MECI
30.01.22 | 1-a rundă de calif. | Jasza Szajrych | Dax Donders | 6-4, 7-64 | M15 Monastir | Hard |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Olanda
14.07.00, 23 Vârsta
18595 $
14.07.00, 23 Vârsta
18595 $
Jasza Szajrych vs. Dax Donders - meciuri reciproce
30.01.22 | 1-a rundă de calif. | Jasza Szajrych | Dax Donders | 6-4, 7-64 | detaliu meci | M15 Monastir | Hard |
Jasza Szajrych form & Dax Donders form
Jasza Szajrych - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura | ||||
26.03.24 Calificare | vs. Louis Tessa | 6-79, 2-6 | detaliu meci | |
25.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Valentin Vanta | 6-4, 2-6, 10-7 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Antonio Caruso | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Mariano Tammaro | 6-2, 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Martyn Pawelski | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Tomasz Berkieta | 6-2, Tomasz Berkieta - retragere | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Michael Bassem Sobhy | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Emile Hudd | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Alexander Zgirovsky | 4-6, 7-65, 7-66 | detaliu meci | |
06.02.24 Calificare | vs. Curzio Manucci | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Bogdan Seleznev | 6-3, 2-1, Bogdan Seleznev - retragere | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Pranav Karthik | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.02.24 Sfert de finală | vs. Aliaksandr Liaonenka | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 6-3, 1-0, Sidane Pontjodikromo - retragere | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Matthew Summers | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Florian Broska | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 a 2-a rundă | vs. Louis Tessa | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Cesar Bourgois | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Jakub Filip | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
13.11.23 Calificare | vs. Christophe Pognon | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Egor Pishchelev | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Telavi - Zgura | ||||
27.10.23 Sfert de finală | vs. Filip Cristian Jianu | 6-75, 0-6 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Telavi - Zgura | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Andrey Chepelev | 6-72, 5-7 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
17.10.23 Calificare | vs. Dennis Dragomirov | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Pazardzhik - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Plamen Milushev | 6-3, 6-76, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Pazardzhik - Zgura | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Yanaki Milev | 6-75, 5-7 | detaliu meci |
Dax Donders - ultimele meciuri
M15 Aktobe - Indoor Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Petr Nesterov | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Boris Pokotilov | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Aktobe - Indoor Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Alexander Zgirovsky | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
13.02.24 Calificare | vs. Finn Bass | 6-78, 7-5, 10-4 | detaliu meci | |
12.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Bence Toth | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-3, 2-3, Filiberto Fumagalli - retragere | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.02.24 Calificare | vs. Noah Lopez | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Adam Bajurko | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Bence Toth | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Marek Gengel | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Carlo Alberto Caniato | 3-6, 6-4, 7-60 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Adrian Oetzbach | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Sander Jong | 6-4, 7-61 | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Enrico Dalla Valle | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
31.10.23 Calificare | vs. Ki Lung Ng | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Dario Drebenstedt | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Valentin Royer | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.10.23 Calificare | vs. Louis Dussin | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Hamid Reza Nadaf | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Guy Den Ouden | 6-73, 5-7 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Daniel Michalski | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.09.23 Calificare | vs. Pietro Marino | 7-5, 7-60 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Giammarco Gandolfi | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Gian Matias Di Natale | 6-2, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Tim Heger | 6-1, 6-1 | detaliu meci |