MECI
13.11.18 | 1-a rundă | Gustavo Heide | Joao Giannella | 6-2, 6-2 | Brazil F9 | Zgura |
STATISTICI MECI
Gustavo Heide | Joao Giannella | |
Prima administrare % | 18/40 (45%) | 20/39 (51%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 17/18 (94%) | 11/20 (55%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 16/22 (73%) | 9/19 (47%) |
Break-ballurile câştigate | 4/5 (80%) | 0/1 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 19/39 (49%) | 7/40 (18%) |
Total puncte câştigate | 52/79 (66%) | 27/79 (34%) |
Greșeli duble | 1 | 2 |
ași | 4 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Joao Giannella | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gustavo Heide | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Joao Giannella | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gustavo Heide | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Gustavo Heide | 3-1 | |
0-0, 40-15 | ||
Gustavo Heide | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Joao Giannella | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gustavo Heide | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Joao Giannella | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gustavo Heide | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Gustavo Heide | 1-1 | |
2-1 | Joao Giannella | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gustavo Heide | 3-1 | |
Gustavo Heide | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
4-2 | Joao Giannella | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gustavo Heide | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Brazilia
05.04.00, 24 Vârsta
05.04.00, 24 Vârsta
Gustavo Heide vs. Joao Giannella - meciuri reciproce
13.11.18 | 1-a rundă | Gustavo Heide | Joao Giannella | 6-2, 6-2 | detaliu meci | Brazil F9 | Zgura |
Gustavo Heide form & Joao Giannella form
Gustavo Heide - ultimele meciuri
Asuncion Challenger - Zgura | ||||
24.03.24 Finală | vs. Joao Fonseca | 7-5, 6-76, 6-1 | detaliu meci | |
23.03.24 Semifinală | vs. Juan Pablo Varillas | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Alexander Weis | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Pedro Sakamoto | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Valerio Aboian | 6-75, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Santiago Challenger - Zgura | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Facundo Bagnis | 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Gianluca Mager | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Andrea Collarini | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Tomas Barrios Vera | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Rio de - Zgura | ||||
19.02.24 1-a rundă | vs. Tomas Barrios Vera | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
02.02.24 | vs. Elias Ymer | 6-4, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Punta Del - Zgura | ||||
24.01.24 a 2-a rundă | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.01.24 1-a rundă | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Tigre Challenger - Zgura | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-65, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Valentin Vacherot | 6-1, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Tomas Barrios Vera | 7-67, 6-4 | detaliu meci | |
Montevideo Challenger - Zgura | ||||
18.11.23 Semifinală | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-4, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Facundo Bagnis | 7-69, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Max Houkes | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Ignacio Carou | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 0-1, - Gustavo Heide - retragere | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
01.10.23 Finală | vs. Thiago Agustin Tirante | - | detaliu meci | |
30.09.23 Semifinală | vs. David Jorda Sanchis | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
29.09.23 Sfert de finală | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
25.09.23 1-a rundă | vs. Maxime Janvier | 6-3, 4-1, Maxime Janvier - retragere | detaliu meci | |
Antofagasta Challenger - Zgura | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Tristan Boyer | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci |
Joao Giannella - ultimele meciuri
M15 Sao - Zgura | ||||
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Enzo Kohlmann De Freitas | 1-6, 6-3, 8-10 | detaliu meci | |
M15 Mogi - Zgura | ||||
24.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Kaua Emanuel Pereira Dos Santos | 6-4, 4-6, 3-10 | detaliu meci | |
M15 Santo - Zgura | ||||
10.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Juan Estevez | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Santo - Zgura | ||||
03.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Juan Estevez | 3-6, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
M25 Rio - Zgura | ||||
05.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Tucuman - Zgura | ||||
26.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Tucuman - Zgura | ||||
19.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Rio - Zgura | ||||
17.10.22 Calificare | vs. Juan Estevez | 6-1, 5-7, 6-10 | detaliu meci | |
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Enzo Camargo Lima | 4-6, 6-3, 6-4, Enzo Camargo Lima - retragere | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
29.09.22 a 2-a rundă | vs. Ron Ellouck | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
27.09.22 1-a rundă | vs. Elijah Strode | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
19.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Hamish Stewart | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Elijah Strode | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
12.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Tin Chen | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Kevin Major | 4-6, 6-3, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Brasilia - Zgura | ||||
22.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Gustavo Ribeiro De Almeida | 1-6, 6-4, 9-11 | detaliu meci | |
M15 Recife - Zgura | ||||
18.08.22 a 2-a rundă | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.08.22 1-a rundă | vs. Joao Eduardo Schiessl | 7-66, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
16.08.22 Calificare | vs. Miguel Fernando Pereira | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
15.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Henrique Queiroz | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
03.06.22 2-a rundă de calif. | vs. Vitor Leal | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Zachary Mintz | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
23.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Aurel Ciocanu | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
22.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Vitor Leal | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
17.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Diego Lopato-Miguel | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
09.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Joseph Corse | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Neil Wilcox | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Campos - Hard | ||||
04.02.22 1-a rundă | vs. Wilson Leite | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Paulo Hugo Etchecoin | 5-7, 6-3, 10-7 | detaliu meci |