MECI
25.08.19 | Finală | Gonzalo Villanueva | Joao Lucas Reis Da Silva | 6-1, 6-3 | M15 Lambare | Zgura |
STATISTICI MECI
Gonzalo Villanueva | Joao Lucas Reis Da Silva | |
Prima administrare % | 37/61 (61%) | 25/52 (48%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 24/37 (65%) | 12/25 (48%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/24 (54%) | 11/27 (41%) |
Break-ballurile câştigate | 5/12 (42%) | 1/5 (20%) |
Puncte câştigate din returnare | 29/52 (56%) | 24/61 (39%) |
Total puncte câştigate | 66/113 (58%) | 47/113 (42%) |
Greșeli duble | 1 | 4 |
ași | 6 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Gonzalo Villanueva | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Joao Lucas Reis Da Silva | |
0-0 | ||
Gonzalo Villanueva | 2-0 | |
Gonzalo Villanueva | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Joao Lucas Reis Da Silva | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Gonzalo Villanueva | 5-1 | |
0-0, 15-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Joao Lucas Reis Da Silva | |
0-0, 30-0 | ||
Gonzalo Villanueva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
2-0 | Joao Lucas Reis Da Silva | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-40, 40-A | ||
Gonzalo Villanueva | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Joao Lucas Reis Da Silva | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40 | ||
Gonzalo Villanueva | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Joao Lucas Reis Da Silva | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Joao Lucas Reis Da Silva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Gonzalo Villanueva vs. Joao Lucas Reis Da Silva - meciuri reciproce
06.02.24 | 1-a rundă | Gonzalo Villanueva | Joao Lucas Reis Da Silva | 0-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | M25 Punta | Zgura |
25.08.19 | Finală | Gonzalo Villanueva | Joao Lucas Reis Da Silva | 6-1, 6-3 | detaliu meci | M15 Lambare | Zgura |
Gonzalo Villanueva form & Joao Lucas Reis Da Silva form
Gonzalo Villanueva - ultimele meciuri
Sao Leopoldo - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Juan Pablo Varillas | 5-7, 6-70 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Asuncion Challenger - Zgura | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Nicolas Zanellato | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.03.24 Calificare | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Santiago Challenger - Zgura | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Gabi Adrian Boitan | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.03.24 Calificare | vs. Alex Rybakov | 6-1, 4-6, Alex Rybakov - retragere | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Marcelo Zormann | 4-2, Marcelo Zormann - retragere | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
16.02.24 Sfert de finală | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-5, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Alex Barrena | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-75, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
10.02.24 Semifinală | vs. Gonzalo Bueno | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.02.24 Sfert de finală | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-1, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 0-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
30.01.24 Calificare | vs. Mariano Kestelboim | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. Hernan Casanova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Fernando Yamacita | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Tigre Challenger - Zgura | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Damien Wenger | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
15.01.24 Calificare | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 5-7, 6-72 | detaliu meci | |
08.01.24 Calificare | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Vito Antonio Darderi | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Concepcion - Zgura | ||||
16.12.23 Finală | vs. Facundo Mena | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
15.12.23 Semifinală | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
14.12.23 Sfert de finală | vs. Diego Fernandez Flores | 6-0, 7-68 | detaliu meci | |
13.12.23 a 2-a rundă | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-3, 6-1 | detaliu meci |
Joao Lucas Reis Da Silva - ultimele meciuri
Sao Leopoldo - Zgura | ||||
25.03.24 1-a rundă | vs. Goncalo Oliveira | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Asuncion Challenger - Zgura | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Hugo Dellien | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Santiago Challenger - Zgura | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Juan Manuel Cerundolo | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Rio de - Zgura | ||||
17.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Gonzalo Villanueva | 6-0, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Juan Bautista Torres | 4-6, 6-2, 6-75 | detaliu meci | |
Punta Del - Zgura | ||||
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Felix Gill | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Tigre Challenger - Zgura | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Liam Draxl | 7-65, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
13.01.24 Semifinală | vs. Gonzalo Bueno | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.01.24 Sfert de finală | vs. Mateus Alves | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Pedro Sakamoto | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă | vs. Gonzalo Lama | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
22.11.23 a 2-a rundă | vs. Cristian Garin | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Gonzalo Bueno | 7-62, 7-67 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Juan Pablo Varillas | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Valentin Vacherot | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
06.11.23 Calificare | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-2, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Guayaquil Challenger - Zgura | ||||
30.10.23 1-a rundă | vs. Camilo Ugo Carabelli | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
25.10.23 a 2-a rundă | vs. Hugo Dellien | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Federico Coria | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Facundo Bagnis | 6-75, 7-5, 7-62 | detaliu meci | |
09.10.23 Calificare | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-65, 7-63 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Sebastian Prechtel | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
02.10.23 1-a rundă | vs. Jan Choinski | 6-4, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
25.09.23 1-a rundă | vs. Viktor Durasovic | 3-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
Antofagasta Challenger - Zgura | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Tristan Boyer | 6-76, 2-6 | detaliu meci |