Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov vs. Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk 22.02.2020

Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov vs. Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk 22.02.2020 - M25 Aktobe - comparaţie

MECI

22.02.20FinalăIvan Liutarevich/Vladyslav Manafov Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk 7-5, 7-65 Kazakhstan M25 Aktobe Indoor Hard

STATISTICI MECI

7-65

Ivan Liutarevich
Belarus
20.02.96, 25 Vârsta







Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Estonia
10.04.87, 34 Vârsta







Vladimir Ivanov
Vladyslav Manafov
Ucraina
22.04.93, 28 Vârsta




Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă

Ucraina
28.04.96, 25 Vârsta




Maxim Ratniuk
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului

Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov vs. Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk - meciuri reciproce

22.02.20FinalăIvan Liutarevich/Vladyslav ManafovVladimir Ivanov/Maxim Ratniuk7-5, 7-65 detaliu meciKazakhstan M25 Aktobe Indoor Hard
11.02.201-a rundăIvan Liutarevich/Vladyslav ManafovVladimir Ivanov/Maxim Ratniuk6-3, 6-76, 10-6 detaliu meciKazakhstan M25 Aktobe Indoor Hard

Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov - ultimele meciuri

Kazakhstan M15 Shymkent - Zgura
17.04.21
Finală
vs. Ivan Denisov/Ivan Gakhov6-3, 5-7, 5-10 pierderedetaliu meci
16.04.21
Semifinală
vs. Federico Bertuccioli/Luca Tomasetto6-1, 6-4 victoriedetaliu meci
15.04.21
Sfert de finală
vs. Grigoriy Lomakin/Nikita Mashtakov6-3, 6-0 victoriedetaliu meci
13.04.21
1-a rundă
vs. Sanetulla Kutybaev/Ibrokhimjon Urinov6-2, 6-4 victoriedetaliu meci
Kazakhstan M15 Shymkent - Zgura
11.04.21
Finală
vs. Aleksei Khomich/Yaraslav Shyla5-7, 6-3, 6-10 pierderedetaliu meci
09.04.21
Semifinală
vs. Alessandro Ingarao/Damien Wenger5-7, 7-65, 10-4 victoriedetaliu meci
08.04.21
Sfert de finală
vs. Federico Bertuccioli/Luca Tomasetto4-6, 6-3, 10-5 victoriedetaliu meci
06.04.21
1-a rundă
vs. Sanetulla Kutybaev/Ibrokhimjon Urinov6-1, 6-1 victoriedetaliu meci
Kazakhstan M25 Aktobe - Indoor Hard
22.02.20
Finală
vs. Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk7-5, 7-65 victoriedetaliu meci
22.02.20
Semifinală
vs. Timur Khabibulin/Yaraslav Shyla7-5, 7-5 victoriedetaliu meci
20.02.20
Sfert de finală
vs. Riccardo Balzerani/Francesco Forti6-1, 6-4 victoriedetaliu meci
18.02.20
1-a rundă
vs. Rostislav Galfinger/Aldin Setkic6-2, 6-2 victoriedetaliu meci
Kazakhstan M25 Aktobe - Indoor Hard
13.02.20
Sfert de finală
vs. Yunseong Chung/Aldin Setkic6-74, 3-6 pierderedetaliu meci
11.02.20
1-a rundă
vs. Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk6-3, 6-76, 10-6 victoriedetaliu meci
Kazakhstan M25 Almaty - Hard
23.09.19
Sfert de finală
vs. Sergey Fomin/Djurabeck Karimov Sergey Fomin/Djurabeck Karimov/Maxim Ratniuk - nu s-a prezentat victoriedetaliu meci
23.09.19
Semifinală
vs. Artem Dubrivnyy/Denis Yevseyev6-4, 6-3 victoriedetaliu meci
23.09.19
Finală
vs. Grigoriy Lomakin/George Tsivadze7-5, 6-2 victoriedetaliu meci
23.09.19
1-a rundă
vs. Alexander Chepik/Sanetulla Kutybaev1-6, 6-1, 10-7 victoriedetaliu meci

Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk - ultimele meciuri

Russia M15 St. - Indoor Hard
15.04.21
Sfert de finală
vs. Naoki Tajima/Alexey Zakharov6-2, 3-6, 11-13 pierderedetaliu meci
13.04.21
1-a rundă
vs. Petr Bar Biryukov/Egor Novikov7-5, 6-4 victoriedetaliu meci
Russia M15 St. - Indoor Hard
07.04.21
1-a rundă
vs. Alexandr Binda/Matvey Minin6-4, 5-7, 5-10 pierderedetaliu meci
Russia M15 Kazan - Indoor Hard
11.03.21
Sfert de finală
vs. Bogdan Bobrov/Ivan Gakhov3-6, 2-6 pierderedetaliu meci
09.03.21
1-a rundă
vs. Sergey Bolotov/Ilia Simakin7-5, 6-4 victoriedetaliu meci
Kazakhstan M25 Aktobe - Indoor Hard
22.02.20
Finală
vs. Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov5-7, 6-75 pierderedetaliu meci
21.02.20
Semifinală
vs. Yunseong Chung/Djurabeck Karimov Yunseong Chung/Djurabeck Karimov - nu s-a prezentat victoriedetaliu meci
20.02.20
Sfert de finală
vs. Arjun Kadhe/Denis Yevseyev6-4, 7-61 victoriedetaliu meci
19.02.20
1-a rundă
vs. Dmitry Bezborodov/Danil Ozernoy6-3, 6-2 victoriedetaliu meci
Kazakhstan M25 Aktobe - Indoor Hard
11.02.20
1-a rundă
vs. Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov3-6, 7-66, 6-10 pierderedetaliu meci
Estonia M15 Parnu - Zgura
15.07.19
Semifinală
vs. Peter Goldsteiner/Eero Vasa6-4, 7-5 victoriedetaliu meci
15.07.19
Finală
vs. Kenneth Raisma/Jurgen Zopp3-6, 6-4, 10-5 victoriedetaliu meci
15.07.19
1-a rundă
vs. Kristofer Siimar/Mattias Siimar6-4, 6-0 victoriedetaliu meci
15.07.19
Sfert de finală
vs. Daniil Glinka/Johannes Seeman6-2, 6-4 victoriedetaliu meci
Russia M25 Kazan - Indoor Hard
21.01.19
1-a rundă
vs. Timur Kiuamov/Konstantin Kravchuk2-6, 5-7 pierderedetaliu meci
Estonia Estonia F3 - Indoor Hard
05.11.18
Semifinală
vs. Luca Castelnuovo/Vasko Mladenov6-4, 7-64 victoriedetaliu meci
05.11.18
1-a rundă
vs. Roni Mikael Hietaranta/Alexander Georg Mandma6-2, 6-4 victoriedetaliu meci
05.11.18
Finală
vs. Janis Podzus/Martins Podzus3-6, 4-6 pierderedetaliu meci
05.11.18
Sfert de finală
vs. Denys Klok/Joshua Paris6-4, 2-1, Denys Klok/Joshua Paris - retragerevictoriedetaliu meci
Estonia Estonia F2 - Carpet
29.10.18
Finală
vs. Luca Castelnuovo/Vasko Mladenov6-4, 1-6, 10-4 victoriedetaliu meci
29.10.18
1-a rundă
vs. Matvey Khomentovskiy/Alexander Vasilenko6-1, 6-2 victoriedetaliu meci
29.10.18
Sfert de finală
vs. Yanais Laurent/Lukas Mugevicius6-4, 3-6, 10-7 victoriedetaliu meci
29.10.18
Semifinală
vs. Daniil Glinka/Karl Kiur Saar6-2, 6-1 victoriedetaliu meci
Russia Russia F3 - Indoor Hard
12.03.18
Sfert de finală
vs. Alexander Igoshin/Yan Sabanin6-2, 6-2 victoriedetaliu meci
12.03.18
Semifinală
vs. Teimuraz Gabashvili/Roman Safiullin6-2, 4-6, 8-10 pierderedetaliu meci
12.03.18
1-a rundă
vs. Matvey Khomentovskiy/Lukas Ollert7-63, 6-3 victoriedetaliu meci
<