MECI
08.04.19 | 1-a rundă de calif. | Grigoriy Korobeynikov | Anton Chekhov | 4-6, 6-3, 10-8 | M25 Shymkent | Zgura |
STATISTICI MECI
Uzbekistan
07.09.98, 25 Vârsta
07.09.98, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
15.09.92, 31 Vârsta
19796 $
15.09.92, 31 Vârsta
19796 $
Grigoriy Korobeynikov vs. Anton Chekhov - meciuri reciproce
08.04.19 | 1-a rundă de calif. | Grigoriy Korobeynikov | Anton Chekhov | 4-6, 6-3, 10-8 | detaliu meci | M25 Shymkent | Zgura |
Grigoriy Korobeynikov form & Anton Chekhov form
Grigoriy Korobeynikov - ultimele meciuri
M25 Nur - Indoor Hard | ||||
02.03.22 1-a rundă | vs. Matvey Minin | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Nur - Indoor Hard | ||||
21.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Nules - Zgura | ||||
14.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-3, 4-6, 9-11 | detaliu meci | |
M15 Madrid - Zgura | ||||
25.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Pedro Rodenas | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Asier Meneses Perny | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Girona - Zgura | ||||
17.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Kuzey Cekirge | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Platja - Zgura | ||||
10.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Platja - Zgura | ||||
03.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Edas Butvilas | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Xativa - Zgura | ||||
02.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
01.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Lawrence Bataljin | 5-7, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
01.06.21 Calificare | vs. Yaraslav Shyla | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
31.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Rail Ibragimov | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
25.05.21 Calificare | vs. Olimjon Nabiev | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Benicarlo - Zgura | ||||
23.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Weis | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Loule - Hard | ||||
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Leonardo Civita-Telles | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Faro - Hard | ||||
02.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
11.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Leyton Rivera | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
02.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Kazuki Shimizu | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Martin Van Der Meerschen | 3-6, 0-4, - Grigoriy Korobeynikov - retragere | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Castellon - Zgura | ||||
05.11.19 Calificare | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 6-4, 3-6, 7-10 | detaliu meci | |
04.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Filippo Giovannini | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
03.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Luis Faria | 6-2, 3-0, Luis Faria - retragere | detaliu meci | |
M15 Nules - Zgura | ||||
28.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Pablo Archiles Tena | 1-6, 7-64, 10-7 | detaliu meci | |
M15 Bukhara - Hard | ||||
16.10.19 1-a rundă | vs. Sergey Shipilov | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Karshi - Hard | ||||
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
08.10.19 Calificare | vs. Timur Sottimov | 2-6, 6-4, 13-11 | detaliu meci |
Anton Chekhov - ultimele meciuri
M15 Aktobe - Indoor Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Petr Nesterov | 6-3, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Razvan Baiant | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Temudzhin Iskandirov | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Bodrum - Zgura | ||||
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
17.05.23 1-a rundă | vs. Egor Agafonov | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.05.23 Calificare | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Patrick Grigoriu | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Vasile Antonescu | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
01.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Alexandr Binda | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Karshi - Hard | ||||
08.10.19 1-a rundă | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-4, 6-72 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
09.09.19 Calificare | vs. Fabien Reboul | 5-7, 6-74 | detaliu meci | |
M25 Ust - Hard | ||||
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.08.19 1-a rundă | vs. Yan Sabanin | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Moscow - Zgura | ||||
21.08.19 1-a rundă | vs. Konstantin Kravchuk | 6-1, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.08.19 Calificare | vs. Anton Desyatnik | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Aleksei Abazov | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Tampere Challenger - Zgura | ||||
22.07.19 Calificare | vs. Alexander Zhurbin | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Almaty - Hard | ||||
11.07.19 a 2-a rundă | vs. Sebastian Korda | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.07.19 1-a rundă | vs. Alexander Chepik | 4-6, 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
Fergana Challenger - Hard | ||||
17.06.19 1-a rundă | vs. Sanjar Fayziev | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
30.05.19 a 2-a rundă | vs. Rio Noguchi | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.05.19 1-a rundă | vs. William Griffith | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
22.05.19 1-a rundă | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
21.05.19 Calificare | vs. Arturs Lazdins | 7-68, 1-0, Arturs Lazdins - retragere | detaliu meci | |
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Nutdanai Sincharoenwattana | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Samarkand Challenger - Zgura | ||||
13.05.19 Calificare | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Shymkent Challenger - Zgura | ||||
06.05.19 1-a rundă | vs. Andrey Golubev | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Namangan - Hard | ||||
30.04.19 Calificare | vs. Sanetulla Kutybaev | 2-6, 6-79 | detaliu meci |