MECI
31.07.20 | 1-a rundă | Grigoriy Lomakin | Tobias Sonne | 6-1, 6-3 | All Lower | Zgura |
STATISTICI MECI
1 | ||
2-0 | Tobias Sonne | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Grigoriy Lomakin | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
3-1 | Tobias Sonne | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Grigoriy Lomakin | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Tobias Sonne | |
0-0, 30-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Grigoriy Lomakin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-40 | ||
1-0 | Tobias Sonne | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Grigoriy Lomakin | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Tobias Sonne | |
Grigoriy Lomakin | 3-1 | |
4-1 | Tobias Sonne | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Grigoriy Lomakin | 4-2 | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-30 | ||
5-2 | Tobias Sonne | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40 | ||
Grigoriy Lomakin | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Argentina
22.12.99, 24 Vârsta
22.12.99, 24 Vârsta
Grigoriy Lomakin vs. Tobias Sonne - meciuri reciproce
31.07.20 | 1-a rundă | Grigoriy Lomakin | Tobias Sonne | 6-1, 6-3 | detaliu meci | All Lower | Zgura |
Grigoriy Lomakin form & Tobias Sonne form
Grigoriy Lomakin - ultimele meciuri
M15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Sander Jong | 7-64, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Aktobe - Indoor Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Konstantin Zhzhenov | 7-5, 7-63 | detaliu meci | |
M15 Aktobe - Indoor Hard | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Daniel Ibragimov | 7-65, 7-62 | detaliu meci | |
M25 Chennai - Hard | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Bernard Tomic | 3-6, 2-5, - Grigoriy Lomakin - retragere | detaliu meci | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Mandya - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Madhwin Kamath | 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.12.23 Sfert de finală | vs. Alec Beckley | 7-5, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Yurii Dzhavakian | 7-64, 3-6, 7-66 | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Adam Bajurko | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Alexandr Binda | 4-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Amr Elsayed | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Faris Zakaryia | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Alberto Lim | 3-6, 7-66, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Jay Clarke | 6-4, 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
M15 Telavi - Zgura | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Jasza Szajrych | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Telavi - Zgura | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Damien Wenger | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Doha - Hard | ||||
09.10.23 1-a rundă | vs. Thomas Deschamps | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Doha - Hard | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Olaf Pieczkowski | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
09.09.23 Semifinală | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
08.09.23 Sfert de finală | vs. Maximus Jones | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Chanon Phunsawat | Chanon Phunsawat - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Taisei Ichikawa | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
27.08.23 Finală | vs. Kasidit Samrej | 7-62, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
26.08.23 Semifinală | vs. Thanapet Chanta | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
25.08.23 Sfert de finală | vs. Yuttana Charoenphon | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Siwanat Auytayakul | 7-65, 6-4 | detaliu meci |
Tobias Sonne - ultimele meciuri
M15 Rosario - Zgura | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 1-6, 1-4, - Tobias Sonne - retragere | detaliu meci | |
M15 Villa - Zgura | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Punta - Zgura | ||||
18.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Ezequiel Simonit | 4-6, 6-4, 4-10 | detaliu meci | |
M15 Buenos - Zgura | ||||
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
M25 Brazzaville - Hard | ||||
26.07.23 1-a rundă | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.07.23 Calificare | vs. Michael Bolidard Ibakakomboyo-Ayessa | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Brazzaville - Hard | ||||
19.07.23 1-a rundă | vs. Daniil Savelev | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.07.23 Calificare | vs. Paul-Antoine Brazet | 6-73, 6-0, 10-3 | detaliu meci | |
M25 Santo - Hard | ||||
26.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Marcus McDaniel | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Juan Arturo Espanol Moreno | 6-2, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
M15 Santo - Hard | ||||
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Alfredo Casso | 4-6, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Tabasco - Indoor Hard | ||||
23.05.23 1-a rundă | vs. Preston Brown | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.05.23 Calificare | vs. Diego Marin | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Yahir Emiliano Moheno | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Xalapa - Hard | ||||
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Graham Maassen | 6-4, 4-6, 10-12 | detaliu meci | |
M15 Mogi - Zgura | ||||
24.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Felipe Derdoy | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Lima - Zgura | ||||
14.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Enrique Bogo | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Camilo Alvarez | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Cordoba - Zgura | ||||
07.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Simon Serio | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Santa - Zgura | ||||
30.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Santa - Zgura | ||||
23.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Juan Sebastian Osorio | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Rio - Zgura | ||||
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Vecchio Couldrey Rebelo | 0-6, 6-74 | detaliu meci | |
M15 Manizales - Zgura | ||||
02.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Juan Martin Bosmediano Pazmino | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Ibague - Zgura | ||||
26.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Lorenzo Esquici | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Fernando Jose Cachipuendo Calderon | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
31.07.20 1-a rundă | vs. Grigoriy Lomakin | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.07.20 1-a rundă | vs. Junior A. Ore | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
21.07.20 1-a rundă | vs. George Goldhoff | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.07.20 1-a rundă | vs. Jean Thirouin | 6-74, 1-6 | detaliu meci |