MECI
01.10.21 | Sfert de finală | Guy Den Ouden | Ryota Tanuma | 7-5, 6-3 | M15 Monastir | Hard |
STATISTICI MECI
Guy Den Ouden | Ryota Tanuma | |
Prima administrare % | 33/57 (58%) | 39/64 (61%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 25/33 (76%) | 25/39 (64%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 14/24 (58%) | 11/25 (44%) |
Break-ballurile câştigate | 4/9 (44%) | 2/2 (100%) |
Puncte câştigate din returnare | 28/64 (44%) | 18/57 (32%) |
Total puncte câştigate | 67/121 (55%) | 54/121 (45%) |
Greșeli duble | 2 | 2 |
ași | 7 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Guy Den Ouden | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Guy Den Ouden | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Guy Den Ouden | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Guy Den Ouden | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Guy Den Ouden | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Guy Den Ouden | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Guy Den Ouden | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Guy Den Ouden | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Guy Den Ouden | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Guy Den Ouden | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Guy Den Ouden vs. Ryota Tanuma - meciuri reciproce
01.10.21 | Sfert de finală | Guy Den Ouden | Ryota Tanuma | 7-5, 6-3 | detaliu meci | M15 Monastir | Hard |
22.09.21 | 1-a rundă | Ryota Tanuma | Guy Den Ouden | 7-66, 6-2 | detaliu meci | M15 Monastir | Hard |
Guy Den Ouden form & Ryota Tanuma form
Guy Den Ouden - ultimele meciuri
Tenerife 2 - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Rotterdam - Indoor Hard | ||||
10.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Koblenz Challenger - Indoor Hard | ||||
29.01.24 Calificare | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Louis Wessels | 6-0, 3-0, Louis Wessels - retragere | detaliu meci | |
Ottignies Louvain - Indoor Hard | ||||
23.01.24 Calificare | vs. Adrian Andreev | 6-73, 5-7 | detaliu meci | |
22.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Marvin Moeller | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 0-6, 7-65, 2-6 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
15.01.24 Calificare | vs. August Holmgren | 5-7, 7-63, 7-63 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Alexey Vatutin | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Oeiras 2 - Indoor Hard | ||||
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Alexis Gautier | 4-6, 7-62, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.12.23 Finală | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
09.12.23 Semifinală | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
08.12.23 Sfert de finală | vs. Mark Wallner | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Sebastian Sorger | 2-6, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Attila Boros | 6-1, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
02.12.23 Semifinală | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
01.12.23 Sfert de finală | vs. Daniel Masur | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Jakob Schnaitter | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Maximus Jones | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Guy Den Heijer | 6-1, 3-5, - Guy Den Ouden - retragere | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Jakub Nicod | 6-71, 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
05.11.23 Finală | vs. Arthur Gea | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
04.11.23 Semifinală | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 1-6, 6-1 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Szymon Kielan | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Benjamin Pietri | 2-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
27.10.23 Sfert de finală | vs. Adam Heinonen | 6-74, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Stuart Parker | 3-0, Stuart Parker - retragere | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Ioannis Kountourakis | 7-5, 6-4 | detaliu meci |
Ryota Tanuma - ultimele meciuri
M15 Yanagawa - Hard | ||||
20.12.23 1-a rundă | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Kuala - Hard | ||||
02.12.23 Semifinală | vs. Yeongseok Jeong | 6-73, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
01.12.23 Sfert de finală | vs. Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 3-0, Duckhee Lee - retragere | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Sheng Tang | 6-1, 1-0, Sheng Tang - retragere | detaliu meci | |
28.11.23 Calificare | vs. Antoine Berger | 3-6, 7-5, 10-0 | detaliu meci | |
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
25.11.23 Semifinală | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 1-0, Sora Fukuda - retragere | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
23.11.23 1-a rundă | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
21.11.23 Calificare | vs. Ke Hau Hung | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Hua - Hard | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Takasaki - Hard | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Yunseok Jang | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
20.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Keisuke Saitoh | 1-4, - Ryota Tanuma - retragere | detaliu meci | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
06.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
31.10.22 1-a rundă | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.10.22 Calificare | vs. Rimpei Kawakami | 7-67, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
29.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Seoul Challenger - Hard | ||||
09.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Tokyo - Hard | ||||
01.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Kashiwa - Hard | ||||
01.10.22 Semifinală | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.09.22 Sfert de finală | vs. Koki Matsuda | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
29.09.22 a 2-a rundă | vs. Asahi Harazaki | 7-5, 6-4 | detaliu meci |