MECI
22.11.19 | a 2-a rundă | Juan Pablo Ficovich | Gonzalo Lama | 6-4, 3-1, - retragere | M25 Naples | Zgura |
STATISTICI MECI
Juan Pablo Ficovich | Gonzalo Lama | |
Prima administrare % | 28/46 (61%) | 34/54 (63%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 16/28 (57%) | 19/34 (56%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 10/18 (56%) | 5/20 (25%) |
Break-ballurile câştigate | 5/8 (63%) | 3/6 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 30/54 (56%) | 20/46 (43%) |
Total puncte câştigate | 56/100 (56%) | 44/100 (44%) |
Greșeli duble | 0 | 1 |
ași | 3 | 3 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Juan Pablo Ficovich | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Gonzalo Lama | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-A | ||
Juan Pablo Ficovich | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Gonzalo Lama | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Juan Pablo Ficovich | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
3-2 | Gonzalo Lama | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
4-3 | Gonzalo Lama | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 5-3 | |
0-0 | ||
5-4 | Gonzalo Lama | |
6-4 |
2 | ||
Juan Pablo Ficovich | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
0-1 | Gonzalo Lama | |
0-0 | ||
Juan Pablo Ficovich | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
2-1 | Gonzalo Lama | |
0-0 | ||
- retragere |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Juan Pablo Ficovich vs. Gonzalo Lama - meciuri reciproce
22.11.19 | a 2-a rundă | Juan Pablo Ficovich | Gonzalo Lama | 6-4, 3-1, Gonzalo Lama - retragere | detaliu meci | M25 Naples | Zgura |
15.07.17 | Semifinală | Juan Pablo Ficovich | Gonzalo Lama | 6-1, 3-6, 7-5 | detaliu meci | Belgium F4 | Zgura |
07.07.17 | Sfert de finală | Juan Pablo Ficovich | Gonzalo Lama | 7-5, 7-60 | detaliu meci | Belgium F3 | Zgura |
Juan Pablo Ficovich form & Gonzalo Lama form
Juan Pablo Ficovich - ultimele meciuri
Merida Challenger - Zgura | ||||
18.03.24 1-a rundă | vs. Emiliano Aguilera | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Recife - Zgura | ||||
10.03.24 Finală | vs. Dmitry Popko | 6-4, 6-74, 6-3 | detaliu meci | |
09.03.24 Semifinală | vs. Eduardo Ribeiro | 7-69, 6-4 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Harrison Adams | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Igor Gimenez | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Santiago - Zgura | ||||
24.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Vila - Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Pedro Araujo | 6-72, 5-7 | detaliu meci | |
Dallas - Indoor Hard | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Marco Trungelliti | 6-74, 7-64, 4-6 | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Timo Stodder | 5-7, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
Tigre Challenger - Zgura | ||||
15.01.24 1-a rundă | vs. Renzo Olivo | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Pedro Sakamoto | 7-5, 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
25.11.23 Semifinală | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 6-3, 7-61 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Gustavo Heide | 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Pedro Sakamoto | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Rosario - Zgura | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Franco Roncadelli | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Mariano Kestelboim | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Luciano Darderi | 7-65, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Dalibor Svrcina | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Pedro Boscardin Dias | 7-5, 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Lucio Ratti | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Federico Coria | 6-74, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
02.10.23 1-a rundă | vs. Guido Andreozzi | 4-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 7-60, 6-73 | detaliu meci | |
Columbus Challenger - Indoor Hard | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Alexis Galarneau | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Cary 2 - Hard | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Tennys Sandgren | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
Lima Challenger - Zgura | ||||
23.08.23 a 2-a rundă | vs. Blaise Bicknell | 5-7, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Tomas Farjat | 6-1, 7-61 | detaliu meci |
Gonzalo Lama - ultimele meciuri
Indian Wells - Hard | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Edan Leshem | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
20.11.23 Calificare | vs. Wilson Leite | 6-710, 5-7 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Ignacio Carou | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
16.10.23 Calificare | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Facundo Juarez | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
09.10.23 Calificare | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 7-62, 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Hernan Casanova | 6-3, 0-2, Hernan Casanova - retragere | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 6-75 | detaliu meci | |
Antofagasta Challenger - Zgura | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Luciano Darderi | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Maxime Janvier | 6-4, 1-6, 7-66 | detaliu meci | |
M25 Oviedo - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Lima Challenger - Zgura | ||||
24.08.23 Sfert de finală | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
23.08.23 a 2-a rundă | vs. Juan Bautista Otegui | 7-68, 6-4 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-74, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Santo Domingo - Zgura | ||||
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Fernando Verdasco | 6-1, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Los Cabos - Hard | ||||
31.07.23 1-a rundă | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
30.07.23 Calificare | vs. Luis Carlos Alvarez Valdes | 7-5, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
29.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Salinas Challenger - Hard | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Emilio Gomez | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Francisco Comesana | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.07.23 1-a rundă | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-3, 6-72, 6-4 | detaliu meci | |
Medellin Challenger - Zgura | ||||
28.06.23 a 2-a rundă | vs. Patrick Kypson | 6-77, 1-6 | detaliu meci | |
27.06.23 1-a rundă | vs. Alex Barrena | 6-73, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Cali Challenger - Zgura | ||||
20.06.23 1-a rundă | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
19.06.23 Calificare | vs. Tristan Mccormick | 6-3, 6-72, 6-3 | detaliu meci | |
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Lyon Challenger - Zgura | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Manuel Guinard | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci |