MECI
11.11.21 | a 2-a rundă | Hugo Dellien | Timofey Skatov | 6-4, 4-6, 6-3 | Montevideo Challenger | Zgura |
STATISTICI MECI
Hugo Dellien | Timofey Skatov | |
Prima administrare % | 78/102 (76%) | 69/92 (75%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 43/78 (55%) | 32/69 (46%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 15/24 (63%) | 14/23 (61%) |
Break-ballurile câştigate | 7/13 (54%) | 6/18 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 46/92 (50%) | 44/102 (43%) |
Total puncte câştigate | 104/194 (54%) | 90/194 (46%) |
Greșeli duble | 2 | 3 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Hugo Dellien | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Hugo Dellien | 1-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Hugo Dellien | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hugo Dellien | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hugo Dellien | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Hugo Dellien | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hugo Dellien | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40, 30-40 | ||
Hugo Dellien | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-4 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hugo Dellien | 3-4 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-5 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-30[BP] | ||
Hugo Dellien | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hugo Dellien | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Hugo Dellien | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Hugo Dellien | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Hugo Dellien | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Hugo Dellien vs. Timofey Skatov - meciuri reciproce
17.07.23 | Calificare | Hugo Dellien | Timofey Skatov | 7-5, 3-6, 6-3 | detaliu meci | Bastad | Zgura |
11.11.21 | a 2-a rundă | Hugo Dellien | Timofey Skatov | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | Montevideo Challenger | Zgura |
Hugo Dellien form & Timofey Skatov form
Hugo Dellien - ultimele meciuri
Asuncion Challenger - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Alexander Weis | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Santiago Challenger - Zgura | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 6-78 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Federico Agustin Gomez | 3-6, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Gonzalo Bueno | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Santiago - Zgura | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Rio de - Zgura | ||||
19.02.24 1-a rundă | vs. Cameron Norrie | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
11.02.24 Calificare | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
10.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Cordoba - Zgura | ||||
09.02.24 a 2-a rundă | vs. Sebastian Baez | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.02.24 1-a rundă | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Harold Mayot | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Goncalo Oliveira | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Ignacio Buse | 6-1, 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
Montevideo Challenger - Zgura | ||||
18.11.23 Sfert de finală | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 0-6, 6-4 | detaliu meci | |
18.11.23 Semifinală | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-71, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
15.11.23 a 2-a rundă | vs. Renzo Olivo | 5-7, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
13.11.23 1-a rundă | vs. Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Camilo Ugo Carabelli | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Guayaquil Challenger - Zgura | ||||
03.11.23 Sfert de finală | vs. Daniel Elahi Galan | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-2, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Alex Barrena | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
29.10.23 Finală | vs. Oliver Crawford | 7-66, 4-6, 7-61 | detaliu meci | |
29.10.23 Semifinală | vs. Guido Andreozzi | 6-75, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
28.10.23 Sfert de finală | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
25.10.23 a 2-a rundă | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
23.10.23 1-a rundă | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Jan Choinski | 4-6, - Hugo Dellien - retragere | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Genaro Alberto Olivieri | 5-7, 6-4, 7-65 | detaliu meci |
Timofey Skatov - ultimele meciuri
Naples Challenger - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Arthur Gea | 0-6, 0-1, - Timofey Skatov - retragere | detaliu meci | |
Zadar Challenger - Zgura | ||||
23.03.24 Semifinală | vs. Adrian Andreev | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
20.03.24 a 2-a rundă | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Dennis Novak | 7-65, 6-75, 6-1 | detaliu meci | |
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
11.03.24 1-a rundă | vs. Andrea Pellegrino | 7-62, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Mohamed Safwat | 6-70, 4-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Zgura | ||||
04.02.24 | vs. Francisco Cerundolo | 7-61, 6-4 | detaliu meci | |
03.02.24 | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Damir Dzumhur | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 Calificare | vs. Casey Hoole | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Hugh Winter | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Vienna - Indoor Hard | ||||
21.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Dino Prizmic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
02.10.23 1-a rundă | vs. Riccardo Bonadio | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Braga Challenger - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Jaime Faria | 1-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
Bad Waltersdorf - Zgura | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Rudolf Molleker | 6-71, 3-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Zgura | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Seville Challenger - Zgura | ||||
07.09.23 Sfert de finală | vs. Valentin Royer | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.09.23 a 2-a rundă | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă | vs. Daniel Michalski | 6-1, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Alex De Minaur | 2-6, 6-3, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
25.08.23 Calificare | vs. James Duckworth | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
24.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Kaichi Uchida | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Luedenscheid Challenger - Zgura | ||||
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 7-5, 6-75 | detaliu meci | |
01.08.23 1-a rundă | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-75, 7-5 | detaliu meci | |
Umag - Zgura | ||||
23.07.23 Calificare | vs. Facundo Bagnis | 7-5, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Jerko Brkic | 6-2, 6-2 | detaliu meci |