MECI
28.10.21 | a 2-a rundă | Laurent Lokoli | Anton Matusevich | 6-2, 6-2 | M25 Portimao | Hard |
STATISTICI MECI
Laurent Lokoli | Anton Matusevich | |
Prima administrare % | 27/41 (66%) | 27/52 (52%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 19/27 (70%) | 17/27 (63%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 10/14 (71%) | 8/25 (32%) |
Break-ballurile câştigate | 5/12 (42%) | 1/2 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 27/52 (52%) | 12/41 (29%) |
Total puncte câştigate | 56/93 (60%) | 37/93 (40%) |
Greșeli duble | 2 | 3 |
ași | 1 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Laurent Lokoli | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Laurent Lokoli | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Laurent Lokoli | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Laurent Lokoli | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Laurent Lokoli | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Anton Matusevich | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Laurent Lokoli | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Anton Matusevich | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Laurent Lokoli | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Laurent Lokoli | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Laurent Lokoli vs. Anton Matusevich - meciuri reciproce
28.10.21 | a 2-a rundă | Laurent Lokoli | Anton Matusevich | 6-2, 6-2 | detaliu meci | M25 Portimao | Hard |
Laurent Lokoli form & Anton Matusevich form
Laurent Lokoli - ultimele meciuri
Naples Challenger - Zgura | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Arthur Gea | 0-0, - Laurent Lokoli - retragere | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
26.02.24 Calificare | vs. Mikhail Kukushkin | 1-4, - Laurent Lokoli - retragere | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
19.02.24 Calificare | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Manama Challenger - Hard | ||||
14.02.24 a 2-a rundă | vs. Daniel Rincon | 6-3, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
12.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Egor Agafonov | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. David Pichler | 7-5, David Pichler - retragere | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Federico Gaio | 6-4, 4-6, 2-3, - Laurent Lokoli - retragere | detaliu meci | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
03.01.24 a 2-a rundă | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.01.24 1-a rundă | vs. Stefano Travaglia | 6-3, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Igor Kudriashov | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Remy Bertola | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Jakob Schnaitter | 4-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Arthur Gea | - | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
02.10.23 1-a rundă | vs. Johannus Monday | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
Charleston Challenger - Hard | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Oliver Crawford | 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
25.09.23 1-a rundă | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Columbus Challenger - Indoor Hard | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Alexis Galarneau | 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Jack Anthrop | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Alexandre Muller | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Ugo Blanchet | 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Tomas Machac | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Hamad Medjedovic | 7-5, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Porto Challenger - Hard | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 4-6 | detaliu meci |
Anton Matusevich - ultimele meciuri
M25 Tarragona - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Damien Wenger | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Marcello Serafini | 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Fabien Salle | 7-63, 2-0, Fabien Salle - retragere | detaliu meci | |
Glasgow Challenger - Indoor Hard | ||||
12.02.24 1-a rundă | vs. Robert Strombachs | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
Nottingham Challenger - Indoor Hard | ||||
05.02.24 Calificare | vs. Charles Broom | 4-6, 7-63, 3-6 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Gabriel Gomez | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Loughborough - Indoor Hard | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Martyn Pawelski | 4-6, 7-64, 2-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Jacob Fearnley | Jacob Fearnley - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Daniel Cox | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
Oeiras 1 - Indoor Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Alastair Gray | 5-7, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
Maia Challenger - Zgura | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Matteo Martineau | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Henrique Rocha | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Joao Silva | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
10.11.23 Sfert de finală | vs. Lukas Pokorny | 7-5, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Vito Tonejc | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Kacper Zuk | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Glasgow - Indoor Hard | ||||
29.10.23 Finală | vs. Alexander Blockx | 7-5, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.10.23 Semifinală | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 1-0, Jacob Fearnley - retragere | detaliu meci | |
27.10.23 Sfert de finală | vs. Kyle Edmund | 6-1, 3-6, 7-64 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Ewen Lumsden | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Daniel Cox | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Falun - Indoor Hard | ||||
28.09.23 Sfert de finală | vs. Karl Friberg | 6-2, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Giles Hussey | 7-65, 2-1, Giles Hussey - retragere | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Olaf Pieczkowski | 6-74, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25+H Plaisir - Indoor Hard | ||||
16.09.23 Semifinală | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.09.23 Sfert de finală | vs. Antoine Ghibaudo | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-2, 6-2 | detaliu meci |