MECI
21.11.21 | 1-a rundă de calif. | Jiri Barnat | Dominique Graf | 6-4, 4-6, 10-5 | M15 Ostrava | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Germania
21.05.99, 24 Vârsta
21.05.99, 24 Vârsta
Jiri Barnat vs. Dominique Graf - meciuri reciproce
10.05.22 | Calificare | Jiri Barnat | Dominique Graf | 7-5, 7-64 | detaliu meci | M25 Prague | Zgura |
21.11.21 | 1-a rundă de calif. | Jiri Barnat | Dominique Graf | 6-4, 4-6, 10-5 | detaliu meci | M15 Ostrava | Indoor Hard |
20.05.18 | 2-a rundă de calif. | Dominique Graf | Jiri Barnat | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | Czech Republic | Zgura |
Jiri Barnat form & Dominique Graf form
Jiri Barnat - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Marcel Zielinski | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Sergey Fomin | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Mees Rottgering | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.11.23 Semifinală | vs. Vadym Ursu | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Jan Hrazdil | 6-76, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Karlo Cubelic | 6-0, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Milos Karol | 6-1, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Philip Henning | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Yurii Dzhavakian | 0-6, 6-71 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Omar Brigida | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Pazardzhik - Zgura | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Alexander Donski | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Pardubice - Zgura | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Eric Vanshelboim | 6-78, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Maxim Mrva | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Aleksander Chayka | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Jablonec - Zgura | ||||
01.09.23 Sfert de finală | vs. Timo Stodder | 6-72, 0-6 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Petr Michnev | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Tristan Nitschke | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Prague 3 - Zgura | ||||
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Bielsko - Zgura | ||||
18.08.23 Sfert de finală | vs. Daniel Paty | 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Mateusz Terczynski | 6-4, 6-72, 6-4 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Jasza Szajrych | 2-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Lodz - Zgura | ||||
11.08.23 Sfert de finală | vs. Daniel Paty | 5-7, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Pavel Nejedly | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
09.08.23 1-a rundă | vs. Piotr Grynkowski | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Liberec Challenger - Zgura | ||||
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Federico Agustin Gomez | 6-1, 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
M25+H Kassel - Zgura | ||||
13.07.23 a 2-a rundă | vs. Hady Habib | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.07.23 1-a rundă | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-3, 6-2 | detaliu meci |
Dominique Graf - ultimele meciuri
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Mark Neyelov | 6-3, 4-6, 9-11 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. David Quayle | 6-3, 5-7, 3-10 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ben Weintraub | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Villena - Hard | ||||
26.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Aydan Gomez Osorio | 7-5, 7-63 | detaliu meci | |
M15 Villena - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Kylian Collignon | 4-6, 0-3, - Dominique Graf - retragere | detaliu meci | |
M15 Oberhaching - Indoor Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Lorenzo Sciahbasi | 2-6, 7-64, 13-11 | detaliu meci | |
11.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.01.24 Calificare | vs. Matteo Morazzi | 6-2, Matteo Morazzi - retragere | detaliu meci | |
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Markus Malaszszak | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Josip Simundza | 3-6, 6-1, 11-9 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Nikolay Nedelchev | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
08.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Manas Manoj Dhamne | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Jamie Krattiger | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Adrian Bodmer | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
07.11.23 Calificare | vs. Mattia Ricci | 1-6, 0-2, - Dominique Graf - retragere | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Benjamin Pietri | 6-4, 6-73, 10-7 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-73, 10-4 | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Andrej Radojicic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Tavira - Hard | ||||
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Diego Fernandez Flores | 6-74, 0-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Mateusz Cislo | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Tavira - Hard | ||||
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Lars Aregger | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Sabadell - Zgura | ||||
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Noah Lopez | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Pardubice - Zgura | ||||
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Roman Postolka | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Buschhausen - Zgura | ||||
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Niccolo Ciavarella | 6-4, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Szczawno - Zgura | ||||
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Pietro Orlando Fellin | 3-6, 6-3, 6-10 | detaliu meci |