MECI
15.11.20 | 1-a rundă de calif. | Ignacio Monzon | Jose Joaquin Miranda Cisneros | 6-4, 6-2 | M15 Villena | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Spania
21.06.00, 23 Vârsta
21.06.00, 23 Vârsta
Ignacio Monzon vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros - meciuri reciproce
15.11.20 | 1-a rundă de calif. | Ignacio Monzon | Jose Joaquin Miranda Cisneros | 6-4, 6-2 | detaliu meci | M15 Villena | Zgura |
Ignacio Monzon form & Jose Joaquin Miranda Cisneros form
Ignacio Monzon - ultimele meciuri
M15 Bragado - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Fermin Tenti | 6-2, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
29.01.24 Calificare | vs. Alex Barrena | 6-3, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Rafael Tosetto | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
08.01.24 Calificare | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Damien Wenger | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Santa - Zgura | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Igor Gimenez | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Nikos Lehmann | 6-2, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Santa - Zgura | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Alejandro Hoyos | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Justin Roberts | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Cochabamba - Zgura | ||||
18.11.23 Semifinală | vs. Tomas Farjat | 3-6, 6-4, 6-75 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-1, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Bautista Vilicich | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Rosario - Zgura | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Tomas Farjat | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Villa - Zgura | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Franco Emanuel Egea | 6-72, 0-6 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Renzo Olivo | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Mendoza - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Fermin Tenti | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Antofagasta Challenger - Zgura | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Facundo Bagnis | 6-4, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Leonardo Aboian | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Marcelo Zormann | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Lima Challenger - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Gustavo Heide | 0-6, 7-63, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Trujillo - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Gonzalo Bueno | 5-7, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Victor Lilov | 7-5, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
Santo Domingo - Zgura | ||||
09.08.23 a 2-a rundă | vs. Genaro Alberto Olivieri | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-73, 6-4 | detaliu meci |
Jose Joaquin Miranda Cisneros - ultimele meciuri
M25 Denia - Zgura | ||||
26.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Giacomo Revelli | 0-4, - Jose Joaquin Miranda Cisneros - retragere | detaliu meci | |
25.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Juan Perello Cabezas | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Gandia - Zgura | ||||
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Carlos Joaquin Ramos Membrives | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Bakio - Hard | ||||
29.06.21 Calificare | vs. Miguel Damas | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Jose-Manuel Goicoetxea-Fuster | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Marbella - Hard | ||||
25.05.21 Calificare | vs. Diego Fernandez Flores | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Joao Graca | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Inigo Garmendia Olasagasti | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Las - Zgura | ||||
28.04.21 1-a rundă | vs. Kyrian Jacquet | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Reus - Zgura | ||||
12.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Michiel De Krom | 0-6, 6-4, 10-12 | detaliu meci | |
11.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Inaki Cabrera Bello | 3-6, 6-3, 10-5 | detaliu meci | |
M25 Vale - Hard | ||||
08.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Adrien Gobat | 6-0, 4-6, 9-11 | detaliu meci | |
08.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Heber Adonis | 5-7, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
M25 Faro - Hard | ||||
01.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Adria Vallejo Ferrer | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
01.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Yann Wojcik | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Vale - Hard | ||||
22.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
22.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Joao Antonio | 1-6, 7-5, 6-10 | detaliu meci | |
M25 Villena - Hard | ||||
31.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Ben Patael | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Villena - Zgura | ||||
15.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Valldoreix - Zgura | ||||
09.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Quinta - Hard | ||||
02.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Guilherme Sousa Severin | 2-6, 3-4, - Jose Joaquin Miranda Cisneros - retragere | detaliu meci | |
M15 Loule - Hard | ||||
09.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Adrien Guye | 6-1, 5-7, 10-5 | detaliu meci | |
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Evan Morgan | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
09.03.20 Calificare | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Faro - Hard | ||||
02.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Marco Zocastello | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
02.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Francisco Cabral | 7-64, 1-0, Francisco Cabral - retragere | detaliu meci | |
02.03.20 Calificare | vs. Milan Welte | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Vale - Hard | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Jaime Faria | 6-1, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Telde - Zgura | ||||
28.11.19 a 2-a rundă | vs. Dennis Uspensky | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.11.19 1-a rundă | vs. Tuur Heuvinck | 6-1, 7-64 | detaliu meci |