MECI
08.03.22 | 1-a rundă | Gonzalo Lama | Facundo Juarez | 6-2, 6-74, 6-1 | Santiago Challenger | Zgura |
STATISTICI MECI
Gonzalo Lama | Facundo Juarez | |
Prima administrare % | 47/84 (56%) | 77/94 (82%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 33/47 (70%) | 39/77 (51%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 15/37 (41%) | 5/17 (29%) |
Break-ballurile câştigate | 9/16 (56%) | 4/8 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 50/94 (53%) | 36/84 (43%) |
Total puncte câştigate | 98/178 (55%) | 80/178 (45%) |
Greșeli duble | 1 | 3 |
ași | 2 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Facundo Juarez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Gonzalo Lama | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Facundo Juarez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gonzalo Lama | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Facundo Juarez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gonzalo Lama | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Facundo Juarez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gonzalo Lama | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Facundo Juarez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gonzalo Lama | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Facundo Juarez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Gonzalo Lama | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Facundo Juarez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gonzalo Lama | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Facundo Juarez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Gonzalo Lama | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Facundo Juarez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Gonzalo Lama | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Facundo Juarez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gonzalo Lama | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Facundo Juarez | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 3-5, 3-6, 4-6 | ||
6-74 |
3 | ||
0-0 | Facundo Juarez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
0-1 | Facundo Juarez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gonzalo Lama | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Facundo Juarez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gonzalo Lama | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Facundo Juarez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gonzalo Lama | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 | Facundo Juarez | |
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Gonzalo Lama vs. Facundo Juarez - meciuri reciproce
15.10.23 | 1-a rundă de calif. | Gonzalo Lama | Facundo Juarez | 6-3, 6-4 | detaliu meci | Santa Fe | Zgura |
08.03.22 | 1-a rundă | Gonzalo Lama | Facundo Juarez | 6-2, 6-74, 6-1 | detaliu meci | Santiago Challenger | Zgura |
11.04.21 | Finală | Gonzalo Lama | Facundo Juarez | 6-3, 6-2 | detaliu meci | M15 Cordoba | Zgura |
Gonzalo Lama form & Facundo Juarez form
Gonzalo Lama - ultimele meciuri
Indian Wells - Hard | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Edan Leshem | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
20.11.23 Calificare | vs. Wilson Leite | 6-710, 5-7 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Ignacio Carou | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
16.10.23 Calificare | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Facundo Juarez | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
09.10.23 Calificare | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 7-62, 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Hernan Casanova | 6-3, 0-2, Hernan Casanova - retragere | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 6-75 | detaliu meci | |
Antofagasta Challenger - Zgura | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Luciano Darderi | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Maxime Janvier | 6-4, 1-6, 7-66 | detaliu meci | |
M25 Oviedo - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Lima Challenger - Zgura | ||||
24.08.23 Sfert de finală | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
23.08.23 a 2-a rundă | vs. Juan Bautista Otegui | 7-68, 6-4 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-74, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Santo Domingo - Zgura | ||||
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Fernando Verdasco | 6-1, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Los Cabos - Hard | ||||
31.07.23 1-a rundă | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
30.07.23 Calificare | vs. Luis Carlos Alvarez Valdes | 7-5, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
29.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Salinas Challenger - Hard | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Emilio Gomez | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Francisco Comesana | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.07.23 1-a rundă | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-3, 6-72, 6-4 | detaliu meci | |
Medellin Challenger - Zgura | ||||
28.06.23 a 2-a rundă | vs. Patrick Kypson | 6-77, 1-6 | detaliu meci | |
27.06.23 1-a rundă | vs. Alex Barrena | 6-73, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Cali Challenger - Zgura | ||||
20.06.23 1-a rundă | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
19.06.23 Calificare | vs. Tristan Mccormick | 6-3, 6-72, 6-3 | detaliu meci | |
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Lyon Challenger - Zgura | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Manuel Guinard | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci |
Facundo Juarez - ultimele meciuri
Santa Fe - Zgura | ||||
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Lajeado - Zgura | ||||
13.10.23 Sfert de finală | vs. Pedro Sakamoto | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Valerio Aboian | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Juan Estevez | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Mendoza - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Gonzalo Villanueva | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Tomas Farjat | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Todi Challenger - Zgura | ||||
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Carlos Sanchez Jover | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Pescara - Zgura | ||||
10.08.23 Sfert de finală | vs. Luciano Carraro | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.08.23 a 2-a rundă | vs. Massimo Giunta | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Gianluca Di Nicola | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Xativa - Zgura | ||||
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Diego Barreto Sanchez | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.08.23 1-a rundă | vs. Stijn Slump | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Denia - Zgura | ||||
28.07.23 Sfert de finală | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Michiel De Krom | 3-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
25.07.23 1-a rundă | vs. Mikel Martinez | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Gandia - Zgura | ||||
21.07.23 Sfert de finală | vs. Pedro Rodenas | 1-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Gerard Planelles Ripoll | 4-1, Gerard Planelles Ripoll - retragere | detaliu meci | |
19.07.23 1-a rundă | vs. Valerio Perruzza | 6-1, 4-0, Valerio Perruzza - retragere | detaliu meci | |
San Benedetto - Zgura | ||||
11.07.23 1-a rundă | vs. Luciano Darderi | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.07.23 Calificare | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Meduri | 6-3, 7-67 | detaliu meci | |
Troyes Challenger - Zgura | ||||
03.07.23 Calificare | vs. Calvin Hemery | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Joao Domingues | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Arlon - Zgura | ||||
29.06.23 a 2-a rundă | vs. Maxime Mora | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.06.23 1-a rundă | vs. Vladyslav Orlov | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Cordoba - Zgura | ||||
06.06.23 1-a rundă | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-76, 6-72 | detaliu meci | |
M25 La - Zgura | ||||
03.06.23 Semifinală | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
02.06.23 Sfert de finală | vs. Valentin Royer | 6-3, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
01.06.23 1-a rundă | vs. Fermin Tenti | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
01.06.23 a 2-a rundă | vs. Jorge Martinez Martinez | 7-5, 4-6, 6-1 | detaliu meci |