Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov vs. Grigoriy Lomakin/George Tsivadze

Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov vs. Grigoriy Lomakin/George Tsivadze - M25 Almaty - comparaţie

MECI

23.09.19FinalăIvan Liutarevich/Vladyslav Manafov Grigoriy Lomakin/George Tsivadze 7-5, 6-2 Kazakhstan M25 Almaty Hard

STATISTICI MECI

6-2

Ivan Liutarevich
Belarus
20.02.96, 25 Vârsta







Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Kazahstan
18.03.98, 23 Vârsta







Grigoriy Lomakin
Vladyslav Manafov
Ucraina
22.04.93, 28 Vârsta




Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă

Georgia
02.01.93, 28 Vârsta




George Tsivadze
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului

Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov vs. Grigoriy Lomakin/George Tsivadze - meciuri reciproce

23.09.19FinalăIvan Liutarevich/Vladyslav ManafovGrigoriy Lomakin/George Tsivadze7-5, 6-2 detaliu meciKazakhstan M25 Almaty Hard

Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov - ultimele meciuri

Kazakhstan M15 Shymkent - Zgura
17.04.21
Finală
vs. Ivan Denisov/Ivan Gakhov6-3, 5-7, 5-10 pierderedetaliu meci
16.04.21
Semifinală
vs. Federico Bertuccioli/Luca Tomasetto6-1, 6-4 victoriedetaliu meci
15.04.21
Sfert de finală
vs. Grigoriy Lomakin/Nikita Mashtakov6-3, 6-0 victoriedetaliu meci
13.04.21
1-a rundă
vs. Sanetulla Kutybaev/Ibrokhimjon Urinov6-2, 6-4 victoriedetaliu meci
Kazakhstan M15 Shymkent - Zgura
11.04.21
Finală
vs. Aleksei Khomich/Yaraslav Shyla5-7, 6-3, 6-10 pierderedetaliu meci
09.04.21
Semifinală
vs. Alessandro Ingarao/Damien Wenger5-7, 7-65, 10-4 victoriedetaliu meci
08.04.21
Sfert de finală
vs. Federico Bertuccioli/Luca Tomasetto4-6, 6-3, 10-5 victoriedetaliu meci
06.04.21
1-a rundă
vs. Sanetulla Kutybaev/Ibrokhimjon Urinov6-1, 6-1 victoriedetaliu meci
Kazakhstan M25 Aktobe - Indoor Hard
22.02.20
Finală
vs. Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk7-5, 7-65 victoriedetaliu meci
22.02.20
Semifinală
vs. Timur Khabibulin/Yaraslav Shyla7-5, 7-5 victoriedetaliu meci
20.02.20
Sfert de finală
vs. Riccardo Balzerani/Francesco Forti6-1, 6-4 victoriedetaliu meci
18.02.20
1-a rundă
vs. Rostislav Galfinger/Aldin Setkic6-2, 6-2 victoriedetaliu meci
Kazakhstan M25 Aktobe - Indoor Hard
13.02.20
Sfert de finală
vs. Yunseong Chung/Aldin Setkic6-74, 3-6 pierderedetaliu meci
11.02.20
1-a rundă
vs. Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk6-3, 6-76, 10-6 victoriedetaliu meci
Kazakhstan M25 Almaty - Hard
23.09.19
Sfert de finală
vs. Sergey Fomin/Djurabeck Karimov Sergey Fomin/Djurabeck Karimov/George Tsivadze - nu s-a prezentat victoriedetaliu meci
23.09.19
Semifinală
vs. Artem Dubrivnyy/Denis Yevseyev6-4, 6-3 victoriedetaliu meci
23.09.19
Finală
vs. Grigoriy Lomakin/George Tsivadze7-5, 6-2 victoriedetaliu meci
23.09.19
1-a rundă
vs. Alexander Chepik/Sanetulla Kutybaev1-6, 6-1, 10-7 victoriedetaliu meci

