI
12.02.20 | 1-a rundă | Genaro Alberto Olivieri | Franco Agamenone | 2-6, 7-65, 6-2 | M25 Lima | Zgura |
STATISTICI MECI
Genaro Alberto Olivieri | Franco Agamenone | |
Prima administrare % | 63/99 (64%) | 83/120 (69%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 37/63 (59%) | 49/83 (59%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 17/36 (47%) | 14/37 (38%) |
Break-ballurile câştigate | 6/18 (33%) | 6/14 (43%) |
Puncte câştigate din returnare | 57/120 (48%) | 45/99 (45%) |
Total puncte câştigate | 111/219 (51%) | 108/219 (49%) |
Greșeli duble | 2 | 3 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
Genaro Alberto Olivieri | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
0-1 | Franco Agamenone | |
0-0 | ||
Genaro Alberto Olivieri | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Franco Agamenone | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Genaro Alberto Olivieri | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-3 | Franco Agamenone | |
0-0 | ||
Genaro Alberto Olivieri | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
2-5 | Franco Agamenone | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
Genaro Alberto Olivieri | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Franco Agamenone | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, 40-A | ||
Genaro Alberto Olivieri | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Franco Agamenone | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Genaro Alberto Olivieri | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Franco Agamenone | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Genaro Alberto Olivieri | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP] | ||
4-3 | Franco Agamenone | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Genaro Alberto Olivieri | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Franco Agamenone | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Genaro Alberto Olivieri | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
5-6 | Franco Agamenone | |
0-0, 15-15, 40-40 | ||
Genaro Alberto Olivieri | 6-6 | |
0-0 | ||
7-65 |
3 | ||
0-0 | Franco Agamenone | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Genaro Alberto Olivieri | 1-0 | |
0-0, 30-0 | ||
2-0 | Franco Agamenone | |
0-0, 15-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Genaro Alberto Olivieri | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Franco Agamenone | |
0-0 | ||
Genaro Alberto Olivieri | 4-1 | |
0-0, 30-15 | ||
5-1 | Franco Agamenone | |
0-0, 0-30 | ||
Genaro Alberto Olivieri | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Genaro Alberto Olivieri vs. Franco Agamenone - meciuri reciproce
12.11.22 | Semifinală | Genaro Alberto Olivieri | Franco Agamenone | 2-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | Montevideo Challenger | Zgura |
12.02.20 | 1-a rundă | Genaro Alberto Olivieri | Franco Agamenone | 2-6, 7-65, 6-2 | detaliu meci | M25 Lima | Zgura |
13.12.16 | 1-a rundă | Franco Agamenone | Genaro Alberto Olivieri | 6-3, 6-3 | detaliu meci | Chile F7 | Zgura |
Genaro Alberto Olivieri form & Franco Agamenone form
Genaro Alberto Olivieri - ultimele meciuri
Sao Leopoldo - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Juan Bautista Torres | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Asuncion Challenger - Zgura | ||||
18.03.24 1-a rundă | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Santiago Challenger - Zgura | ||||
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Liam Draxl | 1-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Goncalo Oliveira | 2-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.03.24 1-a rundă | vs. Francesco Passaro | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Santiago - Zgura | ||||
24.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Corentin Moutet | 4-6, 7-5, 0-6 | detaliu meci | |
Rio de - Zgura | ||||
18.02.24 Calificare | vs. Mariano Navone | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
17.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Cordoba - Zgura | ||||
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Renzo Olivo | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Punta Del - Zgura | ||||
22.01.24 1-a rundă | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Tigre Challenger - Zgura | ||||
15.01.24 1-a rundă | vs. Tristan Boyer | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Facundo Bagnis | 5-7, 0-2, - Genaro Alberto Olivieri - retragere | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Hugo Dellien | 7-5, 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
Antofagasta Challenger - Zgura | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Facundo Mena | 7-66, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
15.09.23 Sfert de finală | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
11.09.23 1-a rundă | vs. Roman Andres Burruchaga | 1-6, 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Juncheng Shang | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Stanford Challenger - Hard | ||||
15.08.23 1-a rundă | vs. James Duckworth | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Santo Domingo - Zgura | ||||
13.08.23 Semifinală | vs. Federico Coria | 6-4, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
13.08.23 Finală | vs. Marco Trungelliti | 7-5, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
11.08.23 Sfert de finală | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
09.08.23 a 2-a rundă | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
Verona Challenger - Zgura | ||||
26.07.23 1-a rundă | vs. Lukas Neumayer | 5-7, - Genaro Alberto Olivieri - retragere | detaliu meci | |
Bastad - Zgura | ||||
17.07.23 Calificare | vs. Jozef Kovalik | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
San Benedetto - Zgura | ||||
11.07.23 1-a rundă | vs. Alejandro Tabilo | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Troyes Challenger - Zgura | ||||
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Calvin Hemery | 3-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci |
Franco Agamenone - ultimele meciuri
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Titouan Droguet | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Nerman Fatic | 4-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă | vs. Abedallah Shelbayh | 7-62, 6-0 | detaliu meci | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Mikhail Kukushkin | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Henrique Rocha | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Steven Diez | 7-5, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
Koblenz Challenger - Indoor Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
29.01.24 Calificare | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Mika Lipp | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Ottignies Louvain - Indoor Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Edward Winter | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
15.01.24 1-a rundă | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Montevideo Challenger - Zgura | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Elias Ymer | 6-3, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Guayaquil Challenger - Zgura | ||||
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Federico Coria | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Oliver Crawford | 6-3, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Jozef Kovalik | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
13.10.23 Sfert de finală | vs. Mariano Navone | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Gonzalo Villanueva | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
07.10.23 Semifinală | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Riccardo Bonadio | 7-65, 7-5 | detaliu meci | |
04.10.23 a 2-a rundă | vs. Luka Mikrut | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă | vs. Matteo Gigante | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
Braga Challenger - Zgura | ||||
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Titouan Droguet | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
25.09.23 1-a rundă | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Bad Waltersdorf - Zgura | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Petr Nouza | 5-7, 7-63, 3-6 | detaliu meci | |
Genova Challenger - Zgura | ||||
06.09.23 a 2-a rundă | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă | vs. Giovanni Fonio | 7-65, 4-6, 6-3 | detaliu meci |