MECI
28.09.19 | Semifinală | Kacper Zuk | Evgenii Tiurnev | 6-4, 6-2 | M25 Stockholm | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Kacper Zuk | Evgenii Tiurnev | |
Prima administrare % | 24/41 (59%) | 46/59 (78%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 16/24 (67%) | 27/46 (59%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/17 (76%) | 3/13 (23%) |
Break-ballurile câştigate | 5/14 (36%) | 2/2 (100%) |
Puncte câştigate din returnare | 29/59 (49%) | 12/41 (29%) |
Total puncte câştigate | 58/100 (58%) | 42/100 (42%) |
Greșeli duble | 0 | 1 |
ași | 2 | 3 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Kacper Zuk | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Evgenii Tiurnev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Kacper Zuk | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Kacper Zuk | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40 | ||
3-2 | Evgenii Tiurnev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kacper Zuk | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Evgenii Tiurnev | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Kacper Zuk | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
Kacper Zuk | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Evgenii Tiurnev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kacper Zuk | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Evgenii Tiurnev | |
0-0 | ||
Kacper Zuk | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Kacper Zuk | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Evgenii Tiurnev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Kacper Zuk vs. Evgenii Tiurnev - meciuri reciproce
14.03.21 | Finală | Evgenii Tiurnev | Kacper Zuk | 6-4, 6-2 | detaliu meci | St. Petersburg | Indoor Hard |
28.09.19 | Semifinală | Kacper Zuk | Evgenii Tiurnev | 6-4, 6-2 | detaliu meci | M25 Stockholm | Indoor Hard |
Kacper Zuk form & Evgenii Tiurnev form
Kacper Zuk - ultimele meciuri
Glasgow Challenger - Indoor Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Clement Chidekh | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Nottingham Challenger - Indoor Hard | ||||
05.02.24 Calificare | vs. Alastair Gray | 6-4, 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Viktor Frydrych | 2-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Alessandro Pecci | 6-75, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 7-64, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Adrian Andreev | 7-612, 6-4 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Jiri Vesely | 5-7, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Petr Nouza | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
Ortisei Challenger - Indoor Hard | ||||
23.10.23 1-a rundă | vs. Mark Lajal | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Bratislava 2 - Indoor Hard | ||||
09.10.23 Calificare | vs. Illya Marchenko | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Marko Topo | 7-5, 7-64 | detaliu meci | |
M25 Nevers - Indoor Hard | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Alexander Blockx | 5-7, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Setubal - Hard | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Daniil Glinka | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Martin Landaluce | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
Rennes Challenger - Indoor Hard | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Luca Giacomini | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
04.09.23 1-a rundă | vs. Johannus Monday | 6-4, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Idanha - Hard | ||||
26.08.23 Semifinală | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.08.23 Sfert de finală | vs. Ricardo Villacorta-Alonso | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Tiago Pereira | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Max Cunat | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
17.08.23 Sfert de finală | vs. Elias Ymer | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.08.23 a 2-a rundă | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Akira Santillan | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Poznan Challenger - Zgura | ||||
20.06.23 1-a rundă | vs. Carlos Taberner | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
Bratislava 1 - Zgura | ||||
13.06.23 1-a rundă | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Kiseljak - Zgura | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Pedro Boscardin Dias | 2-6, 6-77 | detaliu meci |
Evgenii Tiurnev - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Giuseppe La Vela | 7-5, 7-63 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.02.24 Semifinală | vs. Federico Iannaccone | 6-1, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.02.24 Sfert de finală | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Jacopo Berrettini | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 Finală | vs. Egor Agafonov | 6-1, 2-0, Egor Agafonov - retragere | detaliu meci | |
03.02.24 Sfert de finală | vs. Denis Petak | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
03.02.24 Semifinală | vs. Stuart Parker | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Christoph Negritu | 7-5, 7-64 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.01.24 Finală | vs. Jakub Paul | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
27.01.24 Semifinală | vs. Adrien Gobat | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
26.01.24 Sfert de finală | vs. Luca Wiedenmann | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Eliakim Coulibaly | 5-0, Eliakim Coulibaly - retragere | detaliu meci | |
23.01.24 1-a rundă | vs. Sebastian Eriksson | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
23.12.23 Semifinală | vs. Dmitry Popko | 6-72, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
22.12.23 Sfert de finală | vs. Ilya Snitari | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
21.12.23 a 2-a rundă | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
20.12.23 1-a rundă | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
17.12.23 Finală | vs. Corentin Denolly | 7-64, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
16.12.23 Semifinală | vs. Ezequiel Monferrer | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Federico Campana | 6-4, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
14.12.23 Sfert de finală | vs. Denys Klok | Denys Klok - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Damien Wenger | 7-63, 7-65 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
10.12.23 Semifinală | vs. Sergey Fomin | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.12.23 a 2-a rundă | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
07.12.23 1-a rundă | vs. Justin Engel | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Ilya Snitari | 3-6, 0-6 | detaliu meci |