Grigoriy Lomakin/George Tsivadze - ultimele meciuri

Kazakhstan M25 Aktobe - Indoor Hard
19.02.20
1-a rundă
vs. Yunseong Chung/Djurabeck Karimov1-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Kazakhstan M25 Aktobe - Indoor Hard
12.02.20
1-a rundă
vs. Timur Maulenov/Denis Yevseyev5-7, 3-6 pierderedetaliu meci
Uzbekistan M15 Bukhara - Hard
14.10.19
Sfert de finală
vs. Sagadat Ayap/Alexander Zgirovsky3-6, 4-6 pierderedetaliu meci
14.10.19
1-a rundă
vs. Maxim Krapivin/Sergei Pogosian6-4, 6-2 victoriedetaliu meci
Kazakhstan M25 Almaty - Hard
23.09.19
1-a rundă
vs. Matvey Minin/Shonigmatjon Shofayziyev7-63, 3-6, 10-7 victoriedetaliu meci
23.09.19
Finală
vs. Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov5-7, 2-6 pierderedetaliu meci
23.09.19
Sfert de finală
vs. Sagadat Ayap/Timur Khabibulin7-67, 6-75, 10-7 victoriedetaliu meci
23.09.19
Semifinală
vs. Alafia Ayeni/Vadym Ursu4-6, 6-4, 11-9 victoriedetaliu meci
Ukraine M15 Irpin - Zgura
27.05.19
1-a rundă
vs. Oleksii Krutykh/Saida'Lo Saidkarimov5-7, 3-6 pierderedetaliu meci
Ukraine M15 Irpin - Zgura
20.05.19
1-a rundă
vs. Fabio Coelho/Peter Goldsteiner6-3, 6-4 victoriedetaliu meci
20.05.19
Semifinală
vs. Luke Johnson/Vladyslav Orlov6-3, 6-74, 6-10 pierderedetaliu meci
20.05.19
Sfert de finală
vs. Tomas Liska/Vitalii Shcherba5-7, 7-65, 10-4 victoriedetaliu meci
Georgia M15 Tbilisi - Hard
29.04.19
Semifinală
vs. Markos Kalovelonis/Aleksandre Metreveli4-6, 6-3, 15-13 victoriedetaliu meci
29.04.19
Finală
vs. Michal Konecny/Ondrej Krstev3-6, 3-6 pierderedetaliu meci
29.04.19
1-a rundă
vs. Nikita Mashtakov/Pavel Shumeiko7-64, 7-5 victoriedetaliu meci
29.04.19
Sfert de finală
vs. Mykhailo Kvantaliani/Saba Purtseladze3-6, 6-3, 10-4 victoriedetaliu meci
Kazakhstan Kazakhstan F8 - Zgura
24.09.18
Finală
vs. Alexander Bury/Maksim Zubkou7-63, 6-3 victoriedetaliu meci
24.09.18
1-a rundă
vs. Roman Khassanov/Dostanbek Tashbulatov6-3, 6-3 victoriedetaliu meci
24.09.18
Sfert de finală
vs. Sultan Narbekov/Bekzat Usipbekov6-2, 6-1 victoriedetaliu meci
24.09.18
Semifinală
vs. Shalva Dzhanashia/Ivan Kalinin7-5, 6-2 victoriedetaliu meci
Kazakhstan Kazakhstan F7 - Zgura
17.09.18
1-a rundă
vs. Alexander Igoshin/Yan Sabanin6-4, 4-6, 10-6 victoriedetaliu meci
17.09.18
Sfert de finală
vs. Max Houkes/Bart Van Den Berg6-2, 6-3 victoriedetaliu meci
17.09.18
Semifinală
vs. Yan Bondarevskiy/Matvey Minin3-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Belarus Belarus F3 - Hard
20.08.18
Finală
vs. Marek Gengel/David Poljak7-5, 7-64 victoriedetaliu meci
20.08.18
1-a rundă
vs. Roman Khassanov/Beibit Zhukayev6-0, 6-4 victoriedetaliu meci
20.08.18
Sfert de finală
vs. Martin Beran/Joshua Paris4-6, 7-63, 10-7 victoriedetaliu meci
20.08.18
Semifinală
vs. Timofey Skatov/Alexander Zgirovsky4-6, 6-2, 10-6 victoriedetaliu meci
Belarus Belarus F2 - Hard
13.08.18
1-a rundă
vs. Koray Kirci/Anil Yuksel6-4, 6-76, 9-11 pierderedetaliu meci
Belarus Belarus F1 - Hard
06.08.18
1-a rundă
vs. Sarp Agabigun/Anil Yuksel7-5, 6-4 victoriedetaliu meci
06.08.18
Sfert de finală
vs. Igor Smilansky/Fernando Yamacita7-5, 2-6, 13-15 pierderedetaliu meci
<