MECI
15.11.20 | Calificare | Johannes Haerteis | Alexey Vatutin | 6-3, 3-6, 6-3 | Ortisei Challenger | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Johannes Haerteis | Alexey Vatutin | |
Prima administrare % | 50/71 (70%) | 53/88 (60%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 43/50 (86%) | 37/53 (70%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 12/21 (57%) | 21/35 (60%) |
Break-ballurile câştigate | 2/9 (22%) | 1/2 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 30/88 (34%) | 16/71 (23%) |
Total puncte câştigate | 85/159 (53%) | 74/159 (47%) |
Greșeli duble | 4 | 5 |
ași | 8 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Johannes Haerteis | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Johannes Haerteis | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Johannes Haerteis | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Johannes Haerteis | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Johannes Haerteis | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Johannes Haerteis | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
0-3 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Johannes Haerteis | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Johannes Haerteis | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
2-5 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Johannes Haerteis | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Johannes Haerteis | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Johannes Haerteis | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Johannes Haerteis | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Johannes Haerteis | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Johannes Haerteis vs. Alexey Vatutin - meciuri reciproce
31.01.23 | 1-a rundă | Alexey Vatutin | Johannes Haerteis | 7-66, 6-1 | detaliu meci | Koblenz Challenger | Indoor Hard |
08.05.22 | 1-a rundă de calif. | Johannes Haerteis | Alexey Vatutin | 6-3, 6-4 | detaliu meci | Heilbronn Challenger | Zgura |
15.11.20 | Calificare | Johannes Haerteis | Alexey Vatutin | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | Ortisei Challenger | Indoor Hard |
Johannes Haerteis form & Alexey Vatutin form
Johannes Haerteis - ultimele meciuri
M15 Forbach - Carpet | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Mikail Alimli | 1-2, - Johannes Haerteis - retragere | detaliu meci | |
M25 Madrid - Hard | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Jody Maginley | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Charles Broom | 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
M15 Allershausen - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Nicola Kuhn | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Ystad - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-63, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Frankfurt - Zgura | ||||
11.08.23 Sfert de finală | vs. Lucas Gerch | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Kai Lemstra | 5-7, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 4-1, Mats Rosenkranz - retragere | detaliu meci | |
Porto Challenger - Hard | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Emilio Nava | 6-73, 6-72 | detaliu meci | |
31.07.23 Calificare | vs. Hugo Maia | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Victor Lilov | 6-4, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Porto - Hard | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Joao Domingues | 6-2, 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
26.07.23 1-a rundă | vs. Tomas Pinho | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
M15 Cluj - Zgura | ||||
22.06.23 Sfert de finală | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.06.23 a 2-a rundă | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
20.06.23 1-a rundă | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
M15 Vaasa - Hard | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Iiro Vasa | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Prague 2 - Zgura | ||||
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Sanxenxo - Hard | ||||
28.04.23 Sfert de finală | vs. Robert Strombachs | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Tao Mu | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
26.04.23 1-a rundă | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
21.04.23 Sfert de finală | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.04.23 a 2-a rundă | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-1, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
18.04.23 1-a rundă | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
12.04.23 1-a rundă | vs. Daniele Capecchi | 6-4, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Trento - Carpet | ||||
30.03.23 a 2-a rundă | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.03.23 1-a rundă | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Biel Challenger - Indoor Hard | ||||
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 5-7 | detaliu meci |
Alexey Vatutin - ultimele meciuri
M15 Lons - Indoor Hard | ||||
05.04.24 Sfert de finală | vs. Arthur Bouquier | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.04.24 a 2-a rundă | vs. Simon Reveniau | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
02.04.24 1-a rundă | vs. Emile Hudd | 7-66, 7-64 | detaliu meci | |
M25 Saint - Indoor Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Raphael Collignon | 6-4, 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Alec Beckley | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Toulouse - Indoor Hard | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Fajing Sun | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Creteil - Indoor Hard | ||||
17.03.24 Finală | vs. Alexis Gautier | 1-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
16.03.24 Semifinală | vs. Fajing Sun | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Arthur Bouquier | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Hugo Pierre | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Poitiers - Indoor Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Trento - Indoor Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Daniil Glinka | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-73, 6-4 | detaliu meci | |
Cherbourg Challenger - Indoor Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Hazem Naow | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Grenoble - Indoor Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 7-62, 1-4, - Alexey Vatutin - retragere | detaliu meci | |
M15+H Bagnoles - Zgura | ||||
28.01.24 Finală | vs. Andrea Picchione | 7-5, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
27.01.24 Semifinală | vs. Corentin Denolly | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
26.01.24 Sfert de finală | vs. Gergely Madarasz | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
23.01.24 1-a rundă | vs. Matt Ponchet | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Guy Den Ouden | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
02.01.24 1-a rundă | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 1-a rundă | vs. Niels Visker | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Mark Wallner | 3-6, 7-66, 1-6 | detaliu meci | |
Maia Challenger - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-76 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Vale - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Leopold Zima | 3-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci |