MECI
12.10.19 | Semifinală | Jan Choinski | Michal Konecny | 6-4, 6-3 | M15 Bad | Carpet |
STATISTICI MECI
Jan Choinski | Michal Konecny | |
Prima administrare % | 31/53 (58%) | 29/57 (51%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 24/31 (77%) | 15/29 (52%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/22 (59%) | 17/28 (61%) |
Break-ballurile câştigate | 4/5 (80%) | 1/3 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 25/57 (44%) | 16/53 (30%) |
Total puncte câştigate | 62/110 (56%) | 48/110 (44%) |
Greșeli duble | 1 | 1 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Jan Choinski | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Jan Choinski | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Michal Konecny | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jan Choinski | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Jan Choinski | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Michal Konecny | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Jan Choinski | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Michal Konecny | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Jan Choinski | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
0-1 | Michal Konecny | |
0-0 | ||
Jan Choinski | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
2-1 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jan Choinski | 3-1 | |
0-0, 0-15 | ||
3-2 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jan Choinski | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Jan Choinski | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Jan Choinski vs. Michal Konecny - meciuri reciproce
12.10.19 | Semifinală | Jan Choinski | Michal Konecny | 6-4, 6-3 | detaliu meci | M15 Bad | Carpet |
Jan Choinski form & Michal Konecny form
Jan Choinski - ultimele meciuri
Girona Challenger - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Jesper De Jong | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Murcia Challenger - Zgura | ||||
18.03.24 1-a rundă | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-73, 6-76 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
11.03.24 1-a rundă | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
Lugano Challenger - Indoor Hard | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Rudolf Molleker | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Chak Lam Coleman Wong | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Lille Challenger - Indoor Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
Pau Challenger - Indoor Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Benoit Paire | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Cherbourg Challenger - Indoor Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 6-3, 6-73 | detaliu meci | |
Nottingham Challenger - Indoor Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
Ottignies Louvain - Indoor Hard | ||||
26.01.24 Sfert de finală | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 7-65, 5-7 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Adrian Andreev | 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
23.01.24 1-a rundă | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 7-66 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Hong Kong - Hard | ||||
01.01.24 Calificare | vs. Taro Daniel | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Zizou Bergs | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Danderyd Challenger - Indoor Hard | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Metz - Indoor Hard | ||||
04.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Mathias Bourgue | 6-73, 7-65, 2-6 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
30.10.23 1-a rundă | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 0-3, - Jan Choinski - retragere | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
13.10.23 Sfert de finală | vs. Federico Coria | 7-5, 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Hugo Dellien | 6-4, Hugo Dellien - retragere | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
04.10.23 a 2-a rundă | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Braga Challenger - Zgura | ||||
25.09.23 1-a rundă | vs. Duje Ajdukovic | 6-1, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Bad Waltersdorf - Zgura | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Dennis Novak | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
18.09.23 1-a rundă | vs. Pedro Martinez Portero | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Szczecin Challenger - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Vit Kopriva | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 3-6 | detaliu meci |
Michal Konecny - ultimele meciuri
M15 Monastir - Hard | ||||
28.04.21 1-a rundă | vs. Lucas Catarina | 6-2, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
10.07.20 1-a rundă | vs. Jiri Barnat | 7-63, 5-7, - Michal Konecny - retragere | detaliu meci | |
22.06.20 1-a rundă | vs. Ondrej Styler | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Jonathan Eysseric | 4-6, 7-62, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.03.20 Sfert de finală | vs. Jeffrey Von Der Schulenburg | 6-1, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
05.03.20 a 2-a rundă | vs. Luca Giacomini | 7-5, 7-66 | detaliu meci | |
03.03.20 1-a rundă | vs. Runhao Hua | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.02.20 Sfert de finală | vs. Moez Echargui | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.02.20 a 2-a rundă | vs. Rishab Agarwal | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
11.02.20 1-a rundă | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.02.20 1-a rundă | vs. Omar Giacalone | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Milovice - Indoor Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Martin Krumich | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Prague - Indoor Hard | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Michael Vrbensky | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Martin Krumich | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Opava - Carpet | ||||
01.11.19 Sfert de finală | vs. Robin Stanek | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
31.10.19 a 2-a rundă | vs. Lucas Catarina | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
30.10.19 1-a rundă | vs. Vadym Ursu | 6-78, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Liberec - Carpet | ||||
25.10.19 Sfert de finală | vs. Andrew Paulson | 6-3, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Petr Nouza | 7-5, 4-6, 7-67 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Jakob Aichhorn | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Piotr Grynkowski | 7-67, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Bad - Carpet | ||||
12.10.19 Semifinală | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.10.19 Sfert de finală | vs. Daniel De Jonge | 6-3, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Evan Furness | 3-6, 7-68, 6-3 | detaliu meci | |
08.10.19 1-a rundă | vs. Karlo Cubelic | 6-1, 7-66 | detaliu meci | |
M25+H Ricany - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Peter Nagy | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sajur - Hard | ||||
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Yan Sabanin | 7-63, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
03.09.19 1-a rundă | vs. Roi Ginat | 6-75, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Samuel Beren | 4-6, 0-3, - Michal Konecny - retragere | detaliu meci |